Domuz Yağı Büyüsü Ne İçin Yapılır?

Domuz yağı büyüsü belirtileri nelerdir, nasıl geçer sorularının yanıtlarını ve domuz yağı büyüsünü bozan dua hakkında bilinmesi gerekenkleri yazımızda bulabilirsiniz.

Domuz Yağı Büyüsü Ne İçin Yapılır?

Domuz yağı büyüsü yaptıranlar genellikle bu büyüyü çok farklı amaçlar için kullanmaktadır. Günümüzde en yaygın kullanılan büyülerden biri olan domuz yağı büyüsü, insanlar üzerinde kısa sürede tesir ederek çok ciddi sorunlara neden olmaktadır. Domuz yağı büyüleri hakkında pek çok İslami ve havas kaynaklarında çeşitli yorumlar ve yöntemler bulunmaktadır. Domuz yağı büyülerinde doğrudan cinlerde kullanıldığı için etkileri insanlar üzerinde normal büyülerden çok daha yüksektir.

Domuz yapı büyülerinin çok sık tercih edilmesinin nedenleri arasında büyünün çok daha kolay bir şekilde yapılması ve daha kısa sürede etkilerini göstermesidir. Kısa sürede basit yöntemlerle hızlı etkiler göstermesi büyünün gücü hakkında bilgi veren en temel belirtiler arasında yer almaktadır. Domuz yağı büyüsü yapmak hem yapan/yaptıran hem de büyü yapılan açısından birçok farklı tehlikeyi bir arada bulundurmaktadır.

Domuz Yağı Büyüsünün Belirtileri Nelerdir?

Domuz yağı büyüsü belirtileri kişiler üzerinde büyük değişimlerle görülmektedir. Birçok farklı amaçla uygulanan bu büyünün paralel olarak farklı tip belirtilerinden söz edilebilir. Domuz yağı sürülerek büyü yapılan ortamlarda ve kişilerde çoğunlukla diğer kara büyülerin başlıca belirtileri ortaya çıkmaktadır. Domuz yağı büyüsünün insanlar üzerinde ortaya çıkan en temel belirtileri arasında:

 • Büyünün yapıldığı ortamdan devamlı uzaklaşma isteği,
 • Yakınlarına ve eşine karşı tiksinti duyma,
 • Giderek yalnızlaşma ve boğulma hissi,
 • Derin ruhsal sıkıntılar,
 • Korkarak uyanma ve şiddetli baş ağrıları,
 • Mide bulantısı,
 • Durgunluk, hafıza bulanıklığı, yorgunluk vb.

Yer almaktadır. Söz konusu belirtiler insanlar üzerinde bir şekilde domuz yağı büyülerinin tesiri olduğu şüphesini ortaya çıkarmaktadır. Domuz yağı kullanılarak yapıldığı için bu adla anılan büyü, yağın yaşam alanlarına sürülmesi ile yapılmaktadır. Bu nedenle kişinin ağır bir koku hissetmesi ve sürekli tiksinti duygusu yaşaması büyünün tipik göstergesidir.

Kara büyüler sınıfında değerlendirilen domuz yağı büyüsünün etkilerinden korunmak adına kişilerin mutlaka havas ilminde uzmanlaşmış, hüddamlardan yardım almalıdır. Domuz yağı büyüsü doğrudan cinlerin etkisiyle uygulandığı için bu varlıklara hükmetme gücüne sahip, bilgili kişilerin yardımı oldukça önemlidir. Kırmızı mum büyüsü nasıl yapılır sorusunun yanıtlarını yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Domuz Yağı İle Hangi Büyüler Yapılır?

Domuz yağı ile yapılan büyüler kara büyü sınıfında değerlendirilen en tehlikeli büyüler arasında yer almaktadır. Diğer tüm büyülerde olduğu gibi domuz büyülerinde de farklı türden kötü niyetler ve farklı büyü çeşitleri uygulanabilir. Bu tamamen büyü yapanın ve büyü talebinde bulunan kişinin inisiyatifindedir. Özel derilere ve farklı materyallerle sürülerek yapılan bu büyü zaman zaman insanların bir şekilde ölümüne bile neden olmaktadır. Özellikle kişileri derin bir üzüntü, korku ve bunalıma soktuğu için büyü sonunda kişi intihar edebilir.

Domuz Yağı Büyüsü Hangi Amaçla Yapılır?

Domuz yağı büyüsünün amacı genellikle eşler arasında muhabbetin kesilmesi ve ayrılmasıdır. Kişinin hayatına doğrudan etki eden bu büyüler aynı zamanda:

 • Bahtının ve kısmetinin bağlanması,
 • Saygınlığının azaltılması,
 • Eşler veya sevgililer arasında bağların zayıflatılması,
 • Kişinin evinden koparılması vb.

Amaçlarla yapılmaktadır. Ancak kara büyülerin tüm amaçları bu büyü içinde geçerli olacağı için tek bir amaç için domuz yağı büyüsünün yapılabileceğini söylemek oldukça zordur.

Domuz yağının etkisinin bu denli yüksek olması, cinlerin yanı sıra İslam’da yasak kılınmış bir hayvanın yağının kullanılması da etkilidir. Bu büyü başta olmak üzere diğer tüm büyüler için ayet ve hadislerle sabit birçok lanet edilmiştir.

Domuz Yağı Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Domuz büyüsü nasıl etki eder sorusu için tek bir yanıt verilememesinin en büyük nedeni büyünün farklı amaçlara hizmet etmesidir. Kişinin iman selametini yok etmek ve onun hayat boyu büyük bir sıkıntı ile yaşaması adına yapılan büyünün etkileri ruhani varlıklar kullanıldığı için oldukça yüksektir. Bu nedenle büyüler konusunda uzman olan herkes tarafından bu büyülerin bozulması mümkün değildir. Etkileri kısa süre içinde ortaya çıkan ve kişinin hayatına doğrudan etki eden bu büyüler için havas ilminin tüm inceliklerine ve sıralarına hakim kişiler tarafından bu büyülerin etkileri anlaşılabilir.

Domuz yağı kullanılarak yapılan büyülerin etkileri kara büyülerle benzer şekilde ortaya çıkmaktadır. Başta kişi tarafından fark edilmese bile büyü yapılanların yakın çevresi tarafından yaşanan değişim ve belirtiler kolay bir şekilde fark edilebilmektedir. Domuz yağı büyüsü yapmak içinde bozmak içinde kişilerin derin bir bilgi birikimine sahip olmaları gerekmektedir.

Domuz Yağı Sürülen Yerler Nasıl Bulunur?

Duvarda domuz yağı lekesi veya farklı bir alanda domuz yağı büyüsü izine rastlanması halinde büyünün etkisi altında olduğunuzu düşünebilirsiniz. Domuz yağı büyüsünün ortaya çıkarılması ve sürüldüğü yerlerin tespit edilmesi için özel okunmuş suların ve bazı uygulamaların yapılması gerekmektedir. Sanıldığının aksine bu büyüde kullanılan malzemelerin kolay bir şekilde tespit edilmesi mümkün değildir. Bunun için medyumlardan veya derin ilimlerde uzmanlaşmış ehil kişilerden yardım almak gerekir.

Kıyafetlere, dolaplara, kapı eşiklerine, duvarlara ve daha birçok farklı alana bu büyünün yapılması mümkündür. Büyünün uygulandığı alanı tespit etme işlemleri için danıştığınız kişinin tavsiye ettiği tüm yöntemleri ve adımları sırasıyla takip etmeniz gerekmektedir. 

Kimler Domuz Yağı Büyüsü Yapabilir?

Domuz yağı büyüsü görüntüsü ve etkileri ile en korkutucu ve uzak durulması gereken büyü çeşitleri arasında yer almaktadır. Bu büyünün yapılması veya bozulması için kişinin tek başına yapacağı çalışmalar yetersiz kalacaktır. Domuz yağı büyüsü yapmakta ve bozmakta ehil kişilerin:

 • Hüddam ilminin sırlarına hâkim olması,
 • Havas ilimlerinde tecrübeli ve bilgi sahibi olması,
 • Dini kaynakları ve duaları iyi biçimde kullanabilmesi,
 • Tecrübeli ve imani açıdan kuvvetli olması gerekir.

Bu kişiler dışında domuz yağı büyüsünün bozulması da yapılması da mümkün değildir. Benzer alanlarda kişilerin daha önce bu konularda tecrübe sahibi olması da etkili bir biçimde büyünün yapılmasını veya bozulmasını sağlamaktadır. Boylama nedir kaç günde etki eder başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Domuz Yağı Büyüsü Ölümcül Müdür?

Domuz yağı büyüsü öldürür mü sorusu için net bir cevap vermek doğru olmaz. Çünkü büyülerin tek başına öldürücü etkisi bulunmamaktadır. Ancak bazı güçlü ve etkili büyüler insanları derin bir üzüntü ve sıkıntıya sokacağı için kişinin kendi hayatını sonlandırmasına neden olabilir. Domuz yağı gibi tesir gücü yüksek tüm büyüler insanlar üzerinde bu yönüyle ölümcül etkiler bırakabilir. Büyünün bir sonucu olarak kişinin kendi yaşamına son vermesi domuz yağı büyüsünün en sık gözlemlenen sonuçları arasında yer almaktadır.

Domuz Yağı Büyüsünden Korunmak İçin Neler Yapılır?

Domuz yağı büyüsünü bozmak veya bu büyüden korunmak için kişinin tam bir teslimiyet içinde olması gerekmektedir. Allah’a ve dinine sımsıkı sarılan kişiler, ilmini insanların yararına kullanan kimselerden yardım alarak domuz yağı büyüsün etkilerinden korunabilir. Domuz yağı büyüsünü bozmak için tıpkı büyünün yapılışı sırasında tercih edilen yöntemler uygulanmaktadır. Bu yöntemlerin doğru uygulanması ve kişilerin büyünün etkisinden çıkartılması oldukça önemlidir.

Domuz yağı büyüsü en zor tespit edilen ve bozulan büyüler sınıfında yer aldığı için mutlaka yardım almanız gerekmektedir. Domuz yağı büyüsü yapmak, etkilerinden korunmak ve büyüyü bozmak için hüddamâlimleri ve bu konularda derin bilgi sahibi kimselerden yardım almanız gerekmektedir.

YORUM EKLE
Medyum - Aşk büyüsü