Ayırma Büyüsünün Belirtileri Nelerdir?

Sevenleri ayırma büyüsü nasıl yapılır, eşleri ayırma büyüsü belirtileri nelerdir ve ayırma büyüsü nasıl bozulur gibi soruların yanıtlarını yazımızda bulabilirsiniz.

Ayırma Büyüsünün Belirtileri Nelerdir?

Ayrılık büyüsünün etkileri, özellikle çok severek bir araya gelene ancak ne olduğunu anlayamadan ayrılığın eşiğine gelen veya sevdikleri tarafından terk edilen kişilerin merak ettiği bir konudur. Bilindiği üzere günümüzden binlerce yıl öncesine uzanan köklü havas ilimleri büyü üstatları ve ilim sahibi medyum hocalar tarafından uygulanarak günümüze kadar milyonlarca erkek ve kadını tesiri altında bırakmıştır. Kadim büyü kitaplarında yer alan ezoterik uygulamalarla gerçekleştirilen bu büyüler, kimi zaman sevenlerin kavuşmasına ve bir araya gelmesine yönelik uygulanırken, kimi zamanda kötü niyetli kişiler tarafından sevenler arasına nifak tohumları atılmasına ve ayrılıklara neden olmaktadır.

Ayırma büyüsü; yüzyıllardır uygulanan ve kişilerin sevdiklerinden ayrılmalarına etki eden bir kara büyüsü çeşididir. Özellikle geçmişteki hesaplarını bir türlü kapatamayan kişilerin ya da hasedinden ve kıskançlığından için için kendini yiyip bitirenlerin başvurduğu ayırma büyüleri, geçmişten günümüze milyonlarca yuvanın yıkılmasına, evlilik hayalleri kuran nice genç delikanlıların ve körpe gelin adaylarının yollarının ayrılmasına uygun şartlar hazırlamaktadır.

Ayırma Büyüsü Nedir, Gerçek Midir?

Hayallerindeki aşk hayatına kavuşan, mutlu mesut bir yuva kurduktan sonra ne olduğunu anlamadan kavga gürültü ve duygusal bağ kopmalarının yaşandığı birlikteliklerde görülebilen ayırma büyüsü, severek evlenen eşleri ya da evlilik hayalleri kuran sevgilileri yalnızlığa terk etmektedir. Ayırma büyüsü nedir, sorusunun yanıtı olarak genellikle aşk hayatına yönelik bağlar ele alınsa da bu büyü türü pek çok farklı amaç için icra edilebilmektedir.

Ayırma büyüsü evli karı kocanın boşanması, sevgililerin birbirini terk etmesi ve mutlu yuvaların yıkılmasına yönelik icra edilen kara büyü çeşitlerinden biridir. Kadim büyü kitaplarında geniş yer kaplayan ayırma büyüsü, ezoterik öğretilerle günümüze kadar ulaşmayı başarmıştır. Özellikle Anadolu'nun en eski medeniyetlerinden yadigar kalan ayırma büyüsü, halen daha kapalı kapılar ardından büyü üstatları ya da manevi gücü yüksek kişiler tarafından uygulanarak insanların sevdiklerinden ayrılmasına uygun zemin oluşturulmaktadır. Geri getirme büyüsünün etkileri nelerdir başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Ayırma Büyüsü Hangi Amaçlarla Yapılır?

Sevenleri ayırma büyüsü belirtileri hakkında detaylara geçmeden önce bu kara büyü türünün hangi amaçlarla yapıldığına değinmek gerekmektedir. Halk arasında eşlerin, sevgililerin yani aralarında aşka dair bağların bulunduğu kişilerin birbirinden ayrılması için yapılan bir büyü olarak yer edinen ayırma büyüsü, esasında ezoterik kaynaklarda ve havas ilimlerindeki ritüellerine göre pek çok farklı amaç için icra edilebilmektedir. Ayırma büyüsünün amaçları hakkında şu bilgiler konunun anlaşılması açısından faydalı olacaktır:

 • Ayırma büyüsü ile ilk akla gelen evlenmiş karı ve kocaların boşanması amacıyla yapılan kara büyüdür.
 • Büyünün amacı sadece boşanmaya yol açmak değil, evlilik yolunda ilerleyen sevgilileri, sözlüleri ve nişanlıları da birbirinden ayırmaktır.
 • Ayırma büyüsü aşk bağları dışında sevgi bağlarının da kötüye kullanılmasına neden olmaktadır. Ayırma büyüsü ile çocuklar ya da yetişkinler anne babalarından ayırılabilir.
 • Ayırma büyüsü maddi bolluk ve bereketin kaçması için de icra edilebilir. Ayırma büyüsü para üzerine yapıldığında büyünün tesiri altında olan kişilerin kazançlarının bereketi kaçar, ellerinde para tutamaz. Para kazanmaları önünde engeller çıkar.
 • Kişinin gönül bağı kurduğu tüm canlı ve cansız varlıklara yönelik ayırma büyüsü uygulanabilir, büyünün tesir edeceği kişinin evcil hayvanından evine, arabasına kadar her türlü maddi ve manevi bağlılık ayrılabilir.

Ayırma Büyüsünü Kimler Yapar, Yaptırır?

Havas ilimlerinde ve kadim büyü kitaplarında geniş bir yer edinen ayırma büyüsü, özellikle büyü üstatları ve işinde irfan sahibi medyum hocaların uygulamaları ile çok daha kuvvetli bir hale getirilmektedir. Ayırma büyüsünü icra eden kişiler aynı zamanda kalp gözü açık ve manevi dünyası geniş kişiler olabilir. Dünya dışı varlıklarla ve Hüddam ile bağlantıya geçebilen tüm şahsiyetler ayırma büyüsünü icra edebilirler.

Ayırma büyüsünü yapanlar genelde, geçmişlerindeki ilişkilerini sonlandıramayan, sevenlere karşı haset ve kim güden art niyetli insanlardır. Bu kişiler başkalarının mutluluğu yüzünden acı çektikleri için ayırma büyüsü ritüellerine başvurarak sevenlerin arasına nifak tohumları aşılamayı başarmaktadır. Özellikle kıskançlık ve çekememezlik yüzünden çıldırma noktasına gelen kadınların sıklıkla başvurduğu manevi uygulamalardan biri olan ayırma büyüsü, işinin ehli medyum hocalar aracılığıyla dünya dışı varlıkların harekete geçirilmesiyle yapılmaktadır.

Ayırma Büyüsünün Belirtileri Nelerdir?

Özellikle evlilikleri çatırdayan ve boşanma noktasına gelen karı kocalar tarafından merak edilen ayırma büyüsünün belirtileri, çeşitli şekillerde kendini gösterebilmektedir. Ayırma büyüsünün gerçekten tespit edilmesi sanıldığı kadar kolay değildir. Çünkü bu büyünün yapımında kullanılan ezoterik tılsımlar ve dualar, büyünün tesiri altında kalan kişilerin farkına varmadan ayrılmalarına yöneliktir. Ancak yine de kendilerine veya sevdiklerine ayırma büyüsü yapıldığından şüphelenen kişiler birtakım belirtilere dikkat ederek ayırma büyüsünün tespit edilmesine yardımcı olacak ipuçları elde edebililer.

Ayırma  büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır sorusunun yanıtı olarak eşlerin veya sevgililerin dikkat etmesi gereken duygu durumları ve davranışlar şunlardır:

 • Severek bir araya gelen veya evlenen kişilerin bir süre sonra hissettikleri sevginin yerini tiksinti ve nefret duygularının sarması, eşlerinin yüzüne bile bakmayacak raddeye gelinmesi,
 • Cinsel çekimin sona ermesi, eşlerin veya sevgililerin aynı ortamda 10 dakikadan fazla kalamaması, kaldığı süre boyunca tarifi güç ıstırap ve stres yaşaması,
 • Kocaların bir anda karılarından ve çocuklarından soğumaları, sürekli olarak günün birinde boşanmayı düşünmeleri ve boşanmak için uygun şartların oluşmasını sağlamaları,
 • Evli eşlerin kendilerine yeni sevgililer edinmesi,
 • Anne ve babanın çocuklarından soğuması, çocukların anne ya da babalarının hatırlarını bile sormayacak derecede hayırsız hale gelmesi (ana - oğul ayırma büyüsü)
 • Kazancın kesilmesi, ele geçen paranın bereketinin kaçması, harcama ve borçların artması (maddi ayırma büyüsü)

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Tüm bu belirtilerden şüphelenen ve ya kendilerine ya da sevdiklerine kötü niyetli kişiler tarafından ayırma büyüsü yapıldığını düşünen kişilerin merak ettiği sorulardan biri de ayırma büyüsü nasıl yapılır sorusudur. Bu soru ayrıca kıskançlıkları ve hasetleri sebebiyle bir süre önce gönül bağı yaşadıkları kişilerin mutsuzluğa düşmelerini isteyen kişiler tarafından da merak edilmektedir. Ayırma büyüsünün günümüze kadar ulaşan pek çok çeşidinin bulunduğunu söylemek gerekir. Özellikle havas ilimlerinde sıklıkla başvurulan ayırma büyüsü çeşitleri şunlardan oluşmaktadır:

 • Zeytin çekirdeği ile ayırma büyüsü,
 • Kaşıkla ayırma büyüsü,
 • Saç teliyle ayırma büyüsü,
 • Nohut tanesiyle ayırma büyüsü,
 • Karabiber ile ayırma büyüsü,
 • Ölü toprağı veya kefenle ayırma büyüsü,
 • Papaz büyüsü,
 • Hüddam ile ayırma büyüsü,
 • Mumla yapılan ayırma büyüsü,

Görüldüğü üzere yüzyıllar boyunca nesilden nesle gizli bir şekilde aktarılaarak günümüze kadar gelmeyi başaran ayırma büyüleri kadim büyü kitaplarında da bu şekilde çeşitlilik göstermektedir. Ayırma büyüsü evde nasıl yapılır sorusunun yanıtı bu büyü türlerini internet sitemizden inceleyerek öğrenebilirsiniz. Büyü üstatlarının ve manevi yönü kuvvetli kişilerin uyguladıkları ayırma büyülerinin bozulması için medyum hocaların yardımına başvurulmalıdır.

YORUM EKLE
Medyum - Aşk büyüsü