Bağlama Büyüsünün Etkisi Nelerdir, Ne Kadar Sürer?

Bağlama büyüsü tesiri nelerdir, bağlama büyüleri nasıl etki eder ve bağlama büyüsü çeşitleri nelerdir sorularının yanıtlarını yazımızda bulabilirsiniz.

Bağlama Büyüsünün Etkisi Nelerdir, Ne Kadar Sürer?

Bağlama büyüsünün belirtileri ve etkileri, büyüyü yapan medyumun ya da büyü üstadının uygulamalarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Bilindiği üzere büyünün kurulması konusunda doğa üstü güçlerden yardım alınmaktadır. Bağlama büyüsü ya da farklı bir büyü olsun, çok eski uygarlıklardan günümüze büyünün halk arasında yaygın bir şekilde yapıldığı ve uygulandığı bilinmektedir. Bağlama büyüsü de binlerce yıllık geçmişiyle özellikle Anadolu'da sıklıkla rastladığımız aşk büyüleri arasında yer almaktadır.

Asırlardır insanlar arasında ve özellikle evli çiftlerin birbiri arasında yaşadıkları sıkıntıları gidermek için başvurdukları manevi uygulamalar arasında yer alan bağlama büyüleri, büyü üstatları kadar sıradan kişilerin de kendi başlarına icra edebildikleri birtakım ritüellerden oluşmaktadır. Ancak işinin ehli medyumlar, sahip oldukları büyü kitabelerinde yer alan ezoterik uygulamalar ve tılsımlı sözler sayesinde bağlama büyüsünün etkilerini artırabilme imkanına sahip olmaktadır.

Bağlama Büyüsü Nedir?

Bağlama büyüsü adından da anlaşılacağı üzere bir kişinin zihinsel ve duygusal melekelerine etki ederek bu kişinin herhangi bir kişiye aşık olması, ömrünün sonuna kadar o kişiden başka kimseyi düşünmemesi için başvurulan kara büyü yöntemidir. Kadim kaynaklarda ve büyü üstatlarının uygulamalarında da sıklıkla görüldüğü üzere bağlama büyüsü pek çok çeşitli amaç için uygulanabilmektedir. Örneğin;

 • Dil bağlama büyüsü, bir kişinin kötü konuşmasını engellemek için yapılabileceği gibi bir konu hakkında konuşmasına engel olmak için de tercih edilen bir tür bağlama büyüsüdür. Dil bağlama büyüsünün etkileri kişilerde konuşma güçlüğü yaşanmasına hatta kalıcı olarak konuşma yetisinin kaybolmasına kadar kuvvetli etkiler gösterebilmektedir.
 • Kısmet bağlama büyüsü ise büyünün yönlendirildiği kişinin kısmetinin kapanmasına, bu kişini ya birisiyle evlilik yaşayabileceğine ya da ömrünün sonuna kadar evlenmeden yaşamını devam ettireceğine yöneliktir.
 • Aşk bağlama büyüsü de kara sevda yaşayan kişilerin sevdiklerine yönelik icra edilip, bu kişilerin sevgisine karşılık vermesi sağlanmaktadır.

Bağlama Büyüsü Gerçekten Etkili Mi?

Pek çok kara büyü uygulamasında olduğu gibi bağlama büyüsünde de akıllara takılan soru işaretleri oluşması gayet normaldir. Netice itibarıyla dünya dışı varlıklar aracılığıyla gerçekleştirilen bu tür kara büyülerin etkinliğini görmek tecrübe ile sabit olmadıkça her zaman kişinin aklında birtakım soru işaretleri taşıması mümkün olabilmektedir. Ancak binlerce yıllık geçmişe dayanan ve özellikle Anadolu'nun hemen hemen bütün kırsalında etkinliği iyi bilindiği için uygulanmaya devam edilen bağlama büyüsü, işinin ehli büyü üstatları tarafından icra edildiği takdirde çok daha karşı konulamaz etkilere sebebiyet verebilmektedir. Mumla yapılan aşk büyüsü nasıl yapılır sorusunun yanıtlarını bu başlığa sahip yazımızda bulabilirsiniz.

Halk arasında sıklıkla merak edilen bağlama büyüsü etkileri nerlerdir sorusunun yanıtlarına geçmeden önce bu tür kara büyülerin gerçekten etkili olabilmesi için büyü yapılan kişi ile büyü yaptıran ya da yapan kişi arasında daha önceden kurulu bir ilişkinin olması şarttır. Örnek olarak daha önceden tanışıklık yaşayan ancak hiçbir duygusal bağ kurmamış kişilerin ya da bir dönem birliktelik yaşadıktan sonra ayrılanların bağlama büyüsünden etkilenmesi çok daha müsait olmaktadır. Dolayısıyla birbirini hiç tanımayan ve tanıma imkanı dahi olmayan kişilere yönelik yapılan bağlama büyülerinde kalıcı etkilerden söz etmek mümkün olmayacaktır.

Bağlama Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Bağlama büyüsü çeşitleri her kadim uygarlıktan günümüze kadar gizli olarak kalmayı başarmış ezoterik öğretilerdir. Manevi boyutta her biri farklı ritüeller uygulanarak icra edilen bağlama büyüsü çeşitleri tesiri kuvvetli gizli büyü kitaplarında bilindiği kadarıyla şu şekildedir:

 • Kendine bağlama büyüsü
 • Sevenleri bağlama büyüsü
 • Göz bağlama büyüsü
 • Dil bağlama büyüsü
 • Erkeklik bağlama büyüsü
 • İki kişiyi bağlama büyüsü
 • Sadakat büyüsü
 • Bağlılık ve söz dinletme büyüsü
 • Evlilik büyüsü

Görüldüğü üzere her biri farklı bir amaç için uygulanan ezoterik büyü çeşitleri, aynı zamanda büyü kitaplarında daha detaylı bir şekilde yer almaktadır. Bağlama büyüsünün etkileri de yapılan büyünün çeşidine ve icra edilen uygulamalara göre birbirinden farklılık gösterecektir.

Kendine Bağlama Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Kendine bağlama büyüsünün etkileri, aralarında herhangi bir sebeple sorunlar çıkan ve sürekli bu sorunlar yüzünden huzuru kaçan kişilere yöneliktir. Yeni sevgili olanlar kadar uzun yıllar evli kalan eşler tarafından da tercih edilen bu büyü sayesinde, büyünün yönlendirildiği kişi sadece evliliğine, eşine ya da sevgilisine ilgi göstermektedir. Hayatında birliktelik yaşadığı kişinin dışında kimseyle irtibata dahi geçmez. Bunun dışında eşlerden biri olmadan diğeri hayatından keyif ve neşe duymaz. Kadim büyü geleneğinde vefk çalışması olarak da adlandırılan bu uygulamalar özellikle erkekleri kendilerine bağlamak isteyen bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Köpek gibi aşık etme büyüsü nasıl yapılır başlıklı yazımızda bu konuyla ilgili merak edilen tüm detaylar yer almaktadır.

Sevenleri Bağlama Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Birbirini gerçekten seven ancak ailevi ya da çevresi yüzünden bir türlü birliktelik kuramayan sevgililerin sıklıkla icra ettiği bağlanma büyülerinden birisidir. Bu tür büyülerin etkileri, kişilerin duyduğu sevgi, aşk ve bağlılığın çok kuvvetli manevi boyutlara çıkmasını sağlamaktır. Bu sayede büyünün manevi etkisi bu kişilerin çevrelerindekileri de tesiri altına alarak kişilerin bir araya gelmesi için tüm çevresel faktörler harekete geçirilecektir. Örneğin çiftler arasında evlilik niyeti olsa da bu evliliğe karşı gelen kişiler sevenleri bağlama büyüsü etkileri altına girerek kendiliğinden evliliğe olumlu bakmaya hatta çiftlerin en büyük destekçisi olmaya başlayacaktır.

Göz Bağlama Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Özellikle evli olan kadın ya da erkekler için icra edilen bağlama büyülerinin başında gelen göz bağlama büyüsü, evlilik dışı ilişki yaşamaya hevesli olan kişilerin kendiliğinden bu heveslerini kaybetmelerine böylelikle karılarına ya da kocalarına bağlı hale gelmelerini sağlamaktadır. Bu konuda olaya sadece cinsellik açısından bakılmamalıdır. Göz bağlama büyüsü etkisi ile kişiler maddi kazançlarını ve vakitleri gibi değerleri de sadece eşleri ya da çocukları için harcamaya gönüllü hale gelecektir.

Öte yandan kara büyü çeşidi olan göz bağlama büyüsünün amacı olarak böylesine masum gayeler dışında kötü niyetli girişimler de olabilir. Örneğin kendisine göz bağlama büyüsü yapılan kişi varsa karısına ya da sevgilisine karşı isteksiz bir hale gelebilir ve bunun dışında kimseye istek duymayabilir hale düşebilir. Ayrıca evlilik çağındaki kişilere yapılan göz bağlama büyüsü bu kişilerin kısmetinin kapanmasına neden olabilir. Bu kişiler çevrelerinde hayatlarını birleştirecek kişileri göremeyeceği gibi evlilik niyeti olan kişiler de büyü tesiri altındaki kişiden uzaklaşacaktır.

Dil Bağlama Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Anadolu medeniyetlerinin en eski bağlama büyüleri arasında yer alan dil bağlama büyüsü, kişinin eşine, anne ve babasına, gelin, kayınvalide, görümce ya da benzeri çevresine karşı üzücü söyler söylenmesini engellemek amacıyla yapılan kara büyüler arasında yer almaktadır. Fakat dil bağlama büyüsü her zaman bu kadar masumane amaçlar için icra edilmez. Aynı zamanda bir kimsenin sır tutmasını isteyen kötü emelli kişiler ya da kişinin kısmetini kapatmak isteyen kişiler de dil bağlama büyüsüne başvurmaktadır. Dil bağlama büyüsü bu tür amaçlar için icra edildiği takdirde büyünün yönlendirileceği kişinin konuşma zorluğu çekmesi ve hatta kendi kendine konuşmaktan vazgeçmesi gibi olumsuz davranışlar ortaya çıkabilir.

Erkeklik Bağlama Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Evli olan erkeklerin veya nişanlının eşinden başka kimselere cinsel yönden arzu duymasını engellemek adına icra edilen ve büyü üstatlarının kadim kitaplarında ritüellerine dair bilgiler bulunan bir çeşit bağlama büyüsü olan erkeklik bağlama büyüsü etkileri bakımından evlilikleri kurtardığı kadar yuva yakma durumlarına da sebebiyet verebilmektedir. Kendisine erkeklik bağlama büyüsü yapılan kişi eşine karşı mahcup olabilir, bu durum da evliliklerin çatırdamasına neden olabilir.

YORUM EKLE
Medyum - Aşk büyüsü