İç Çamaşırı Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

İç çamaşırı ile ayırma büyüsü, atlet büyüsü etkileri, iç çamaşırıyla yapılan bağlama büyüleri hakkında detaylı bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

İç Çamaşırı Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

İç çamaşırı ile yapılan büyü uygulamaları, kadim büyü kitaplarında yer alan ve asırlarca uygulanarak günümüze kadar gelen bir büyü çeşididir. Bilindiği üzere günümüzden 500 - 600 yıl kadar önce bugün kullandığımız türden iç çamaşırlarından söz etmek mümkün değildi. Dolayısıyla o zamanlar da büyü üstatları tarafından uygulanan iç çamaşırı büyüsü, bugün nitelendirdiğimizden çok daha farklı bir isme sahipti. İç çamaşırı büyüsünden kasıt aslında kişinin en özel eşyası olması bakımından büyünün tesirinin artırılmasında kullanılan malzemelere işaret etmektedir. Yani iç çamaşırı yerine büyünün yönlendirileceği kişinin kullandığı şahsi olan bir eşya da benzer görevi görecektir.

Havas ilimleri ve kadim büyü kitaplarında açıkça yer alan iç çamaşırı büyüsü pek çok farklı amaç için başvurulan manevi etkisi kuvvetli büyü uygulamalarından biridir. İç çamaşırı zaman zaman bağlama büyüleri yani aşk büyüsü niyeti ile icra edilebileceği gibi bazı zamanlarda da kötü niyetli kimseler tarafından icra edilerek eşlerin ya da sevgililerin birbirinden ayrılması mümkün olmaktadır. İç çamaşırı büyüsü nasıl anlaşılır gibi soruların yanıtlarına geçmeden önce işinin ehli medyum hocalar tarafından da sıklıkla icra edilen bu büyünün ne olduğuna değinilmesi gerekmektedir.

İç Çamaşırı Büyüsü Nedir?

İnternet üzerinden yapılan araştırmalar da gösterdiği üzere iç çamaşırı büyüsü nedir sorusu, özellikle havas ilimleri ve kara büyüler ile yakından ilgilenen kişilerin gündeminde yer almaktadır. İç çamaşırı büyüsü, hizmet edilen amaca yönelik aşk ve bağlama büyüsü etkisi gösterebileceği gibi ayrılık etkisi de gösterebilir. İç çamaşırı büyüsüne başvurulmasının en önemli sebeplerinin başında bu büyü türünün çok kuvvetli tesirinin olmasıdır. Çünkü iç çamaşırları kişisel bir eşya olmasının yanında kişinin en mahrem bölgelerine temas ettiği için kişilerin büyüden çok daha kolay bir şekilde etkilenmesi sağlanabilmektedir.

İç çamaşırı büyüsü; kara büyüler arasında saç teli, vücut kılı, el ya da ayak tırnağı, deri parçası veya adet kanı gibi kişinin vücuduna ait parçalar kullanılarak icra edilen en kuvvetli bağlama büyüleri gibi etki gösterebilmektedir. Dolayısıyla büyünün yönlendirileceği kişilere ait olan bu tür malzemeler elde edilemediği durumlarda kişinin kullanmış olduğu en özel iç çamaşırları kullanılarak kan ve saç teli kadar etkili büyüler icra edilebilmektedir.

İç Çamaşırı Büyüsü Kimlere Yapılır?

İç çamaşırı büyüsü neden yapılır sorusunun bir bağlantısı olarak kara büyüler arasında asırlar boyunca süregelen iç çamaşırı büyüsünün kimlere yapılacağı da büyünün etkili olmasında önem taşımaktadır. İç çamaşırı büyüsü uygulamada sanılanın aksine sadece erkeklere yönelik yapılmaz. Kadınların da iç çamaşırları kullanılarak pek çok farklı amaçla büyü tesiri altında kalmaları sağlanabilir.

İç çamaşırı büyüsü sevdiğinden aşkına karşılık bulamayan, kara sevdaya düşmüş kişilerin başvurduğu bağlama büyüsü yöntemlerinden biridir. Bunun dışında karı ve kocayı ayırmak, sevgilileri birbirine düşman etmek, kayınvalide ve kayınpederi susturmak, ilişkiye karşı çıkanları etkisiz hale getirmek, evini terk eden eşin eve tekrar dönmesini sağlamak gibi amaçlar doğrultusunda iç çamaşırı büyüsü uygulanabilmektedir. Geri getirme büyüsünün etkileri nedir başlıklo yazımızda bu sorunun yanıtını ve bilinmesi gereken detayları bulabilirsiniz. Özellikle kaynatalarıyla beraber yaşayan kadınların sıklıkla başvurduğu %100 etkili yöntemlerden biri olan iç çamaşırı büyüsü konusunda alanında uzman ve işinin ehli medyum hocaların desteğine başvurmak da büyünün uzun süreli etkili olması için önemlidir.

İç Çamaşırı Büyüsü Hangi Durumlarda İcra Edilir?

Anadolu'nun en eski medeniyetlerinden günümüze kadar gizli saklı kalmayı başarabilmiş iç çamaşırı büyüsü, büyü üstatlarının en başarılı şekilde uyguladıkları büyüler arasında yer almaktadır. Çünkü büyünün yönlendirileceği kadın ya da erkeğin en mahrem bölgelerine temas eden ve tamamen kişisel bir eşya olan iç çamaşırları sayesinde büyünün gerçekleştirilmesi için yardımına ihtiyaç duyulan dünya dışı varlıklar ikna edilebilmektedir. Necaset yani kirli ve pis olarak adlandırılabilecek eşyaları çok seven bu tür varlıklar, büyü tesirinin etkili bir şekilde kurulması için büyü üstadının komutlarına uyararak büyünün gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. İç çamaşırı kesilerek yapılan büyü genel olarak halk arasında şu durumlarda başvurulan bir kara büyü çeşididir:

  • Ayrılma noktasına gelen eşleri yeniden bir araya getirmek ve barıştırmak
  • Geniş ailelerde kaynata baskısından yılan içgüveysilerin rahata ermesini sağlamak, kayınpeder ve kayınvalidenin susmasını sağlamak,
  • Evini ya da sevgilisini terk eden erkeğin ya da kadının pişman olmasını sağlamak,
  • Kalp katılığı durumunda kalbe inen perdenin kaldırılması ve kişinin duygusal olarak yumuşaması, eşini ve çocuklarını sevip benimsemesi
  • Aldatan eşin pişman olması, eşi dışında tüm kişilerden soğuması,
  • Evli eşlerin birbirine karşı cinsel soğukluk yaşayıp boşanması,
  • Evlilikte ya da sevgililikte eşler arasındaki cinsel çekimi kuvvetlendirmek

İç Çamaşırı Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Kadim büyü kitaplarında geniş bir yer kaplayan iç çamaşırı büyüsünün etkileri, büyü yapan ya da ilim sahibi medyum hocaya vekalet vererek büyüyü yaptıran kişilerin amaçlarına göre değişiklik göstermektedir. Örneğin sevdiği kişinin başka biriyle evlendiğini öğrenen kişiler, iç çamaşırı büyüsü sayesinde büyünün ritüellerini usullerine göre uygulayarak bir zamanlar birliktelik yaşadığı kişiyi yeniden kuzu kuzu ayağına getirebilir. Bu kişinin ne kadar süre evli kaldığı ya da çocuk sahibi olup olmaması önemli değildir. Büyünün harekete geçmesini sağlayan dünya dışı varlıklar, büyüden etkilenen kişinin gönül gözünü o kadar kilitler ki büyüyü yaptıran kişi dışında başka kimseyi göremezler. Kara büyüler arasında yer alan bu uygulamaya iç çamaşırı ile ayırma büyüsü adı verilmektedir.

Bunun dışında iç çamaşırı büyüsü geniş ailelerde kaynatalara yönelik icra edildiğinde de ev içinde yaşanan kavgalar tamamen ortadan kaldırılabilir. İç çamaşırı ile aşk büyüleri yapmak da mümkündür. Oldukça hızlı sonuç veren ve kuvvetli tesiri ile kolay kolay bozulamayan iç çamaşırı büyüleri sayesinde pek çok kişi kara sevdadan kurtulabilmiştir. Bununla birlikte evi terk eden kocalar ya da karıların evlerine geri dönmeleri için de iç çamaşırı büyüsü etkilerine başvurulmaktadır. Bağlama büyüsünün etkileri nelerdir başlıklı yazımızda detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

İç Çamaşırı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Evde kendi başına büyü yapmak isteyenler kadar ilim ve irfan sahibi medyum hocaların desteğine de başvurmayı düşünenler tarafından yanıtı merak edilen iç çamaşırı büyüsü nasıl yapılır sorusu internet üzerinden de yoğun bir şekilde araştırılmaktadır. Özellikle bir dönem birlikte yaşadıkları kişinin yeniden kendilerine dönmesini isteyen kişiler, eşleri evi terk etmiş olanlar ve kayınvalideleriyle aralarında sorunlar yaşayanlar iç çamaşırı büyüsü yaparak gönüllerinden geçen isteklerini gerçekleştirebilirler.

İç çamaşırı büyüsü yapılışı konusunda pek çok farklı uygulamadan söz etmek mümkündür. Ancak en bilinenlerinden ve en hızlı etki gösterenlerinden biri iç çamaşırının dışında 3 adet mumla yapılan kara büyüdür. Mumlar gece yarısına yakın saatlerde üçgen oluşturacak şekilde geniş bir yere konulur ve büyük yapmak isteyen kişi bu mumların ortasında yere çöker. Büyünü yönlendirileceği kişinin adı 7 kere sesli bir şekilde tekrar edildikten sonra kişinin iç çamaşırı makas ya da bıçak yardımıyla yedi parçaya ayrılır. Bu parçalar mum ateşinde tutuşturulduktan sonra daha önceden medyum tarafından tılsımlı sözlerin okunduğu su dolu kovalara atılır. Tılsımlı sözler ve okunacak dualar kişinin büyü yapmasındaki amacına göre belirleneceği için bu konuda irfan sahibi medyum hocaya başvurulması tavsiye edilmektedir.

YORUM EKLE
Medyum - Aşk büyüsü