Kırmızı Mum Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kırmızı mumla yapılan aşk büyüsü nedir, nasıl yapılır, kırmızı mum büyüsü etkileri nelerdir sorularının yanıtları ve kırmızı mum büyüsü bozma işlemleri hakkında tüm detaylar yazımızda...

Kırmızı Mum Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kırmızı renkli mumla yapılan büyü, kadim büyü kitaplarında en çok tercih edilen bağlama büyüleri arasında yer almaktadır. Bilindiği üzere Havas ilimlerinde de uygulanan manevi ritüellerde en sık kullanılan materyallerden biri olan mumlar, pek çok büyünün yapılışında etkin rol oynamaktadır. Mumla yapılan büyüler, amaçlarına ve niyetlerine göre farklı renklerdeki mumlarla yapılabilmektedir. Ancak kırmızı mum büyüsü sadece belirli amaçlar için yapılır. Bağlama büyüleri arasında en kuvvetli manevi uygulamalardan biri olarak gösterilen kırmızı mum büyüsü nasıl yapılır sorusu, sevdikleri kişilerin gönlünde kocaman bir yer edinmek isteyenlerin internet üzerinden yanıtlarını aradıkları sorulardandır.

Kırmızı mum büyüsünün nasıl ve ne şekilde yapılacağına geçmeden önce bu büyü çeşidi hakkında bilinmesi gerekenlerin en ince ayrıntısına kadar aktarılması gerekmektedir. Zira Havas ilimlerinde geniş bir yer kaplayan mumla yapılan aşk büyüleri bazı manevi riskler ve tehlikeler barındırabilmektedir. Büyü yapmak ya da yaptırmak isteyen kişilerin öncelikle bu tür riskleri göze almış olmaları için kırmızı mum büyüsü nedir sorusunun yanıtlarına değinmek ilk etapta doğru olacaktır. En kuvvetli aşk büyüsü hangisi başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Kırmızı Mum Büyüsü Nedir?

Adından da anlaşılacağı üzere kırmızı renkteki mum ile yapılan bu büyü çeşidi, kadim büyü kitaplarında en etkili bağlama büyüleri arasında gösterilmektedir. Havas ilimlerinde büyünün tesirini artıran kırmızı renkteki objeler esas alınarak uygulanan büyüler arasında kırmızı mum büyüsü de yer almaktadır. Kırmızı mum büyüsü, sevdiği kadar sevilmeyen, aşık olduğu kimselerden değer görmeyen kişilerin, bu kişilere yönelik uyguladığı bazı manevi ritüelleri içermektedir. Bu ritüelleri esaslarına uygun bir şekilde gerçekleştirmeyi başaran kişiler, büyünün etkisini gerçek anlamda çok kısa sürede tecrübe edebilmektedir. Bu sayede kırmızı mum büyüsü yapanlar büyünün yönlendirildiği kişiler, ömürlerinin sonuna kadar gönülden bağlanmış olacaktır.

Kimler Kırmızı Mum Büyüsü Yapar?

Günümüzde ilim ve irfan sahibi medyum hocalardan en çok talep edilen büyü uygulamalarından biri olan kırmızı mum büyüsü, kadın veya erkek fark etmeksizin pek çok kişi tarafından bizzat uygulanabilmektedir. Kırmızı mum büyüsü yapmak ya da yaptırmak isteyen kişiler, halk arasında kara sevda adı verilen platonik aşka düşmüş, çaresiz ve son çare olarak kırmızı mum büyüsünde çözüm bulmuş kişilerdir. Evli ya da bekar kişilere karşı uygulanabilen bu büyünün etkileri çok kuvvetlidir. Dolayısıyla Havas ilimlerinde uzman ve manevi yönü kuvvetli medyum hocaların hazırladığı bağlama vefkleri sayesinde bu büyünün neredeyse çözülemez seviyelere kadar çıkarılabilmesi mümkün olmaktadır.

Kırmızı Mum Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Çift ağızlı büyüler arasında yer alan kırmızı mum büyüsü, esasında aşık etmek kadar soğutmak için de uygulanabilmektedir. Kadim büyü kitaplarında yer alan ezoterik öğretilerde kırmızı mum büyüsünün ayrılık etkileri olduğu da aktarılmaktadır. Ancak günümüzde en çok bağlama büyüsü niyetine uygulanan bu manevi yöntemler, Havas ilimlerinde olduğu gibi ciddi derecede uzmanlık gerektirebilmektedir. Kırmızı mum büyüsü etkileri genel olarak şunlardan oluşmaktadır:

  • Sevdiği kişiyi kısa sürede kendine aşık etme,
  • Sevdiği kişiden evlilik teklifi alma,
  • Sevdiği kişiyi evliliğe ikna etme,
  • Evli karı koca arasındaki aşkı ölümsüzleştirme,
  • Gözü dışarıda olan kocaların eşlerine sadık kalması,
  • Ayrılma aşamasına gelen sevgililerin yeniden ilk günkü kadar aşık olması

Kırmızı Mum Büyüsü Nasıl Yapılır?

Belirtmiş olduğumuz bu etkileri ortaya koymak isteyen pek çok kişi internet üzerinde kırmızı mum büyüsü yapılışı hakkında detaylı bir araştırma yapmaktadır. Kırmızı mum büyüsünü, kadim büyü kitaplarında belirtilen usullere göre icra etmek için öncelikle 4 adet kırmızı renkte mumun hazır bulunması gerekmektedir. Bunun yanı sıra kırmızı mum büyüsü malzemeleri arasında yer alan şu araçlara da büyünün yapılışında ihtiyaç duyulacaktır:

  • Ortalama 20 santim uzunluğunda siyah ip
  • Ateşle tutuşturulabilecek bez torba
  • Avuç içi büyüklüğünde 3 adet kağıt parçası
  • Daha önce hiç kullanılmamış yeni kurşun kalem

Bu malzemelerin bir araya getirilmesinden sonra ilk olarak mum büyüsünde vefk yazma aşamasına geçilmesi tavsiye edilmektedir. Evde kendi imkanları ile mum büyüsü icra etmek isteyen kişiler, vefk yazma aşamasını çok ciddiye almaları gerekmektedir. Vefklerde yapılan en ufak bir hata kırmızı mum büyüsünün ters tepmesine neden olabileceği gibi, büyünün tesiri ile aşık olmasını istediğiniz kişinin aniden sizden soğumasına da neden olabilirsiniz. Bu sebeple kırmızı mum büyüsü yapılış aşamalarına gereken önemi vermeniz ve bu alanda ilim ve irfan sahibi medyum hocaların desteğine başvurmanız tavsiye edilmektedir.

Kırmızı Mum Büyüsü Tarifi

Kırmızı mum büyüsünün ilk aşamasında 3 adet kağıda aşık olması istenen kadın ya da erkeğin ismi, diğerine de aşık olacağı kadın veya erkeğin ismi yazılmalıdır. Üçüncü vefk kağıdına ise bu aşkın önünde engel olabilecek kişi, olaylar ve nesnelerin yazılması gerekir. Örneğin aşka engel üçüncü bir kadın ya da erkek varsa (anne baba, kardeşler, arkadaşlar, sevgili, eş vb) bu kağıda yazılması gerekir. Bunun yanı sıra uzak mesafe söz konusuysa yol, kısıtlı süre varsa zaman gibi etkenler de bu kağıda yazılmalıdır.

Daha sonra büyükçe bir gümüş tepsinin dört farklı köşesine dört adet kırmızı mum bırakılarak yakılmalıdır. Tepsinin en ortasına da önceden yazılıp tamamlanmış vefk kağıtları konmalıdır. Bu aşamada gümüş tepsi üzerinde bulunan dört adet mum dört farklı yönü temsil etmektedir. Dolayısıyla büyünün tesiri altında kalan kişilerin her açıdan, her yönden kuşatılmasını sembolize etmektedir. Bu sebeple büyünün tesirinden kaçmaları mümkün olmayacaktır.

Mumlar sırayla yakıldıktan sonra aşık olması istenen kişileri adları peş peşe 17 kere okunmalıdır. Daha sonra mumlar da 17 kere söndürülüp yakılır. Bu işlemden sonra kırmızı mum büyüsünde bağlama ritüeline geçilmelidir. Kırmızı mumla yapılan aşk büyüsü ritüellerinde söndürülen mumlar siyah ip yardımıyla sıkıca birbirine bağlanmalıdır. Bağlandıktan sonra mumlar bez torbanın içine konmalıdır. Ayrıca vefk kağıtları ve büyüde kullanılan kırmızı kalem de bu torbanın içine konmalıdır. Karabiber büyüsü nasıl yapılır, 41 karabiber büyüsü duası başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Kırmızı Mum Büyüsü Mühürleme Aşaması

Kırmızı mumla yapılan büyü ritüellerinde son olarak bağlama ve mühürleme aşamasına geçilmelidir. Bez torbada muhafaza edilen büyü malzemeleri, yerleşim yerlerinden uzak bir tarlanın ortasına götürülerek yakılmalıdır. Yakılma işleminden sonra ortada kalan küller ve tam olarak tutuşmayan malzemeler kesinlikle ortada bırakılmamalıdır. Bu malzemelerin başka kişilerin eline geçmemesi için tarlada bir çukur kazdıktan sonra kırmızı mum büyü malzemelerinin bu çukura gömülmesi gerekmektedir.

Kırmızı mumla yapılan bağlama büyülerinin tesiri çok kuvvetli olduğundan genellikle 5 ile 15 gün arasında etkilerini göstermeye başlayacaktır. Bu büyü sayesinde pek çok kişi platonik aşk yaşamaktan kurtulmuş, sevgililer muratlarına ererek dünya evine girmiş, evli karı kocalar da ikinci baharlarını yaşayabilmiştir. Kırmızı mum büyüsü bozma işlemleri de birtakım ruhani ritüeller gerektirmektedir. Bu büyünün etkilerini ortadan kaldırmak isteyen kişilerin ilim ve irfan sahibi medyum hocaların desteğine başvurması tavsiye edilmektedir.

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2019, 21:18
YORUM EKLE
Medyum - Aşk büyüsü