Boylama Nedir, Kaç Günde Etki Eder?

Boy hamaylı kaç günde etki eder, boylama nedir, etkileri nelerdir ve boylama yapan hocalar hakkında bilinmesi gerekenleri yazımızda bulabilirsiniz.

Boylama Nedir, Kaç Günde Etki Eder?

Boylama yaptıranlar genellikle bu işlemden yararlanarak kendilerine karşı büyü yapılmışsa bu büyülerin etkilerinin bozulmasına ve korunmasına yardımcı olmaktadır. Boylama diğer bir ifadeyle hamaylı, birçok farklı derin ilmin bir araya getirilerek muska haline dönüştürülmesi işlemidir. Oldukça geniş bir etki ve kullanım alanına sahip olan bu muska, uzun ve özel kâğıda yazılmaktadır. Havas ilmi içinde değerlendirilen ve etkilerinin kısa sürede ortaya çıktığı boylama, vekf işlemleri ile benzerlik taşımaktadır. Bilindiği üzere havas ilminin içinde yer alan bazı yöntemler geçmişten günümüze kadar ulaşmış ve insanlar üzerinde ciddi manevi etkiler bırakan yöntemlerdir.

Boylama muskası birçok farklı amaç için kullanılabilir. Büyülerden korunma, bereket, sağlık vb. daha birçok farklı etkileri ile özel dualarla bezeli bir kâğıdın katlanması ve taşınması ile boylama yapılmaktadır. Boylama kaç günde etki eder, ne işe yarar vb. sorular için bu nedenle tek bir yanıt vermek mümkün değildir.

Hamaylı (Boylama) Muskası Nedir, Ne İşe Yarar?

Boylama muskası yaptırmak için kişilerin ilk olarak havas ilmince ve vekflerde uzman kişilere gitmesi gerekmektedir. Hamaylı, insanları birçok farklı olumsuz durumdan koruyan ve tamamen gizemli havas ilminin öğretileri kullanılarak hazırlanan bir tür koruyucu muskadır. Geniş bir etki ve kullanım alanı bulunmaktadır. İçine özel dualar ve bilgiler yazılan bu muska kişinin birçok şerli şeyden korunmasına ve hayırlı işlerde başarı sağlamasına yardımcı olan manevi bir araçtır.

Kullanım amacına göre muskaların yapılışları da farklılık göstermektedir. Bunun için farklı yöntemler kullanılmaktadır. Özellikle boylama muskasının büyü yapılan kişilere karşı yapılması halinde bir tür büyü bozma aracı ve büyülerden korunma amacı bulunmaktadır. Bu nedenle boylama yapacak kişilerin mutlaka işinin ehli kimseler ve manevi açıdan güçlü kişiler olmaları gerekmektedir. Dil bağlama duası nasıl yapılır, dil bağlamak için dua yazımıza göz atabilirsiniz.

Boylama, Hamaylı Hangi Alanlarda Kullanılır?

Boylama yaptırma amacı tamamen kişisel tercihlere göre değişiklik gösterebilir. Temelde şerlerden ve diğer olumsuz manevi etkilerden kurtulmak ve korunmak amacıyla yapılan boylama muskalarının geniş bir kullanım alanına sahiptir. Boy muskasının başlıca etki alanları arasında:

 • Güçlü büyülerin etkilerinden kurtarır,
 • Diğer büyülere karşı manevi bir koruma sağlar,
 • Çeşitli sağlık sorunlarından kurtulmaya yardımcı olur,
 • Cinsel hastalıkların ortadan kalkmasını sağlar,
 • Sınav veya diğer tür şeylerde başarılı olmak için etkilidir,
 • Hayatının bereketlenmesini sağlar,
 • Ailevi sorunların azalmasına yardımı olur.

Bu ve benzeri daha birçok farklı kullanım alanlarından bahsedilebilir. Yaklaşık olarak 5 metreye kadar uzayabilen özel tılsımlar bile bulunmaktadır. Bu tılsımlar için kullanılacak tüm dua ve efsunlama yöntemleri kişilerin istekleri doğrultusunda belirlenmektedir.

Kullanım alanları ve yapılış amacı büyük ölçüde iyi niyet taşımaktadır. Özellikle ağır büyülerin tesiri altında kalmış kişilerin bu muskalar ile kurtarılması mümkündür. Bunun yanı sıra cinlerin musallat olduğu kişilere karşı da bu özel muskaların büyük bir koruma gücü bulunmaktadır.

Boylama Muskası Nasıl Yapılır?

Boylama muskası tarifi ve yapılışı sadece havas ilminde uzman ve diğer tüm dini, ezoterik öğretilere hakim kişiler tarafından bilinmektedir. Bu kişiler dışında koruma veya bir başka amaç ile boylama muskasının yapılması mümkün değildir. Etki alanına ve türüne göre farklı uzunluktaki kağıtlara yazılan dualar kişilerin hayatlarında kısa sürede tesir etmektedir.

Boylama hamaylı muskası yapılışı sırasında kullanılan en yaygın yöntem:

 • Etki alanına göre uzun özel yağlı kâğıt hazırlanır,
 • Silinmesi güç safran mürekkepli akrep kalemle muska bir bir işlenir,
 • Muska sahibi olacak kişinin kurşun dökme vb. işlemlerle olumsuz etkilerden arındırılması gerekir,
 • İran tütüşü, ceylan derisi vb. malzemeler kullanılmalıdır.

Hamaylı muskası için kullanılan malzemelerin ve tekniklerin büyük ölçüde kurallara ve havas ilminin tüm şartlarına uyması gerekmektedir. Yazılan muskada en ufak bir hata kişinin ciddi tehlikelerle karşılaşmasına neden olabilir. Bu nedenle asla işinin ehli olmayan kişilere bu tip muskaları yaptırmayınız.

Boylama Muskası Etkileri Nelerdir?

Boylama etkileri son derece gizemlidir. Oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan bu muskanın etkileri de kullanım için tercih edilen asıl amca göre değişiklik göstermektedir. Boylama hamaylı muskasının hazırlanıp kişilerin kullanımlarına sunulmasının ardından kısa bir süre sonra mevcut sorunlar ortadan kalkmaya başlar, örneğin cinlerin musallat olduğu veya çok sık korkuttuğu kişilere karşı bu muskanın kullanılması kısa süre içinde kişinin koruma altına alınmasını sağlayacaktır. Bu yönüyle hamaylı muskasının etki gücü ve süreleri oldukça yüksektir.

Manevi açıdan faydalarının yanı sıra, hamaylı muskasının fizyolojik etkileri de bulunmaktadır. Özellikle bel soğukluğu, psikolojik rahatsızlıklar ve diğer sorunlar için güçlü etkileri bulunmaktadır. Boylama kaç günde etki eder vb. sorular için bu nedenle tek bir cevap vermek imkânsızdır. Evlenme büyüsü nedir, evlilik büyüsü nasıl yapılır başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Kimler Hamaylı (Boylama) Yapabilir?

Boy hamaylı yorumları incelendiğinde bu işlemi sadece ve sadece havas ilminde derin bir bilgi birikimi ve tecrübe sahibi kişiler tarafından yapabildikleri görülmektedir. Büyük ölçüde zorunluluk durumlarında ortaya çıkan hamaylı muskasının kullanım alanlarına göre farklı birçok ilim kullanılacağı için yapımı oldukça zor ve tehlikelidir. Bu ilimlerde birikim sahibi kişiler tarafından:

 • Özel yağlı kağıt ve deriler,
 • Mürekkep ve özel kalem,
 • İplikler,
 • Tütsü vb.

Daha birçok farklı malzeme özenle seçilerek efsunlanır. Hamaylının etkilerinin kısa süre içinde ortaya çıkması için kullanılan bu malzeme ve tılsımların mutlaka özenle ve doğru bir biçimde bir araya getirilmesi gerekmektedir.

Boylama işlemleri sırasında birbirinden farklı birçok ilminden kişilerin destek alması mümkündür. Özellikle büyü bozmak için yapılan muskalar için kişilerin diğer din ve mistik öğretilerde kullanılan yöntemler hakkında da bilgi sahibi olması gerekir. Bu ilimlere sahip olmayan kişiler tarafından yapılan tüm muska ve büyülerin etkileri kişi için hiçbir anlam ifade etmez.

Hamaylı ve Boylama Murtlağı Farkı Nedir?

Boylama murtlağı olarak Anadolu’da ifade edilen manevi yöntem ile hamaylı (boylama) arasında hiçbir fark yoktur. Bu iki kavram birbiri yerine kullanılmaktadır. Yaygın adıyla boylama olarak bilinin bu işlem, geniş anlamda boylama murtlağı olarak ifade edilmektedir. Sadece isim farklılıklarına sahip olan bu iki kavram için kullanılan yöntemler ve ortaya çıkan etkileri aynıdır.

İki kavram arasında farklı bir işlem varmış gibi algılanmasının en büyük nedeni, muska yapan kişilerin bu işlemi ticari amaca dönüştürmesi ve bilgisizlikleridir. İki farklı işlem olarak gösterilen bu işlem birbirinin aynısıdır. Halk arasında çoğu zaman boylama olarak anılan işlem, boylama murtlağı adına da sahiptir.

Hamaylının Etkileri Ne Kadar Sürede Ortaya Çıkar?

Boy hamaylının etki süresi yazılan muskanın gücü nispetinde olacaktır. Muskanın yazılmaya başlanmasının ardından etkiler ortaya çıkabilir. Ancak asıl etkiler muska tamamlandıktan sonra ortaya çıkmaktadır. Kişisel bilgilere muskada yer verildiği için dualar ve özel havas ilminin öğretileri ile tılsımlanan kişi üzerinde etkiler anında kendini gösterir. Fakat ne kadar sürede kişinin söz konusu sorunlarından kurtulacağı bilinmez. Bunun için muskayı yapan kişinin iman selameti ve kullanılan yöntemin etkileri belirleyici olmaktadır. Bu nedenle boylama kaç günde etki eder, kimlerde etkilidir vb. sorular için hiç kimse doğru bir yanıt veremez.

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2019, 11:41
YORUM EKLE
Medyum - Aşk büyüsü