Karabiber Büyüsü Nasıl Yapılır? 41 Karabiber Büyüsü Duası

Karabiber büyüsü nedir, nasıl yapılır, saat kaçta yapılır ve 41 karabiber büyüsü kaç günde etki eder sorularının cevapları hakkında bilinmesi gerekenler yazımızda...

Karabiber Büyüsü Nasıl Yapılır? 41 Karabiber Büyüsü Duası

Karabiber ile yapılan aşk büyüsü, halk arasında bağlama büyüleri arasında en etkili olarak nam salmış bir büyü türüdür. Bu görüşün oluşmasında muhakkak bugüne kadar edinilmiş deneyimler söz konusudur. Karabiber ile yapılan aşk büyülerinin ne kadar kısa sürece ve etkili bir biçimde tesir ettiğini tecrübe eden kişiler, bağlama büyüleri arasında karabiber büyüsünün önemini iyi kavramış insanlardır. Bu yüzden karabiber büyüsü, özellikle Anadolu'da çok sık uygulanan ve gerçekliği test edilmiş büyü çeşitleri arasında gösterilmektedir. Dolayısıyla karabiber büyüsü nasıl yapılır sorusu da bu sebeple özellikle internet üzerinde en çok araştırılan konular arasında yer almaktadır. Bu yazımızda bir kişiyi kendinize bağlamak için icra edebileceğiniz ve 41 karabiber büyüsü duası hakkında bilinmesi gerekenleri öğrenebilirsiniz.

Bağlama büyüleri arasında karabiber büyüsünün bu kadar popüler olmasında pek çok sebep bulunmaktadır. Bunlardan ilki muhakkak karabibere erişimin kolay olması ve hemen hemen bütün evlerde bulunan bir gıda ürünü olmasıdır. Bu sayede özel bir çaba gerektirmeden büyünün malzemelerine sahip olmak mümkündür. Ayrıca karabiber büyüsünün kolay bir şekilde yapılması da bir diğer önemli unsurdur. Bu sayede çok büyük çaba ve uzun süreçler gerektirmeden, kadim büyü kitaplarında geniş yer edinen karabiber büyüsünü uygulayan kişiler, kısa sürede muratlarına erebilmektedir.

Karabiber Büyüsü Nedir, Niçin Yapılır?

Karabiber aşk büyüsü nasıl yapılır sorusunun detaylarına geçemeden önce, özellikle internet üzerinde pek çok kişinin hakkında araştırma yaptığı karabiber büyüsü hakkında bilinmesi gereken tüm detaylı bilgilere değinmek gerekmektedir. Bilindiği üzere Havas ilimlerinde ve diğer ezoterik öğretilerde, bir kişinin manevi aurasına doğrudan etki edilerek bu kişinin aşık olması, gönül bağına girmesi gibi isteklere yönelik hareket etmesi sağlanabilmektedir. Karabiber büyüsü de insanlar üzerinde doğrudan etki ederek, aşık olunması istenen kişiye sırılsıklam aşık olmasıyla sonuçlanmaktadır.

Karabiber büyüsü bir çeşit bağlama büyüsüdür. Dolayısıyla sevildiği kadar sevilmeyen, karşı taraftan bir türlü aşk ve sevgi göremeyen kişiler karabiber büyüsü uygulamaları sayesinde karşılarındakilerin kendilerine sırılsıklam aşık olmalarını sağlayabilirler. Öte yandan karabiber büyüsü hem bekarlara hem de evli kimselere yönelik uygulanabilir. Bu sebeple evli kişilere uygulandığında yani kocasına karabiber büyüsü icra eden kadınlar, kocalarının ilk günkü gibi yeniden kendilerine aşık olmalarını sağlayabilirler. Bunun yanı sıra iki kişinin dışında üçüncü şahıslar tarafından da karabiber büyüsü yapılabilmektedir. Örneğin kızları için gözlerine ideal bir damat adayı kestiren anneler ya da oğullarına yakışır bir gelin adayı bulan anneler, çocuklarının mutlu bir evlilik yapması için isterlerse karşı tarafa isterlerse her ikisine birden karabiber büyüsü uygulayabilirler.

Karabiber Büyüsü Neden En Etkili Bağlama Büyüsüdür?

Esasında Havas ilimlerinde ve kadim büyü kitaplarında bağlama büyüleri arasında pek çok farklı büyü çeşidinin olduğu bilinmektedir. Bu yüzden kesinlikle en etkili bağlama büyüsü çeşidi karabiber büyüsüdür denilemez. Ancak karabiber büyüsü özellikle Anadolu halkı tarafından en etkili bağlama büyüsü olarak tanımlanmaktadır. Bunun nedeni oldukça basit uygulama ve ritüelleri olan bu büyünün pek çok kez başarılı şekilde icra edilmesi ve sonuçlarının hemen hemen herkes tarafından bizzat tecrübe edilmesidir. Dolayısıyla büyünün ne kadar çabuk bir şekilde etkili olduğunu bizzat yaşayıp test eden kişiler, karabiber büyüsünü en etkili bağlama büyüsü olarak nitelendirmektedir. En güçlü bağlama büyüsü ve yapılışı yazımıza göz atabilirsiniz.

Karabiber Büyüsü Malzemeleri Nelerdir?

Kadim büyü kitaplarında ve manevi ilimlerde yani Havas ilimlerinde her büyünün yapılış usullerine göre birtakım malzemelerden oluştuğu bilinmektedir. Dolayısıyla büyünün yapılışı sırasında bu malzemelerin hazır bulundurulması önemlidir. Karabiber büyüsü malzemeleri, kolay ulaşılabilir olması ve hemen hemen her evde bulunması sebebiyle bu büyüyü diğer bağlama büyüleri arasında en popüler büyülerden biri haline getiren unsurlardır. Karabiber büyüsünün yapılışı esnasında ihtiyaç duyulan malzemeler şunlardan oluşmaktadır:

  • 41 tane karabiber tohumu (öğütülmüş karabiber ile yapılan büyü farklıdır)
  • Süzme bal

Görüldüğü üzere karabiber büyüsünü icra etmek için ihtiyaç duyulan malzemeler bunlardan ibarettir. Bu sayede çok kolay bir şekilde büyü için hazırlıklara geçilebilir.

41 Karabiber Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Birisini kendisine kör kütük aşık ettirmek isteyenler, internet üzerinden de 41 karabiber büyüsü nasıl yapılır sorusunun yanıtlarını aramaktadır. Bu büyüler, diğer bağlama büyülerinde olduğu gibi bazı özel uygulamalar ve esaslara göre hareket edilerek icra edilmektedir. Dolayısıyla 41 karabiber büyüsü yapmak için öncelikle büyünün hazırlık aşamasından başlanmalıdır.

41 tane karabiber tohumuna ilk olarak Havas ilimlerinde ve kadim büyü kitaplarında belirtilen usullerde tılsımlı sözlerin okunması gerekmektedir. Bu aşamada gece yarısına yakın saatlerde sessiz sakin bir yere geçilir ve 41 tane karabiber tohumu bir peçete üzerinde yere serilir. Daha sonra bu karabiber tohumları tek tek yerden alıp kaldırılarak şu tılsımlı sözler karabiber tanelerine okunur:

  • "Ey beni muradıma ulaştıracak olan eşya ve nesneler! Sizin, ezelden beri bu amaçla kullanıldığınızı biliyorum. Sakın ola, beni yarı yolda bırakıp yüzümü kara çıkarmayın. Sizin benim yüzüme kara çalmanız, daha sonra kendi yüzünüzü kara çıkarmanız anlamına gelir."

Bu tılsımlı sözler, büyü üstatları tarafından özel olarak hazırlanmıştır. Tek tek 41 adet karabiber tohumuna bu okumayı ciddi ve kararlı bir şekilde yaptıktan sonra karabiber tanelerinin kavrulması gerekmektedir. Çok etkili karabiber büyüsü 2. aşamasında bu karabiber taneleri tencerede bir süre kavrulurken büyünün tesirinin gerçekleştirilmesi beklenen Hüddam çağrısında bulunulur. Karabiberleri kavururken bir yandan da daha önceden kağıda yazdığınız şu tılsımlı sözleri 7 defa okuyarak, karabiber büyüsü Hüddamı Apreziyal Efendi göreve çağrılır:

  • "Ey kendisine yönelen varlıkları hiçbir şekilde geri çevirmeyen ve onları asla yarı yolda bırakmayan kudretin sahibi olan Hüddam Apraziyal Efendi, işte kapına gelerek senden medet ummanın faziletini yaşıyorum ve bir kaşık dolusu karabiberi yine bir kaşık dolusu bal ile karıştırıp kabın içerisinde sana arz ediyorum. Bu iki malzemenin düzenli ve düzgün bir şekilde karışması gibi sen de benim ve murad ettiğim kişinin kalbini en güzel şekilde birbirine bağla, onun kalbine sevda mührünü basarak benden başkasını gözünün görmemesine vesile ol. Hüküm sende olduğu için sana tam manası ile itimat etmekteyim ve senin bana yardımcı olacağından emin olmanın huzuru ile bu uygulamayı gerçekleştirmekteyim."

Karabiber Büyüsü Mühür Aşaması

Karabiber büyüsünün ritüellerine birebir uyumlu bir şekilde hareket ettikten sonra kavrulmuş karabiber taneleri bir bezin içine alınır. Bu bez şehir dışında gözden uzak bir yerde toprağa gömülerek büyü mühürlenmiş olur. Karabiber büyüsü kaç günde etki eder sorusuna yanıt olarak her ne kadar kesin bir zaman dilimi vermek mümkün olmasa da edinilen tecrübelerin ışığında bu büyünün 3 hafta kadar kısa bir sürede kesin sonuçlar doğurduğu bilinmektedir. Kısaca karabiber büyüsü bu şekilde icra edilmektedir. 41 karabiber büyüsünün diğer ritüelleri hakkında bilgiler edinmek için Havas ilimlerinde uzman medyum hocalardan destek alabilirsiniz. Evli kadını kocasından ayırma büyüsü ve duası başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Karabiber Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bağlama büyüleri arasında çok etkili olduğu bilinen karabiber büyüsü bozma işlemleri de özel bir çaba gerektiren manevi uygulamalardır. Eğer karabiber büyüsünün bozulmasını istiyorsanız, ilim ve irfan sahibi medyum hocaların desteğine başvurabilirsiniz. Hocaların uyguladığı vefkler, büyü bozma tılsımları ve dualar karabiber büyüsünün etkilerini ortadan kaldırma konusunda başarılı sonuçlar vermektedir. Her büyü bozum işlemi kişiye özel uygulandığından bu konuda detaylı bilgiler vermek mümkün değildir. Bu sebeple 41 karabiber büyüsü bozma işlemleri için çevresine manevi gücünü kanıtlamış, manevi ilimler konusunda engin bilgilere sahip medyum hocalar ile iletişime geçilmesi tavsiye edilmektedir.

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2019, 14:23
YORUM EKLE
Medyum - Aşk büyüsü