Yumurta Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Yumurta büyüsü nedir, yapıldığı nasıl anlaşılır, yumurta büyüsü nasıl bozulur sorularının yanıtlarını yazımızda bulabilirsiniz.

Yumurta Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Yumurta ile ayırma büyüsünün tesiri, sanıldığının aksine çok kuvvetli olabilmektedir. Kadim büyü kitaplarında ve güvenilir ezoterik uygulamalarda en sık rastlanan ayırma büyüleri arasında yer alan yumurta büyüsü, özellikle Anadolu'da hala icra edilmeye devam edilmektedir. Bu büyünün geçmişinin Anadolu'da yaşamını sürdüren ilk medeniyetlere kadar uzandığı bilinmektedir. Yumurta büyüsü günümüzde yapılışı basit olması sebebiyle de tercih edilmektedir.

Oldukça ciddi bir seviyede etki gösteren yumurta büyüsü, uygulanışı basit gibi görünse de etkileri bakımından ciddi sonuçlar doğurmaktadır. Yumurta büyüsü, ilim ve irfan sahibi medyum hocaların tılsımlı sözlerinin yanı sıra birtakım ayırma büyüsü duaları okunarak çok etkili bir hale getirilebilmektedir. Bu nedenle kara büyü çeşitleri arasında popüler bir konuma yükselen yumurta büyüsü genelde kişilere rahmani hiçbir etki vermemektedir.

Yumurta Büyüsü Nedir?

Eşleri ya da sevgilileri birbirinden ayırmak için başvurulan manevi yöntemler arasında yumurta ile yapılan ayırma büyüsü de yer almaktadır. Bilindiği üzere ayırma büyülerinde kullanılan materyaller büyünün tesirine etki etmesinin yanı sıra, büyünün gerçekleşebilmesi için göreve çağırılacak dünya dışı varlıkların da ikna edilmesinde etkilidir. Bu sebeple özellikle necaset denilen pis ve kirli maddeler büyülerde kullanılabilmektedir. Ancak necasetten sayılmasa da onlar kadar etkili bir tesir ortaya koyulabilen yumurta büyüsü sayesinde aralarında su sızmayan nitelikteki kişiler kısa sürede birbirinden ayrılabilmekte ve manevi düzenleri bozulabilmektedir.

Yumurta büyüsü Orta Doğu'nun kadim geleneklerinin Anadolu'ya sirayet etmesiyle ortaya çıkmıştır. Geçmişi çok eski tarihlere dayanan yumurta büyüsü etkileri ve tesirleri bakımından asırlar boyunca büyü üstatları tarafından icra edilmiş ve bu sayede günümüze kadar ulaşmayı başarmıştır.

Yumurta Büyüsü Ne Amaçla ve Kimlere Yapılır?

Kadim büyü kitaplarında ve ilim sahibi medyum hocaların ellerinde tuttukları güvenilir kaynaklarda en etkili ayırma büyüsü olarak da gösterilen yumurta büyüsü pek çok amaçla icra edilebilmektedir. Ancak yumurta büyüsüne başvurulan durumların başında evli eşlerin arasını bozmak ve evlenmek üzere olan sevgililerin birbirlerine düşman olmasını sağlamak gelmektedir. Yumurta büyüsü amacı şu hedefler için gündeme gelmektedir:

 • Eşlerin arasını bozmak, muhabbeti azaltıp boşanmalarına yol açmak,
 • Evlilik yolunda ilerleyen sevgililerin ayrılmasına neden olmak,
 • Çocukların anne ve babalarına karşı vicdani hislerini ortadan kaldırmak, anne ve babalara düşman etmek,
 • Kaynataların gelin ve damatlar ile aralarını açmak,
 • Aralarından su sızmayan dostların birbirlerine düşman olmasını sağlamak.

Görüldüğü üzere esas itibarıyla ayırma amaçlı uygulanan yumurta büyüsü, kolay temin edilebilen materyallerin kullanımıyla icra edilebildiği için pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Özellikle üçüncü şahıslar tarafından eşlerin muhabbetinin bozulması için başvurulan yumurta büyüsü ayırma anlamında sadece birliktelik dışındaki kişilerden yapılacak diye bir kaide yoktur. Örneğin eşlerinden ayrılmak isteyen kişiler ya da istemediği kişilerin kendisinden uzaklaşmasını amaçlayan kişiler de yumurta büyüsü ile kolay bir şekilde bu hedeflerini gerçekleştirebilirler. Soğutma büyüsünün etkileri ne kadar sürer başlıklı yazımızda ayırma büyüleri ile ilgili detayları bulabilirsiniz.

Yumurta Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Bağlama büyülerinin yanı sıra ayırma büyülerinde etkilerin ortaya çıkması ve bunların büyü kaynaklı olduğunun anlaşılması epey güç bir durumdur. Çünkü bağlama büyüsü ile kendinize aşık ettiğiniz kişinin hareketlerindeki farklılığı hemen fark edebilirken, ayırma büyüsü etkisi altında kalan bir kişinin ne zamandan beri soğukluk yaşadığını ve sizden ayrılmak istediğini tespit etmek zor olmaktadır. Bu yüzden kendisinde yumurta büyüsü olabileceğini düşünen kişilerin ya da çevrelerindeki sevdiği insanlara yumurta büyüsü yapılmış olabileceğinden şüphelenenlerin mutlaka birtakım belirtilere dikkat etmeleri gerekmektedir. Yumurta büyüsü belirtileri ve ortaya çıkan durumları şu şekilde sıralamak mümkün olmaktadır:

 • Yumurta büyüsü etkisinde olan kişi, karısına ya da sevgilisine karşı kısa sürede soğuma yaşar, onlardan uzak durmaya çalışır.
 • Yumurta büyüsünün tesirindeki kişi eşini ya da çocuklarını görmek istemez, onlar olmadığında hem mental açıdan hem de psikolojik açıdan rahat ve mutlu olur.
 • Yumurta büyüsünün bir etkisi de cinsel yaşamla ilgilidir. Eşler ya da sevgililer cinsel yönden birbirlerinden tiksinmeye ve birliktelikten kaçınmaya başlar.
 • Sık sık kavga ve gürültü çıkar, hiçbir konuda anlaşamamazlık hissi eşleri giderek sarar.
 • Eşlerin ya da çocukların hayattaki önemi azalır, evlilik yolunda ilerleyen sevgililer ise ortak planlarını bırakarak tek başlarına plan yapmaya başlar.

Yumurta Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yumurta büyüsü işlemleri öncelikle manevi yönü kuvvetli ve üçüncü gözü açılmış kişilerin gözetiminde yapılması gereken kadim uygulamalardan biridir. Ancak kişiler büyü üstatları olmadan da yumurta büyüsünün tesir etmesini sağlayabilirler. Bunun için büyü kitabelerinde ve ezoterik öğretilerde geniş yer kaplayan yumurta büyüsü ritüellerine birebir uyumlu hareket etmek şarttır. Yumurta büyüsü yapılışı esnasında 1 yumurta kullanılabileceği gibi birden fazla yumurta da tercih edilebilir. Ancak bu noktada belirleyici olan şey büyüde uygulanacak manevi işlemlerdir. Yumurta büyüsünde kullanılan materyaller şunlardır:

 • En az 1 tavuk yumurtası (büyünün amacına göre 1'den fazla olabilir.),
 • Saman kağıt,
 • Safran mürekkebi ve
 • Bu mürekkebe uyumlu kalem

Safran mürekkebi ile yumurtanın bir yüzüne ayırma büyüsünün tesir etmesi istenen kişinin adı, diğer yüzüne de eşi ya da sevgilisinin ardı yazılır. Daha sonra saman kağıda ilim sahibi medyum hocaların hazırlamış olduğu tılsımlı sözlerin düzgün bir şekilde yazılması gerekecektir. Ancak manevi gücü yüksek kişiler de bu tılsımı oluşturabilirler. Tılsımın yazılmasında ayırmak isteyen kişilerin şahıslarına ait bilgiler yer almalıdır. Daha sonra yumurta bu saman kağıt üzerinde kırıldıktan sonra kağıdın bir müddet kuruması beklenir. Kağıt kuruduktan sonraysa büyünün tesiri Hüddam aracılığıyla yeri getirilmesi istenir ve saman kağıt tutuşturularak yakılır. Hüddam nasıl çağrılır başlıklı yazımızdan bu konudaki detaylara ulaşabilirsiniz.

Yumurta Büyüsü Aşık Etmek İçin Kullanılır Mı?

Kadim büyü kitaplarında ayırma ve ayrılık amaçlı icra edilen kara büyüler arasında gösterilen yumurta büyüsü ile aşık etmek mümkün olabilmektedir. Fakat bu konuda kesin bilgilere ulaşmak için büyü üstatlarından yardım alınması gerekmektedir. Aksi halde internet ortamında yer alan yumurtayla aşık etme büyülerinin gerçekten etkili olmasını beklemek boşa heves etmekten öteye geçemeyecektir.

Yumurta büyüsünün en çok kullanıldığı amaçlar karı kocayı ayırmak, sevgililerin arasına fitne ve fesat sokmak, sevenlerin yollarını ayırmak ve evlilik yolunda ilerleyen çiftlerin kendi istekleriyle ilişkilerini sonlandırmak gibi durumlardır. Bunların dışında birini aşık etmek için kullanılan bağlama büyüleri yumurta yerine farklı materyaller kullanıp farklı ritüeller uygulanarak yapılmaktadır.

Yumurta Büyüsü Nasıl Bozulur?

Yumurta büyüsü bozmak için ilk olarak ilim sahibi medyum hocalara başvurmak gerekecektir. Çünkü yumurta büyüsünde kullanılan yumurta sayısı ve büyünün amacı bu büyünün tesirlerini ortadan kaldırmak için uygulanması gereken yöntemler konusunda da belirleyici olmaktadır. Toplamda 21 günü yani 3 haftayı bulabilen manevi işlemler sonucunda yumurta büyüsü etkili bir şekilde bozulabilmektedir. Yumurta büyüsünü bozan dua okuyarak ve manevi yönden etkili olan birtakım ritüelleri gerçekleştirerek büyünün olumsuz etkilerini kırmak mümkündür. Bunun dışında yumurta büyüsü etkisi altında olan kişilerin de uygulaması gereken ritüeller medyum hocalar tarafından belirlenmektedir.

Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2019, 13:33
YORUM EKLE
Medyum - Aşk büyüsü