1 Günde Aşık Etme Duası ve Büyüsü

Deli gibi aşık etme duası, Kur'an'da birini kendine aşık etme duası ve çok tesirli aşık etme duası hakkında bilinmesi gerekenleri yazımızda bulabilirsiniz.

1 Günde Aşık Etme Duası ve Büyüsü

Bir gün içinde kendine aşık etme duası ve büyüsü, sevdiklerine bir an önce kavuşmak isteyen kişilerin en çok merak ettiği manevi uygulamalar arasında yer almaktadır. Aşk olarak adlandırdığımız duygu insanın içine Allah tarafından verilmiştir. Bu duygu kimi zaman o kadar yoğun olur ki, insanlar sevdiklerini yanında görmek, onlarla bir ömür boyunca mutlu ve mesut yaşamak için pek çok yola başvururlar. Özellikle platonik olarak adlandırılan ve halk içinde de kara sevda olarak bilinen aşka düşen kişiler, sevgilerine karşılık bulmak için 1 günde aşık etme duası ve büyüsü gibi pek çok manevi uygulamaya başvurmaktadır. Bu tür uygulamalar uzun yıllar boyunca nesilden nesle aktarılarak günümüze kadar gizli saklı kalmayı başarmış birtakım dualar ve büyü ritüelleridir.

Özellikle Anadolu halkının yakından tecrübe ettiği aşk ve bağlama büyüleri, çeşitli şekillerde yapılabilmektedir. Anadolu üzerinde uygarlık kurmuş en eski medeniyetlerden ve inanışlardan günümüze kadar gelmeyi başaran bu kadim öğretiler, günümüzde de pek çok kişinin sevdiklerine kavuşmalarında ve aşklarını karşılıklı olarak yaşamalarında en etkili faktör olarak rol almaktadır.

Bir Günde Etkili Aşık Etme Duası ve Büyüsü Var Mıdır?

Kadim büyü kitaplarında geniş bir yer kaplayan aşk ve bağlama büyüleri yüz yıllar boyunca aşklarına kavuşmak isteyen hem erkeklerin hem de kadınların en sık başvurduğu ve başarılı uygulamalar ile mutlu sona ulaştığı büyülerdir. Bu tür büyülerin gerçekten etkili ve kısa sürede tesirli olduğunu tecrübe eden sayısız kişi olmuştur. Her ne kadar halk genelinde bu tür uygulamaların gerçekten etkili olduğu bilinse de yine de gizli tutularak halkın pek çoğunluğunun bu manevi uygulamaları ve büyüleri bilmesinin önüne geçilmiştir. Günümüzde bir günde etkili aşık etme duası sayesinde pek çok büyü üstadı ve işinin ehli medyum hoca, çok tesirli manevi yöntemler uygulayarak kişilerin aşık olmasını sağlamaktadır. Hamile kalmak için hangi dua okunur başlıklı yazımızda bu konuda detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Aşık Etme Duası ve Büyüsünü Kimler Yapabilir?

İnternet üzerinde hakkında en çok araştırma yapılan konulardan biri de aşık etme duası büyü müdür sorusunun yanıtıdır. Öncelikle aşık etme duası başlı başına farklı bir manevi temenni iken aşık etme büyüsü ise kadim büyü kitaplarında yer alan birtakım uygulamalar ile icra edilen ve medyum hocalar aracılığıyla kurulan bir bağlama büyüsü çeşididir. Bağlama büyüleri şu kişiler tarafından yapılabilir:

 • Aşklarına, sevgilerine karşılık bulmak isteyen platonik aşıklar,
 • Sevgilileri ya da eşlerini kendilerine bağlamak isteyenler,
 • Ayrılığın eşiğine gelen, sevdikleri tarafından terk edilenlerin sevdiklerini yeniden kendilerine aşık etmek isteyenler,
 • Başka biriyle evli olan kimselerin yuvasını yıkıp kendine aşık etmek isteyenler,
 • Evliliğe karşı olan tüm kişilerin etkisiz hale getirilmesini isteyenler,
 • Sevgililerini evliliğe ikna etmek isteyenler

gibi bu liste uzayıp gidebilir. aşık etme duası büyü olmayan dualar içinde yer aldığı için en kalbi duygularla ve iyi niyetle okunurken, aşık etme büyüleri kimi zaman kötü amaçlar için kullanılarak kişilerin yuvasının dağılmasına neden olabilir.

24 Saat İçinde Aşık Eden Şahmeran Duası

Sadece 24 saat içinde etkilerini gösteren ve kişilerin sevdikleri tarafından aşklarına ve sevgilerine karşılık bulmasını sağlayan Şahmeran duası, geçmişte olduğu gibi günümüzde de pek çok kişi tarafından kullanılmaktadır. 24 saat içinde aşık eden dua arayışında bulunan kara sevdaya düşmüş kişilere, işinde ilim ve irfan sahibi medyum hocalar şahmeran duasını okumalarını tavsiye etmektedir. Şahmeran duası aşık etme büyülerinin dışında icra edilen bir manevi uygulama olduğu için sevdikleri kişinin kendilerine ilanı aşk etmesini isteyen kişiler bu duayı kendi başlarına da uygulayabilirler.

Şahmeran duası 10 yatsı sonunda okunması gereken dualardandır. Yatsı namazının ardından uyumadan önce bu dua 3'er kez okunur dua okunurken aşık olması istenen kişi düşünür. Şahmeran duası 10 gün boyunca itinayla okunduğunda, bu duanın manevi etkisiyle birlikte harekete geçen dünya dışı varlıklar, o kişinin 10 gün boyunca rüyasına girerek kişinin aşık olmasına vesile olacaktır.

Şahmeran Duası Okunuşu ve Türkçe Anlamı

En hızlı etkili aşık etme duası olarak bilinen ve yüz yıllar boyunca sevdiklerine kavuşmak isteyen kişiler tarafından okunan şahmeran duasının Arapça okunuşuna uygun bir şekilde okumak gerekmektedir:

 • Allah'u la ilahe illa Hüve'l Hayyu'l Kayyum
 • Allah'u la ilahe illa Hüve'l Aliyyu'l hakim
 • Allah'u la ilahe illa Hüve's Semiu'l Alim
 • Allah'u la ilahe illa Hüve'r Rahmanü'r Rahim
 • Allah'u la ilahe illa Hüve'l Vahidü'l Ehad
 • Allah'u la ilahe illa Hüve'l Ferdü'l Varid
 • Allah'u la ilahe illa Hüve Raufu'r Rahim
 • Allah'u la ilahe illa Hüve'l Aziz'ur Rahim
 • Allah'u la ilahe illa Hüve'z Zahiru'l Batın
 • Allah'u la ilahe illa Hüve'l Ahadu's Samed
 • Allah'u la ilahe illa Hüve'l Fettahu'l Alim
 • Allah'u la ilahe illa Hüve'l Azizu'l Alim
 • Allah'u la ilahe illa Hüve'l Hannanu'l Mennanu Deyyan
 • Allah'u la ilahe illa Hüve'l Kadiru'l Kadir
 • Allah'u la ilahe illa Hüve' Rafiu'l Alim
 • Allah'u la ilahe illa Hüve'r Rabbü'l Arş'il Azim
 • Allah'u la ilahe illa Hüve'l Meliku'l Kudüs
 • Allah'u la ilahe illa Hüve'l Hakku'l Mübin
 • Allah'u la ilahe illa Hüve'l Baisü'l Varis
 • Allah'u la ilahe illa Hüve'l Esmau'l Hüsna
 • Hüve'l Hayy'u la ilahe illa Hu Fed'uhü Muhlisine Lehü'd-diyn
 • Sübhane Birahmetike ya Erhame'r -rahimin.
 • Ve'l Hamdu -lillahi Rabbi'l Alemin

Duanın kalpten gelecek şekilde her yatsı namazı sonrası okunması için Şahmeran duasının Türkçe anlamının da iyi kavranması önemlidir. Bu yüzden Şahmeran duası Türkçe okunuşunu şu şekilde belirtmek gerekmektedir: "Her şeye hayat vererek ayakta tutan, gerçek hayat sahibi Rabbim senden başka ilah yoktur. Her şeyden yüce olan Hikmet Sahibi Rabbim sen gizli ve saklı her şey bilir ve işitirsin. Sen her şeye çok merhametlisin. Her şeyin tek, ortaksız ve yalnız yaratıcısı Rabbim senden başka ilah yoktur. Eşi benzeri bulunmayan Rabbim Sen yaradılanlara karşı merhametli ve şefkatli olansın. Azameti Büyük, merhametli ve her şeye galip olan Rabbim senden başka ilah yoktur. Her şeyi hakkı ile bilen ve her şeyi hikmet ile açan Allah’ım, her şeye gücü yeten Kadir Allah'ım, Büyük Arşın ve her şeyin sahibi, tüm gaflet, acizlik ve hatalardan uzak Allah’ım senden başka ilah yoktur. Ölenleri diriltecek olan ve bütün varlıkların gerçek varisi Allah’ım senden başka ilah yoktur ve bütün güzel isimler yalnızca Sana aittir." İç sıkıntısı için hangi dua okunur yazımıza göz atabilirsiniz.

Kadınların Okuması Gereken Aşık Etme Duaları

Kadınların aşklarına karşılık bulmak için okumaları gereken aşık etme duaları ve manevi uygulamalar bulunmaktadır. İlmi kaynaklarda ve yüz yıllar boyunca süren kadim geleneklerde yer alan bilgilere göre kadınların aşık etme duası Secde suresinin 9. ayetinin fazileti ve 1 adet yumurta ile gerçekleştirilmektedir. Secde Suresi 9. ayet okunuşu şu şekildedir:

 • “Summe sevvâhu ve nefeha fîhi min rûhihî ve ceale lekumus sem’a vel ebsâre vel ef’ideh, kalîlen mâ teşkurûn.”

Bir adet pişmiş yumurtayı elinize alıp sessiz bir yere geçerek sevdiğiniz kişiyi ve niyetinizi düşünmeniz gerekir. Daha sonra bu ayeti kerimeyi yumurtanın üzerine 9 defa peş peşe ara vermeden okumanız tavsiye edilmektedir. Daha sonra şu tılsımlı sözleri söyleyerek en temiz duygularla niyetinizin gerçekleşeceğine inanmanız beklenmektedir: "Aziz ve mübarek kıldığın Kur’an-ı Kerim’den istifade ederek sana masum hislerimi sunuyorum Allah’ım, şimdiye kadar Secde Suresinin 9. ayetini okuyarak fazilete kavuşan ve bahtiyarlık içerisinde güzelliklere ihsanlara ve nimetlere ulaşan insanların yaşamış olduğu güzellikleri ben de hayatım boyunca sürdürmek istiyorum. Bu amaçla aşık etme duasını sana samimiyet içerisinde arz ediyorum, beni sevindir, yolumu aç, engelleri kaldır ve önümdeki bütün sıkıntıları bertaraf et Allah’ım, amin.”

YORUM EKLE
Medyum - Aşk büyüsü