Evlenme Büyüsü Nedir, Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Evlenme büyüsü nedir, en etkili evlenme büyüsü nasıl yapılır, sevdiğinle evlenme büyüsü hakkında bilinmesi gerekenleri yazımızda bulabilirsiniz.

Evlenme Büyüsü Nedir, Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Evlenme büyüsü yapılışı, özellikle gönülden evlilik hayali ile yanıp tutuşsa da anlamlandıramadığı bir şekilde nasibi kapanan ve sevdiği insanlar bir türlü evlilik sevinci yaşayamayan bay ve bayanların hakkında bilgi sahibi olmak istediği manevi konulardan biridir. Günümüzde evlilik eskiye nazaran çok daha çetrefilli bir hal almıştır. Her ne kadar evlenme amacı gütseler de kimi zaman uzun süreli birliktelikler, nişanlanmalar ve daha niceleri ayrılıkla sonuçlanıp evlilik müessesinin kurulmasına engel olmaktadır. İşte bu tür olumsuzluklar yaşamaktan bıkan kişiler için uygulanabilecek bazı manevi yöntemlerin olduğunun bilinmesi gerekir. Evlenme büyüsü nedir, evlilik büyüsü nasıl yapılır sorusunun yanıtı da bu noktada merak edilmektedir.

Evlilik çağına gelen tüm bay ve bayanlar, gönüllerine göre kısmet bulup hayatlarını birleştirecekleri kişiler ile nikah masasına oturmayı istemektedir. Ancak pek çok kişinin bu isteği birtakım sebepler yüzünden kimi zaman gerçekleşemeden hayallere karışmaktadır. Bu tür durumlardan muzdarip olan kimseler çevrelerinde sevdikleri olsun ya da olmasın, evlilik için adayları bulunsun veya bulunmasın evlenme büyüsü yapabilirler. Ayrılan karı kocayı birleştirmek için okunacak dualar başlıklı yazımıza bakabilirsiniz.

Evlenme Büyüsü Nedir?

Büyünün yapılışına dair detaylara geçmeden önce kadim büyü kitaplarında uzun yıllar boyunca yer alan evlenme büyüsü hakkında bilinmesi gerekenlere değinmek gerekir. Günümüzde evlilik arayışında olanlar arasında en sık telaffuz edilen soruların başında gelen Evlenme büyüsü nedir sorusu da yanıtlanması gereken bir konudur. Adından da anlaşılacağı üzere evlenme büyüsü, halihazırda dünyalarını birleştirecekleri kısmetleri olsun ya da olmasın evlilik isteyen tüm bay ve bayanların birtakım ritüellere göre icra ederek evlenme hayallerine kavuşabilmelerini sağlayan bir büyü türüdür.

Kadim büyü kitaplarında ve ilim sahibi medyum hocaların elinde bulundurdukları güvenilir büyü kitabelerinde geniş yer kaplayan evlenme büyüsü sayesinde evlilik hayali ile yanıp tutuşan kişiler, kısa sürede gönüllerinden geçen kişi veya bu kişilere çok yakın kimseler ile nikah kıyıp dünya evine girebilmektedir. Evlenme büyüsünü günümüzde icra eden pek çok büyü üstadı bulunmaktadır.

Evlenme Büyüsünü Kimler Yapabilir?

Evlenme büyüsü son yılların en çok araştırılan büyü çeşitleri arasında yer almaktadır. Kimi zaman uygulandığı niyete ve amaçlara göre kara büyüler arasında da yer alan evlenme büyüsünü özellikle sevdikleri ile evlenmek, kısa zaman içinde dünya evine girmek isteyen kişiler yapabilirler. Evlenme büyüsünü kadim büyü kitaplarında belirtilen usullerine göre icra edebilecek kişiler genel olarak şunlardan oluşmaktadır:

  • Uzun süredir sevgili olan kişiler,
  • Evlilik yolunda sıkıntı yaşamadan mutlu sona ulaşmak isteyen nişanlılar,
  • Yeni tanıştığı kişi ile kısa sürede dünya evine girmek isteyenler,
  • Nasibi olmayan ancak gönlüne göre bir nasiple karşılaşarak evlenmek isteyen bay ve bayanlar

Görüldüğü üzere pek çok farklı durumda bulunan kişi evlenme büyüsü tarifi ile hayallerindeki mutluluğa kavuşabilmektedir. Özellikle gönülden niyet ettiği ve yaşının geçtiğini düşündüğü halde bir türlü karşısına hayırlısıyla bir gelin ya da damat adayı çıkmayan kişiler evlenme büyüsünü usullerine göre icra ederek önce karşılarına çok sevecekleri insanları çıkarabilir daha sonra da bu kişilerle kısa sürede dünya evine girebilirler.

Evlenme Büyüsü Günah Mıdır?

İnternet üzerinde evlenme büyüsüne dair yapılan araştırmaların ana konularından biri de evlenme büyüsü günah mıdır sorusu ile gündeme getirilmektedir. Evlilik yaşının geçtiğini düşünen ve anne babaları başta olmak üzere çevrelerindeki insanlar tarafından evlenmelerine dair yoğun baskı gören kişiler, manevi yöntemler arasında etkisi ve güvenilirliği kanıtlanmış evlenme büyüsü uygulamalarına merak salmaktadır. Daha önce sayısız kere kesinliği kanıtlanmış bu yöntemler ile evlenmek çok kolay gibi gözükse de birtakım sorumlulukların da göz önünde bulundurulması gerekmektedir. Evlilik büyüsü yaparak evlenmek isteyen kişiler her ne kadar çok samimi ve masum duygularla bu manevi yöntemi uygulamak istese de dinimizde evlenme büyüsünün uygun olmadığına dair pek çok güvenilir kaynakta Müslümanlara duyurulan açıklamalar yer almaktadır.

Fakat içinde bulundukları durumdan sıkılan ve hakikaten nasip bağlılığı yüzünden bir türlü evlenecek kişilerle karşılaşamayan, karşılaşsa dahi birtakım sorunlar çıkarak evlilik hayallerinden vazgeçen kişiler, son çare olarak evlenme büyüsüne başvurmaktadır. Evlilik için kısmet açma büyüsü sayesinde bu tür dertlerden muzdarip olanlar hayallerindeki evliliğe kavuşabilmenin mutluluğunu yaşamaktadır.

Evlilik Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Evlilik için oldukça heves yapan pek çok bay ve bayanın yanıtını en çok merak ettiği konulardan biri de evlilik büyüsü kaç günde tutar sorusudur. Sevdiği ve evlilikte damat ya da gelin adayı olduğunu düşündüğü kişileri elinden kaçırmak istemeyenler evlilik büyüsünün bir an önce tesir göstermesini ve etkili olmasını istemektedir. Bilindiği üzere kadim büyü kitaplarında belirtildiği üzere büyülerin kesin olarak etki gösterme zamanını önceden kestirmek oldukça zor bir işlemdir. Ancak havas ilimlerinde irfan sahibi medyum hocalar ve bu türden evlilik büyülerini sıklıkla icra etmiş büyü üstatları, evlilik büyüsünün 1 hafta ile 3 hafta arasında etkilerini gösterdiğini tecrübe etmişlerdir. Bu yüzden büyünün yapıldığı günden itibaren 1 hafta kadar sonra evlilik büyüsü belirtileri kendini göstermeye başlayacaktır. Bu tür belirtilerin hem evlilik büyüsü yapan veya yaptıranların hem de büyünün tesiri altındaki kişi tarafından yakından takip edilmesi gerekir ki kişiler bu belirtilere göre evlilik işlemleri için üzerlerine düşen sorumlulukları vakit geç olmadan yerine getirebilsin.

Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Evlilik büyüsü yaptıranlar hakkında internet üzerinde araştırma yapan evlilik çağındaki tüm erkek ve kadınlar, bu büyüyü icra edenlerden tecrübelerini paylaşmalarını istemektedir. Evlilik büyüsünde çok fazla detaya takılacak bir işlem bulunmamaktadır. Çünkü evlilik büyüsü yüz yıllar boyunca pek çok farklı medeniyette birbirinden farklı yöntemlerle de olsa icra edilen bir büyü çeşididir. Bu sebeple evlilik büyüsü nasıl yapılır sorusunun net ve kesin bir yanıtı yoktur. Ancak Havas ilimlerinde evlilik büyüsünün kuvvetli tesire sahip olanları en çok tercih edildiği için en etkili aşk ve evlilik büyülerinin yapılışı her zaman geniş kitlelerde büyük merak uyandırmıştır. 1 günde aşık etme duası ve büyüsü başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

En Etkili Evlilik Büyüsü Yapılışı

Havas ilimlerinde uzman ve deneyim sahibi medyum hocalardan destek alındığında çok daha çabuk ve kalıcı etki gösteren evlilik büyüsü uygulamaları esasında her isteyen kişi tarafından birtakım büyü kitabelerinde yer alan usullere uyulması halinde mümkün olabilmektedir. En etkili evlilik büyüsü yapılışında kadın veya erkekler şahsen büyüyü icra edebilirler. Özellikle ayın büyüme evresi zamanında yapılması gereken evlilik büyüsünde özel gün ve saat bulunmamaktadır. Nitekim ayın hilal olduğu günden itibaren kuvvetli tesire sahip evlilik büyüsü yapmaya başlayabilirsiniz. Kadınların adet dönemlerinde yapmaları daha uygundur. Erkeklerin de evlilik büyüsünü çıplak bir şekilde yapmaları tavsiye edilmektedir. Uygulama için gerekli malzemeler;

  • İstediğiniz kişinin resmi
  • Sizin kendi resminiz
  • Temiz bir yerden alınmış toprak
  • Göl, deniz, akarsu, kaynak, suyu
  • İstenen kişi kadın ise gül yağı erkek ise amber yağı

Etkili evlilik büyüsünün yapılışında iki resim alınır ve resimler yüz yüze gelecek şekilde birbirlerine yapıştırılır. Büyünün tesir etmesi istenen kişi kadınsa gül yağı, eğer büyüden etkilenmesi istenen erkekse amber yağı kullanılarak yapılan yapıştırma işleminden sonra 15 gün boyunca yatağın altında saklanır. 15 günün sonunda topraktan çıkarılır ve su ile çamur yapılır. Bu resim çamurun içine konularak silindir formuna getirilir. 15 gün boyunca silindir şekilde tutulan resimler daha sonra toprak altına gömülür.

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2019, 14:30
YORUM EKLE
Medyum - Aşk büyüsü