Kaşık Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Kaşık büyüsünde kaşığa ne yazılır sorusunun yanıtı ile kaşık büyüsü ile birleştirme ve kaşık büyüsü ayırma işlemleri hakkında bilinmesi gerekenleri yazımızda bulabilirsiniz.

Kaşık Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Kaşıkla yapılan büyülerin tesirleri, Havas ilimleriyle yakından ilgilenen manevi yönü yüksek kişilerin ritüelleri başarılı bir şekilde uygulamasıyla çok kuvvetli bir boyuta ulaşabilmektedir. Bu sayede kaşık büyüsü ile bozulması çok zor olan ağır bir etki kurularak, kişilerin maddi ve manevi yaşamlarına yön verilebilmektedir. Kadim büyü kitaplarında geniş yer kaplayan ve asırlar öncesinden günümüze kadar nesilden nesle gizli saklı aktarılarak gelmeyi başaran kaşık büyüsü, özellikle Anadolu'da halen icra edilen bir kara büyü türüdür.

Kaşık büyüsü etkileri nelerdir sorusunun yanıtlarına geçmeden önce alanında ilim ve irfan sahibi, manevi boyutlarla bağlantılı medyum hocaların ve büyü üstatlarının sıklıkla uyguladığı bu ezoterik uygulamaların detaylarına değinmek gerekir. Geçmişten günümüze binlerle yıllık kadim geleneklerin en gizli ürünleri olan büyü çalışmaları, içinde bulunduğumuz zaman diliminde dahi kuvvetli tesiriyle milyonlarca kişinin hayatlarına etki etmektedir.

Kaşık Büyüsü Nedir, Gerçekten Etkili Midir?

Havas ilimlerinin dışında pek çok güvenilir büyü kitabında da kendisine geniş yer bulan kaşık büyüsü, hem masum amaçlar hem de bu masumiyete tamamen zıt hedefler doğrultusunda icra edilebilen bir büyü türüdür. Nitekim kaşık büyüsü hem sevenlerin bir araya gelmesine vesile olmakta hem de evlileri ya da sevgilileri birbirinden ayıracak kuvvette ayrılık büyüsü niteliği göstermektedir. Kaşık büyüsü ayırmak için kullanıldığında büyünün tesiri altında kalan kişiler, sevdiklerini terk eder ya da boşanırlar. Diğer yandan kaşık büyüsü aşk ve sevenleri bağlama amacıyla da kullanılabilmektedir. Bu durumlar daha masumane sebeplere dayanmasına rağmen büyünün etkili bir şekilde tutmasında kişilerin ayırmanın ya da birleştirme amacının hiçbir etkisi yoktur.

Kaşık büyüsü özellikle Anadolu'da hala sık sık icra edilen gizli manevi ilimlerden biri olduğu için gerçekten etkili olduğu pek çok kişi tarafından an be an tecrübe edilmiştir. Ancak kaşık büyüsü tutanlar bu uygulamaları mutlaka büyü üstatları veya işinin piri denilebilecek medyum hocalar aracılığıyla gerçekleştirdiği için bu uygulamalarda manevi yönü kuvvetli kişilerin yardımına başvurulması önem teşkil etmektedir. Yumurta büyüsünün etkileri nelerdir başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Kaşık Büyüsü Hangi Amaçlar İçin Yapılır?

Yazımızın başında bahsettiğimiz üzere kaşık büyüsü anlamı bakımından hem ayırma hem de bağlama uygulamasıdır. Kadim büyü kitaplarında iki farklı amaç içinde birbirinden farklı ritüeller gerçekleştirilerek icra edildiği vurgulanan kaşık büyüsü, günümüzde de sık sık başvurulan en etkili manevi uygulamalardan biridir. Yüz yıllar öncesinden uygulanmaya başladığı halde hala etkili bir şekilde icra edilen kaşık büyüsü amaçları şu şekilde sıralanabilir:

 • Kaşık büyüsü sevenleri, eşleri, sözlüleri ve nişanlıları birbirinden ayırmak, bir daha barışmalarını engellemek amacıyla yapılabilir.
 • Kaşık büyüsü sevdikleri halde bir araya gelemeyen, ailelerin ya da diğer dışsal etkilerin birlikteliğe karşı çıktığı durumlarda sevenlerin kavuşması için yapılabilir.
 • Kaşık büyüsü evliliği çatırdamaya başlayan ya da evlilik yolunda ilerleyen sevgililerin aralarındaki muhabbeti, cinsel çekimi ve aşkı artırması amacıyla yapılabilir.
 • Kaşık büyüsü evi ya da sevdiklerini terk edip giden kişilerin evlerine veya sevdiklerine pişman olup geri dönmeleri için yapılabilir.
 • Kaşık büyüsü haksızlığa uğrayan, kendisini terk edip gidenin mutlu olmamasını ve kısmetinin bağlanmasını isteyen kişiler tarafından bu amaçlar doğrultusunda icra edilebilir.

Bu tür amaçların dışında kaşık büyüsü niyeti bakımından daha farklı manevi uygulamalarda da kullanılmaktadır. Örneğin eşlerin çocuklarına karşı soğukluk hissetmesinde de kaşık büyüsü etkileri görülmektedir. Kaşık büyüsünün kuvvetli bir şekilde ve kısa sürede tesir etmesi için uygulamada kadim büyü kitaplarında belirtilen ritüellerin icra edilmesine özen gösterilmesi gerekir.

Kaşık Büyüsünü Kimler Yapar, Yaptırır?

Kaşık büyüsü birleştirme ve eşleri birbirinden ayırma amacıyla yapıldığı için çok farklı kişiler tarafından icra edilebilir. Kaşık büyüsü yapanlar eşlerin ya da sevgililerin bizzat kendisi olabileceği gibi, bu eşler arasındaki muhabbeti ve aşkı çekemeyen hasedinden ve kıskançlığından delirme noktasına gelen 3. şahıslar da kaşık büyüsünü yapabilmektedir. Ancak kaşık büyüsünün çok kuvvetli etki göstermesi için Havas ilimlerine hakim ve manevi yönü çok güçlü olan medyum hocaların ve büyü üstatların desteğine ihtiyaç duyulmaktadır.

Kaşık büyüsünün ritüellerinin yer aldığı ezoterik ilimlerin ve öğretilerin kaynakları, yüzyıllar boyunca gizli tutulduğu için pek çok kişi bu tür büyülerin ne kadar etkili olduğunun farkında değildir. Ancak günümüzde internet ve benzeri bilgiye erişim kaynaklarının herkes tarafından kullanılabilmesi sayesinde bu tür büyüler ve manevi uygulamalar hakkında daha fazla kişi bilgi sahibi olabilmektedir. Dolayısıyla gerçek büyü kitaplarında yer alan ritüellere internet üzerinden erişim yapabilen herkes kaşık büyüsünü gerçek anlamda uygulayabilir ve kısa sürede niyet ettiği sonuçlara ulaşabilir.

Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kaşıkla aşk büyüsü nasıl yapılır sorusunun yanıtı olarak güvenilir büyü kitaplarında yer alan uygulamalara başvurulması gerekmektedir. Bu uygulamalar asla hafife alınmayacak türden ve birtakım riskleri barındıran tehlikeli işlerden olduğunu önceden açıklamak zorunluluğu bulunmaktadır. Zira kaşık büyüsünü usullerine uygun yapmayan kişilerin büyünün yön değiştirmesi sonucu pek çok ruhsal sorun yaşayacağı aşikardır. Kaşıkla sevenleri bağlama büyüsü yapmak isteyenler şu adımları uygulamalıdır:

 • Gece yarısına yakın saatlerde sessiz ve loş ışık olan bir ortama geçin.
 • 2 adet tahta kaşığı kırmızı kumaş parçasıyla ağızları birbirine bakacak şekilde sıkı sıkı bağlayın.
 • 1 su bardağına suyu doldurun ve kaşıklarla suyu yan yana koyarak, büyünün amacını ve niyetini kendi içinizden tekrar edin.
 • "Ya Apraziyal! Eimdeki kaşıkların ve hazırladığım suyun gücünü sana iletmek istiyorum. İçim de bir türlü dinmeyen ve sükûnet bulamayan arzular var, bu arzuları sana dinletmek istiyorum. Biliyorum ki sen, serdar-ı hüddam olarak bilinen ve bana çok iyi gelecek ve halis niyetime ulaşmamı sağlayarak içimdeki yoğun isteğe cevap verecek, isteklerimin cevabı olacaksın. İçimdeki bu yoğun istek için bana cevap ver. Şu an yapmak istediğim kaşık büyüsüne bereket kat, bu büyüye engel olma! Biliyorum ki sen büyü yapmak isteyenlerin içindeki arzuları bilen ve bu arzuları doyuran bir serdar-ı hüddamsın" tılsımlı sözlerini 3 kere okuduktan sonra tekrar niyet edin.
 • Daha sonra 41 kez "Ya Apraziyal" çektikten sonra su bardağına ve kaşıkların üzerine niyetinizi düşünerek üfleyin.
 • Kaşıkları bardaktaki suya 7 kez daldırıp çıkartın ve bardaktaki suyu için.

Kaşık Büyüsü Ayırmak İçin Nasıl Yapılır?

Aşk ve bağlama niyetinin yanı sıra eğer kaşık büyüsü sevenlerin ayrılmasına yönelik icra edilecekse mezar toprağına ve kefene ihtiyaç duyulmaktadır. Havas ilimlerinde ölü toprağı ayrılıkların en etkili sembolü olduğundan bir parça toprak ve kefen bezi kaşıkla ayırma büyüsü etkilerini artıracaktır. Ayırma büyüsünün belirtileri nelerdir başlıklı yazımızda bu konuda detayları bulabilirsiniz. Bu aşamada büyünün ritüelleri şu şekildedir:

 • Tahta kaşıkların dış yüzüne birbirinden ayrılmasını istediğiniz kişilerin isimlerini yazın,
 • Tahta kaşıkları kefen bezi ile birbirine sıkıca bağlayın. Ancak kaşıklar sırt sırta verecek şekilde yani yazılan isimler birbirini görecek şekilde bağlanmalıdır.
 • Ayırma büyüsü niyetinizi yapın, Hüddamın devreye girmesi için gerekli tılsımlı sözleri okuyarak kaşıklara üfleyin.
 • Daha sonra bu kaşıkların gizli bir yerde saklanması gerekecektir. Şehir merkezinin dışında kırsalda hiç açılmayacak bir toprağa gömün.

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2019, 13:34
YORUM EKLE
Medyum - Aşk büyüsü