Gerçek Bağlama Büyüsü Tarifi

Evde aşk büyüsü nasıl yapılır, sorusunun yanıtı ve en etkili aşk büyüsü ile sevdiğini kendine bağlamak için dua hakkında detaylı bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Gerçek Bağlama Büyüsü Tarifi

Hakiki bağlama büyüsü yapılışı, özellikle sevdikleriyle ayrı kalan ya da ayrılmak üzere olan kişiler tarafından sıklıkla başvurulan manevi uygulamalar arasında yer almaktadır. Havas ilminde ve kadim büyü kitabelerinde geniş yer kaplayan bağlama büyüleri, günümüzden yüz yıllar öncesine kadar uzanmaktadır. İnsanların ne yapsalar da bir türlü söz geçiremedikleri gönüllerine giden en saf ve en halis duygulardan biri olan aşk, geçmişten günümüze pek çok manevi uygulamanın da temelini oluşturmuştur. Sevgilerine karşılık bulmak isteyen, sevdikleri tarafından terk edilmeyi imkansız hale getirmek isteyen ve sevgililerinin kendinden başka kimseyi gözü görmesin isteyenler gerçek bağlama büyüsü tarifi ile bu isteklerine manevi boyutta karşılık bularak gerçekten etkili bir şekilde istedikleri sonuçlara ulaşabilmektedir.

Bağlama büyüsü bilindiği üzere kadın veya erkek, evli ya da bekar fark etmeksizin herkese yapılabilmektedir. Bu sebeple aşklarına karşılık bulmak isteyenlerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer alan bağlama büyüleri, etkisini kısa sürede gösteren, bozulması çok güç olabilen kara büyüler arasında yer almaktadır. İnternet üzerinde sıklıkla karşılaşılan "Gerçek bağlama büyüsü nasıl yapılır?" sorusunun yanıtlarına geçmeden önce ilk olarak bağlama büyüleri hakkında bilinmesi gerekenlere değinmek gerekmektedir.

Bağlama Büyüsü Nedir?

Ezoterik öğretilerde ve özellikle havas ilimlerinde kendine geniş yer bulan bağlama büyüleri, günümüzden yüz yıllar öncesinde de insanların mutluluk ve ıstırap kaynağı olarak öne çıkmaktadır. Bağlama büyüsü adından da anlaşılacağı üzere, özellikle kara sevdaya düşen kişilerin sevgilerine karşılık bulması, sevgililerin ve eşlerin asla ayrılmadan bir ömür boyunca mutlu mesut yaşamalarına vesile olan bir uygulamadır.

Bağlama büyüsünde diğer büyü uygulamalarında olduğu gibi dünya dışından varlıklar aracı olmaktadır. İşinin ehli büyü üstatları ve medyum hocalar tarafından icra edilen bağlama büyüleri çok kuvvetli ve hızlı etki gösterebilmektedir. Bağlama büyüsü gerçek mi sorusunun yanıtını arayan kişiler, bu büyünün sonuçlarından faydalanan pek çok kişinin olduğunu görebilirler. Bağlama büyüsünün gerçekliği özellikle Anadolu'nun pek çok şehrinde bu büyü yüz yıllar boyunca uygulandığı için yerel halkın tecrübe ettiği bir olgudur.

Kimler Bağlama Büyüsü Yapabilir?

Bağlama büyüsü yapmak isteyen kişilerin kadın ya da erkek olması herhangi bir şey fark ettirmemektedir. Bağlama büyüsü hem kadınlar hem de erkekler tarafından yapılabileceği gibi aynı zamanda evli ya da bekar kişilere yönelik de yapılabilir. Bu sebeple kimi ilişkiler mutluluğa ulaşırken kimi evlilikler ve nişanlılıklar da bağlama büyüsü yüzünden son bulabilmektedir. Gerçek bağlama büyüsü duası hakkında detaylı bilgilere geçmeden önce bağlama büyüsü yapanlar genelde şunlardan oluşmaktadır:

 • Platonik aşık dediğimiz halk arasında kara sevda olarak adlandırılan, sevgisine karşılık bulamayan kişiler.
 • Karılarını ya da kocalarını evlilik dışı ilişkilerden uzak tutmak ve bu kişileri hem evine hem de kendilerine bağlayarak ilgisizliklerine son vermek isteyen kişiler,
 • Aşık olduğu evli olan kimsenin eşinden boşanmasını sağlamak ve kendisine bağlı olmasını isteyen kişiler,
 • Nişanlısının veya sevgilisinin kendinden başkasını görmemesini isteyen ve bir an önce evlilik hayali kuran kişiler,

Bağlama Büyüsü Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bağlama büyüsü ezoterik öğretiler arasında en çok tercih edilen ve her zaman yoğun ilgi çekmiş bir kara büyüdür. Ancak bu büyünün etkili bir şekilde icra edilebilmesi için kadim büyü kitaplarında belirtilen ritüellerin ve tılsımlı sözlerin birebir uygulanmasına özen gösterilmelidir. Bu noktada da büyü üstatları ve işinin ehli medyum hocalar devreye girmektedir. Bu türden manevi yönü yüksek, kalp gözü açılmış ve dünyamız dışındaki diğer varlıklarla doğrudan iletişim kurabilen kişiler, en kuvvetli bağlama büyüsü ritüellerini başarılı bir şekilde uygulayarak büyünün kısa sürede etki göstermesini sağlayabilmektedir.

Bağlama büyülerinde ezoterik uygulama ve ritüeller dışında dikkat edilmesi gereken asıl nokta, büyünün yönlendireceği kişinin, bağlanması istenen kişi ile insani ilişkilerinin mevcut olmasıdır. Yani bağlama büyüsü ile bir erkeği kendisine aşık etmek isteyen kadının, bu erkek ile daha önceden sevgili ya da arkadaşlık bağlamında bir münasebetinin olmuş olması veya bu kişi ile yüz yüze görüşmüş olması gerekmektedir. Aksi halde sizi daha önce hiç görmemiş ve sizi tanımasına dahi olanak bulunmayan kişiler üzerine bağlama büyüsünün etki göstermesi beklenemez. Dolayısıyla bağlama büyüsü özellikle daha önceden sevgili ya da karı koca olmuş kişiler arasında çok daha kuvvetli bir şekilde icra edilebilmektedir. Gerçek aşk büyüsü tarifi başlıklı yazımızda bu konuda bilinmesi gereken uygulamaları öğrenebilirsiniz.

7 Hurma İle Bağlama Büyüsü Tarifi

Evde yapılan bağlama büyüsü çeşitlerinden biri olan 7 hurma büyüsü, usulüne göre icra edildiği takdirde en kuvvetli tesiri bulunan ve ortaya çıkardığı muazzam enerji ile kısa sürede etki gösteren büyülerden biridir. Evde kendi başınıza bu büyüyü icra edebilirsiniz. Bunun için 7 adet hurmaya ihtiyacınız olacaktır. Hurma ile yapılan bağlama büyüsü tarifi şu şekildedir:

 • Gece saatlerinde sessiz ve rahatsız edilmeyeceğiniz bir odaya geçip, 7 adet hurmayı sağ avucunuza alın.
 • Kıble istikametine döndükten sonra avucunuzdaki hurmaları sıkı bir şekilde tutun.
 • “Ey bağlama büyüsünün görevli varlığı, seni çağırıyorum, davetime icabet et; bana, yapacağım büyüde güç ver ve destek ol, beni yarı yolda bırakma ve şefkatinin kollarına al, sana istediğin hurmaları sunuyorum ki sen de bana istediğim kişinin aşkını veresin.” tılsımlı sözlerini çok yüksek sesle olmayacak şekilde dışınızdan okuyun.
 • Daha sonra diz üstü çöküp avucunuzdaki 7 hurmayı iki dizinizin arasına alın, bu sefer de hurmaların üzerine şu tılsımlı sözleri okuyun: “Görevli bir varlığı görevlendirmek bazı riskler taşısa da sen herhangi bir tehlike ve risk ile gelmek yerine şefkatinle ve merhametinle bana gelecek, kalbimdeki niyeti gerçekleştirecek ve kendime bağlamak istediğim kişinin delicesine aşık olmasını sağlayarak bana güzellik dolu bir yol açacaksın. Hüküm sendedir.”
 • Daha sonra bu hurmalardan birini yiyerek kalan 6 tanesini sol avucunuza alın, gözlerden uzak bir yere giderek orada toprağa gömün.
 • Hurmaları tamamen toprağa gömdükten sonra “Görevli varlıkların piri ve üstadı olan elbette ki sensin, şimdiye kadar sana müracaat eden insanlar hiçbir şekilde yarı yolda kalmadığı gibi bundan sonra da sana müracaat edenleri en güzel şekilde amacına ulaştırıp onlara bağlama ve aşk konusunda derin hikmetin ve ilmin ile yardımcı olacaksın ey hüddamların piri, sevdiğimi delicesine bağlayıp sırılsıklam aşık et bana.”

En Etkili Bağlama Büyüsü Duası Hangisidir?

Kadim büyü üstatlarının ve işinin piri denilebilecek medyum hocaların hazırladığı bağlama büyüsü tılsımları dışında evde kendi başına bağlama büyüsü yapmak isteyenler için okunması gereken dualar ve icra edilmesi gereken bazı ritüeller bulunmaktadır. En etkili bağlama büyüsü duaları arasında bulunan şu duayı 3 gün boyunca gece yarısına yakın saatlerde okuyarak kısa sürede istediğiniz kişinin size bağlandığını tecrübe edebilirsiniz:

 • Bismillahirrahmanirrahim
 • Ve elkaytü aleyke mehabbeten minni ve li tusnea ala ayniİz temşi uhtüke fetekulü helş edüllüküm ala men yekfülühü fe raca’nake ila ümmike key tekarra aynüha ve la tahzenve katelte nefsen fe necceynake minel ğammi ve fetennake fütunaYühibbunehüm kehubbillah, Vellzine amenu eşeddü hubben lillahZüyyine lin nasi hubbüş şehevati minen nisai vel benine vel kanatiyril mükantarati minez zehebi vel fiddati vel haylil müsevvemeti vel hars, zalike metaul hayatid dünya, vallahü indehu husnül meabkiramen katibine ya’lemune ma yafalunAllahümme heyyic kalbi ve akli fülan ala hubbi fülaneh.

Bu duayı okurken sevdiğiniz kişiyi gözünüzde canlandırarak içten gelen bir huşu içinde okumanız etkilerini artıracaktır. Bunun dışında gerçek bağlama büyüleri için işinin piri olarak adlandırılan medyum hocalardan ve büyü üstatlarından manevi destek alabilirsiniz. Gerçek medyumlar büyü yapar mı başlıklı yazımızda detayları bulabilirsiniz. Ayrıca bu tür manevi gücü yüksek kişiler, sevdiklerinize başkaları tarafından yapılan bağlama büyülerinin bozulmasında da etkili uygulamalar icra edebilmektedir.

YORUM EKLE
Medyum - Aşk büyüsü