Yüzde Yüz Tutan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Hızlı ve çabuk tutan aşk büyüsü yapmak isteyenlerin merak ettiği aşk büyüsü duaları ve sözleri hakkında detaylı bilileri yazımızda bulabilirsiniz.

Yüzde Yüz Tutan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yüzde yüz etkili aşk büyüsü yapmak veya yaptırmak sanıldığı kadar kolay bir işlem değildir. Medyumlar ve diğer alemlerle iletişim kurabilen kişilerin sıklıkla uyguladığı bağlama büyüleri arasında yer alan aşk büyüleri; herhangi bir kişinin istenilen başka kişiye aşık edilmesi için başvurulan yöntemlerdendir. Eski medeniyetlerden kalan kadim kitaplarda ve büyü metinlerinde aşk büyüsüne dair bilgilere ve uygulamalara çok sık rastlanmaktadır. Her ne kadar pek çok çeşidi bulunsa da bu büyüyü yaptırmak isteyen kişiler yüzde yüz tutan aşk büyüsü hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istemektedir.

Asırlar öncesinden günümüze kadar gelmeyi başarmış büyüler arasında 24 saatte tutacak aşk büyüsü, 3 günde tutacak aşk büyüleri gibi çeşitli zaman odaklı bağlama büyülerinden söz edilse de bu tür büyülerde kesin zaman vermek her zaman doğru sonuçlar vermeyebilir. Ancak bu konuda ilim ve irfan sahibi medyum hocaların deneyimleriyle kesin sonuç veren aşk büyülerini icra etmek mümkün olmaktadır. Zamanı belirli olmasa da kısa sürede etki eden kuvvetli aşk büyüleri uygulamalarına sıklıkla başvurulduğu görülmektedir.

Kesin Etkili Aşk Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Özellikle Anadolu’nun eski medeniyetleri Hıristiyan ve Süryani topluluklarda asırlarca uygulanmış ve gizli tutularak Selçuklular döneminden beri Anadolu halkının kadim uygulamaları arasına girmiş aşk büyüsü çeşitleri bakımından da pek çok farklı büyü türünden bahsetmek mümkün olmaktadır. En sık tercih edilen ve kuvvetli etkiye sahip aşk büyüleri şunlardan oluşmaktadır:

  • Sabunla yapılan aşk büyüsü,
  • Kaşıkla yapılan aşk büyüsü,
  • İple yapılan aşk büyüsü,
  • Mumla yapılan aşk büyüsü,
  • Karabiberle yapılan aşk büyüsü,
  • Tırnak ya da saç teliyle yapılan aşk büyüsü,
  • Düğümle yapılan aşk büyüsü,
  • Hüddam ile aşk büyüsüdür.

Aşık Etme Büyüsü Gerçekten Etkili Midir?

En etkili aşk büyüsü nasıl yapılır sorusunun yanıtını arayan kişiler aynı zamanda aşık etme büyülerinin gerçekten ne kadar etkili olabileceğini de merak etmektedir. Aşık etme büyüsü, belirli ritüeller yapılarak icra edilen aşk büyüsünün yönlendirildiği kişinin hem zihinsel (mental) hem de ruhsal (manevi) açıdan kontrolünün ele geçirilmesidir. İçinde bulunduğumuz alemin dışındaki güçlerle iletişime geçerek büyü yapılan kişinin hem kalbine hem de zihnine müdahale edilebilmektedir. Tefsiri ve nüfuzu güçlü bağlama büyüleri arasında yer alan aşık etme büyüsü türleri kadim büyü kitaplarının da her zaman en ilgi çekici kısımlarını oluşturmuştur.

Binlerce yıldır uygulanan aşık etme büyüleri gerçekten tecrübe edilebilen etkilere sahiptir. Kara büyülerden ak büyülere kadar geniş kapsamda en sık icra edilen manevi uygulamalar arasında yer alan aşk büyülerinin tam anlamıyla tatbik edilebilmesi için büyünün ritüellerine birebir uyum gösterilmeli ve sonuçların gerçekleşeceğine kalpten inanılmalıdır. Bu sayede ilim sahibi medyum hocaların hazırladığı ve büyü üstatlarının uyguladığı ritüeller ile farklı alemlerden destek alınabilmektedir.

En Etkili Aşık Etme Büyüsü Nedir?

Binlerce yıldır uygulanarak günümüze kadar gelebilmiş ve hala büyü üstatları tarafından icra edilen kuvvetli aşk büyüleri çeşitlilik göstermektedir. İlim sahibi medyum hocalar kendilerine göre ve ellerinde bulundurdukları muteber kaynaklara göre en etkili aşk büyülerini uygulayabilmektedir. Fakat medyum hocalardan farklı olarak aşk büyüsü yapmak isteyen kişilerin de uygulayabileceği etkili yöntemler bulunmaktadır.

Kendi başınıza birtakım ritüelleri uygulayarak gerçekleştirebileceğiniz aşk büyüsü için, bir adet kırmızı kurşun kalem ve bir adet de beyaz çizgisiz kağıda ihtiyaç duyacaksınız. Bu malzemeler ile en etkili denenmiş aşk büyüsü uygulaması gerçekleştirebilirsiniz. Söz konusu kolaylıkla her yerde bulunabilen malzemeleri temin ettikten sonra aşık etme büyüsünün hüddamı ile tanışabilirsiniz. Büyünün etkili olmasında görev üstlenen Hüddam Apraziyal Efendi en kuvvetli aşk büyülerinde birtakım ritüeller uygulanarak iletişime geçilen kadim şahsiyetler arasında yer almaktadır.

Hüddam İle Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır?

En eski büyü kaynakları ve medyum hocaların bu konudaki görüşleri ele alındığında, Hüddam Apraziyal Efendi’nin en başta aşık etme büyüleri olmak üzere pek çok farklı büyü uygulamasında tesirli özelliklere sahip olduğu bilinen ve bu şekilde istihdam edilen ruhani bir varlık olduğu bilinmektedir. Dolayısıyla aşk büyüsünü kendi başınıza da yapsanız irfan sahibi medyum hoca aracılığıyla da gerçekleştirseniz Hüddam ile aracılık kurulması gerekmektedir. Aksi halde aşk büyüsü etkileri istenen seviyede olmayacaktır ve aşık olması istenen kadın ya da erkek üzerinde etki kurulamayacaktır.

Hüddam Apreziyal Efendi aracılığıyla aşk büyüsü uygulamak için öncelikle sessiz ve rahatsız edilmeyecek bir ortama geçmeniz gerekmektedir. Böyle bir ortama geçtikten sonra dizüstü çökmeniz ve gözlerinizi kapatmanız lazımdır. Bu süre zarfında yaklaşık bir dakika boyunca içinizden aşık etme büyüsünün niyetini geçirmeniz ve bu uygulamayı hangi amaçla yaptığınızı zihninizde kurgulamaya başlamalısınız.

Hüddam Aşk Büyüsü Tılsımlı Sözleri

Hüddam ile aşık etme büyüsünde kullanmanız gereken malzemeler beyaz çizgisiz bir kağıt ile kırmızı kurşun kalemdir. Bu malzemeleri ayağınızın ucuna koyarak yüzünüzü doğu yönüne dönüp gözleriniz kapalı bir şekilde 33 defa “Ya Hüddam Apraziyal Efendi” tılsımlı sözcüklerini söylemeniz gerekmektedir. Hüddam ile aşık etme büyüsü ritüelleri bu şekilde başlar. Bu esnada en etkili aşk büyüsünü neden icra ettiğinizi düşünerek tefekkür etmeye başlamanız gerekmektedir.

Bu aşamadan kalbinizden geçenler ile aklınızdaki düşünceyi bir hale getirerek Hüddam Apraziyal Efendi’ye bildirmiş olursunuz. O yüzden bu aşamanın büyük bir ciddiyetle yapılması önemlidir. Daha sonra 33 kere tılsımlı sözleri tekrar ettikten sonra dizlerinizin üzerine çökerek yerdeki kalem ile kağıda şu ifadeleri yazmanız gerekir:

“Ey Hüddam Apraziyal Efendi, senin kudretine ve gücüne itimat ettim. Sana gelmekle pişman olmayacağım. Çünkü senin kudretin niyetimin tahakkuk etmesine vesile olacak. Senin aracılığınla önüme hiçbir engel çıkmayacak. Senin diğer bütün görevli varlıklar içerisinde serdar-ı Hüddam olarak bilinen ve onların adeta başkanı olduğun için karşı konulamayacak bir güce sahip olan muhteşem bir görevli varlıksın. Senin vesile olduğun tüm bağlama büyüleri en etkili bir şekilde amacına ulaşarak failini mesut etmiştir.

Bu yüzden benim de için için yandığım bu halime bakarak hiçbir tereddüt göstermeden dileğimi yerine getir. Sen kendine karşı konulması mümkün olmayan kudret sahibi Hüddam Apraziyal Efendi’sin. Sana yönelen, senin aracılığınla aşk büyüsünü gerçekleşmiş olduğunu bilir zaten.”

Yüzde Yüz Tutan Aşk Büyüsü Tehlikeli Midir?

Kesin etkili aşk büyüsü usulüne göre icra edilmediği takdirde her kara büyüde olduğu gibi birtakım riskler barındırmaktadır. Hüddam Apraziyal Efendi’nin kudretine yakışır bir şekilde ritüellerin yerine getirilmesi önemlidir. Aksi halde insan bağlama büyüsü sebebiyle yüz binlerce insanın intihar ettiği ya da akıl sağlığını bozacak pek çok musibete maruz kaldığı bilinmektedir. Bu sebeple kadim büyü kitaplarına uygun olarak icra edilmesi gereken bu büyülerde  medyum hocalara başvurmak yerinde bir karar olacaktır. İnternette tarif edilen büyüler tutar mı yazımız ile bu konuda detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

YORUM EKLE
Medyum - Aşk büyüsü