İki Kişiyi Ayırma Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır?

Evli erkeği karısından ayırma büyüsü ve kolay yapılan ayırma büyüsü hakkında detaylı bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

İki Kişiyi Ayırma Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır?

İki kişiyi ayırma büyüsü, adından da anlaşılacağı üzere evli olan eşleri ya da birbirini seven iki kişiyi ayırmak için yapılır. Ayırma büyüsü, eşlerden birinin ayrılmak için yaptıracağı bir büyü olmakla birlikte aynı zamanda birliktelik dışında 3. bir kişinin eşleri ayırmak için de yaptırabildiği etkisi kuvvetli olan büyüler arasında yer almaktadır. İki kişiyi ayırma büyüsü, eşlerin kendi aralarında hiçbir sürtüşme ve tartışma çıkmadan kendi rızalarıyla karşılıklı anlaşarak ayrılmalarını sağlamaktadır. Bu sebeple pek çok kişi artık çekilmez bir hal alan ilişkilerinden ya da umutsuz evliliklerinden kolayca kurtulabildiği gibi, imkansız görülen aşklara da uygun zemin hazırlanmış olmaktadır.

Eşleri ayırma büyüsü uzman medyum hoca ile birlikte yapılması gereken birtakım ritüelleri içermektedir. Bu nedenle bu uygulamaya başvuracak olan kişilerin muhakkak deneyimli ve işinin ehli bir medyum hocadan yardım alması şarttır.

İki Kişiyi Birbirinden Ayırma Büyüsü Nedir, Kimler Yapabilir?

İki kişiyi birbirinden ayırma büyüsü, kısa zamanda hedefine ulaşmak ve eşler ya da sevgililer arasında kavga gürültü çıkmadan ayrılık yaşanmasını sağlayacak kişiler için en ideal yollardan biridir. Sorunlu ilişkilerin ve çıkmaza giren birlikteliklerin, ayırma büyüsü sayesinde kolay bir şekilde sona ermesi mümkün olmaktadır. Artık geri dönüşü olmayan yolla girmiş olan eşler ve mutlu olmak için ayrılmaları gerektiğini düşünen çiftler, iki kişiyi ayırma büyüsü ile hedeflerine kolaylıkla ulaşabilirler. İlişkileri ayakta tutmak için kişisel özveri çok önemlidir ama bazen ne kadar emek verilmiş olsa da mutluluk yakalanmaz. Bu durumda mümkün olan en uygun yollarla ilişkilere son verilmesi gerekir.

İki kişiyi ayırma büyüsü, evli eşlerin bizzat kendileri tarafından yapılabileceği gibi evlilik dışındaki 3. kişiler tarafından da yapılabilir. Son derece güçlü bir niteliği ve son derece etkili bir vasfı olan ayırma büyüsü yapanlar, büyüyü yönlendirdikleri kişi veya kişilerin kalplerine soğukluk yerleştirerek kendi kendilerine birbirlerinden uzaklaşmasını sağlayabilirler.

İki Kişiyi Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Birbirlerini seven insanlar hiç ihtimal verilmediği halde bir anda ayrılabilirler ya da partnerlerinden nefret eder hale gelebilirler. Çevremizde bu tarz olayların zaman zaman yaşandığı görülmektedir. Bu tür ayrılıklarda her ne kadar insanlar ayrılmaya sebep olan nedenler konusunda karşı tarafı suçlasalar da bu nedenler dışsal etkilerle de meydana gelebilmektedir. Dışsal etkiler arasında manevi enerjinin çiftlerden birine etki etmesi ve kişiyi sevdiğinden soğutması ve ilişkiyi ayrılığa götürmesi mümkündür. İşte bu uygulamalar ayırma büyüsü olarak adlandırılmaktadır.

Ayırma büyüsü yapılışı pek çok medyumun kendi uyguladığı yöntemlere göre farklılık gösterebilmektedir. Ayırma büyüsü ve iki kişinin birbirinden nefret etmesinin sağlanmasına yönelik uygulamalarda büyünün yönlendirileceği kişilere ait şu nesnelerin kullanılması gerekmektedir:

  • Kişinin günlük yaşamında sık sık kullandığı şahsi eşyaları,
  • Kişinin resimleri ve fotoğrafları,
  • Kişinin saç teli, vücut kılı, tırnağı veya kan damlası gibi bedensel nesneler

Bu nesneler iki kişiyi ayırma büyüsünde deneyimli ve işinin ehli medyum hoca tarafından alındıktan sonra bu nesneler üzerine manevi etkileri çok yüksek olan duaları, ayetleri ya da Esma-ül Hüsnaları okumasıyla ayırma büyüsünün ritüelleri gerçekleştirilmiş olmaktadır.

Ayırma Büyüsünde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ayırma büyüsü uygulamalarında dikkat edilmesi gerekenlerin başında bu büyülerin manevi kurallara ve ritüellere göre yapılması gelmektedir. Bu nedenle eşinden ayrılmak isteyen ya da birliktelik yaşayan iki kişiyi birbirinden ayırmak isteyen kişiler mutlaka deneyimli medyumlar ile birlikte çalışmalıdır.

"Ayırma büyüsü tutar mı?" sorusunun yanıtını arayan kişiler için açıklamak gerekirse ayırma büyüsü bir anda gerçekleşen bir olgu değildir. Dolayısıyla ayırma büyüsünün uygulandığı süreçte günün belirli vakitlerinde ve belirli sürelerde medyum ve büyü yaptıran kişi tarafından okunması gereken dualara devam edilmesi gerekmektedir. Çünkü dualar ve tılsımlı sözler okunmaya devam ettikçe ortaya çıkan enerjinin gücü de artacak ve ayırma büyüsünün yönlendirildiği kişi veya kişiler yavaş yavaş etki altına girecektir. Bu yüzden ayırma büyüsünün en etkili bir şekilde sonuçlanması için yeteri kadar sabır gösterilmesi oldukça önemli bir konum teşkil etmektedir.

Ayırma Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Ayırma büyüsü belirtileri, biraz önce de bahsettiğimiz üzere bu tür uygulamaların uzun süreli olması sebebiyle zaman içinde kendini göstermektedir. Bu yüzden sabırsız kişilerin ayırma büyüsü yaptırmamaları uzman medyumlar tarafından tavsiye edilmektedir. Çünkü sabırsız kişilerin yaydığı enerji ayırma büyüsünün zaman içinde tesirini göstermesini de olumsuz etkilediği bilinmektedir.

Ayırma büyüsü ve benzeri uygulamalarda hızlı sonuç beklemek hatalı bir bakış açısıdır. Ayırma büyüsü etkileri ve belirtilerinin ne kadar süre içinde kendini göstereceği kesin olarak bilinemez. Dolayısıyla ayırma büyüsü yaptırmak isteyen kişilerin bu unsuru göz önünde bulundurmaları gerekmektedir. Özellikle internet ortamında ayırma büyüsünün süresi hakkında garanti veren kişilerin sahtekar kişiler oldukları ve bu tarz kişilerden uzak durulması gerektiği sık sık hatırlatılmaktadır.

Ayırma büyüsünün belirtileri, aralarında su sızmayan tabiri ile nitelendiren kişilerin yavaş yavaş birbirlerine karşı soğukluk yaşamalarının görülmesiyle başlar, uzun süreli küslüklere, yaşanan sorunların çözümü konusunda isteksiz davranmalarına ve en nihayetinde ayrılıklara kadar geniş çapta kendini göstermektedir. Ayırma büyüsü uygulamaları ile eşler ya da sevgililer, ilk olarak cinsel yönden birbirlerine karşı isteksiz bir hale geldikten sonra zaman içinde aynı ortamda bile bulunamayacak kadar birbirlerinden nefret eder duruma gelebilirler. Ancak ayırma büyüsünde kişiler arasında her zaman kavga ve gürültü çıkmasına gerek yoktur. Hatta ayırma büyüsünün başarılı bir şekilde uygulandığı medyum çalışmaları sonucunda eşler birbirlerinden o kadar uzak kalmak isteyeceği için kavga etmeye bile gerek görmezler.

En Etkili Ayırma Büyüleri Hangileridir?

En etkili ayırma büyüleri, medyumların kullandığı yöntemlere göre değişiklik gösterebilse de iki kişiyi birbirinden ayırmak isteyen kişilerin de tercihlerine göre de farklılaşabilmektedir. Ancak medyumlar arasında en çok kullanılan yöntemler şu şekildedir:

1. Saç ve Sabunla Yapılan Ayırma Büyüleri

Ayırma büyüsünün yönlendirileceği kişinin saçından birkaç tel saç alınır. Kullanılmamış bir kalıp sabuna sarılır. Sabuna 41 toplu iğne batırılırken, işinin ehli medyumun belirlediği tılsımlı sözler ve dualar okunur. Daha sonra bu sabun kör bir kuyuya atılır ya da kanalizasyon gideri gibi pis denilebilecek ortamlara bırakılır. Sabun, kirli su içinde erimeye başladıkça büyü yapılan kişi de sevdiği kişiden uzaklaşır ve nefret etmeye başlar.

2. Ölü Toprağı ile Yapılan Ayırma Büyüleri

İki kişiyi ayırmada kullanılan en yaygın uygulamalardan biridir. Bir mezardan ölü toprağı alınarak kişilerin yatak altlarına serpilir. Bu aşamada da okunması gereken özel etkili dualar bulunmaktadır. Ölü toprağının yatak altına kadar serpilemediği durumlarda ev kapısının eşiğine de uygulanabilmektedir.

3. Kaşıkla Yapılan Ayırma Büyüleri

Sevgililer ve eşler kadar aralarında su sızmayan kardeşlerin de ayrılması için yapılan büyü türüdür. İki tahta kaşığın iç yüzüne ayırmak istenen kişilerin adı yazılır ve kaşıklar birbirinin tersi yöne bakacak şekilde bez parçası ile birbirine bağlanır. Dualar ve tılsımlı sözlerin okunmasıyla birlikte beze sarılı kaşıklar mezar toprağına gömülür.

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2019, 19:22
YORUM EKLE
Medyum - Aşk büyüsü