En Kuvvetli Aşk Büyüsü Hangisi?

En kuvvetli aşk büyüsü nasıl yapılır, en etkili aşk büyüleri nelerdir sorularının yanıtları ile karabiberle yapılan aşk büyüsü ve kaşık büyüsü hakkında bilinmesi gerekenler yazımızda...

En Kuvvetli Aşk Büyüsü Hangisi?

En etkili aşk büyüsü, sevdiklerine bir an önce kavuşmak veya sevdiği kişiler arasındaki sevgi ve aşk bağlarını kuvvetlendirmek isteyenlerin manevi ilimler arasında en çok tercih edip araştırdığı uygulamalar arasında yer almaktadır. Bilindiği üzere insanların manevi yönden tesir altında kalmasını sağlayan ve böylece hayatlarında aldıkları tüm kararlarda bilinçdışından bir etki görmelerine neden olan bağlama büyüleri, hayatın bir gerçeğidir. İnsanlar her ne kadar kendi düşünceleri ve isteklerine göre hareket ettiklerini düşünüp iddia etseler de içten gelen duygular ve bilinçdışından gelen komutlar insanların günlük yaşamdaki en ufak tercihlerine bile etki etmektedir. İşte bu yüzden aşk büyüsünün etkisinin farkında olan milyonlarca kadın ve erkek, en kuvvetli aşk büyüsü hangisi sorusuyla bu alandaki isteklerini yerine getirmenin manevi yöntemlerini aramaktadır.

Aşk ve bağlama büyüleri, günümüzden çok uzun yıllar büyü üstatlarının ve manevi yönü kuvvetli kişilerin bizzat kendi çalışmaları ile kadim kitabelerde yerini almıştır. Bu kişiler Havas ilimleri hakkında çok detaylı bilgilere ulaşarak madde ötesi uygulamalar sayesinde dünya dışı varlıklarla iletişime geçip bu yöndeki manevi komutları onlara aktarmayı başarmaktadır. Bu sayede aşk büyüsü tesiri kurulmuş olup, kişilerin büyü altında kalmasına vesile olunmaktadır.

Aşk Büyüsünü Kimler Niçin Yapar?

Adından da anlaşılacağı üzere aşk büyüsü, iki kişinin arasındaki aşk duygusunu perçinleyip, bu kişilerin ömürlerinin sonuna kadar birbirlerine aşık olmasını sağlayan manevi uygulamalardır. Kadim büyü kitaplarında ve Havas ilimlerinde geniş yer kaplayan aşk büyüleri esasında sevdiği kadar sevilmeyen, karşısındaki kişiden de aşkına karşılık vermesini isteyen kadın ve erkekler tarafından icra edilmektedir. Bunun dışından aşk büyüsünün yapılış amaçları ve aşk büyüsü yapanlar genellikle şu kişilerden oluşmaktadır:

  • Karşısındaki kişinin sevgisine karşılık vermesini isteyen platonik aşıklar (halk arasında kara sevda olarak bilinir)
  • Sevgililerini veya nişanlılarını evlenmeye ikna etmeyen, sadece kendilerine aşık olmasını isteyenler,
  • Evliliğinde kocasından ilgi görmeyen, ayrılma noktasına gelmiş evliliklerde ilk günkü aşkın yeniden kurulmasını isteyen kadınlar,
  • Kızına veya oğluna gelin ve damat adayı bulan anneler,

Aşk Büyüsünde Medyumun Önemi Nedir?

İnternet üzerinden yapılan araştırmalarda da görüldüğü üzere aşk büyüsü çeşitleri birbirinden ayrılmaktadır. Günümüzden yüz yıllar öncesinden bugünlere kadar gelebilmiş aşk büyüleri, birbirinden farklı maddi ve manevi uygulamaları yani ritüelleri içermektedir. Kadim büyü kitaplarında en kesin sonuçları veren aşk büyüleri, farklı materyaller kullanılarak icra edilmektedir. Hal böyle olunca da en iyi aşk büyüsü yapan medyum gibi arayışlar da sık sık gündeme gelebilmektedir. Aşk büyüsünün etkili bir şekilde icra edilebilmesi ve kesin sonuçlar sağlaması için en çok tercih edilen etkilerden biri de medyumların üstlendiği manevi uygulamalardır.

Havas ilimlerinde uzman bir medyum, sahip olduğu derin ilmi bilgi ile aşk büyüsünde çok etkili olan aşk vefkleri ve tılsımlarını bizzat kendisi hazırlayarak en etkili sonuçlara çok kısa sürede ulaşılmasını sağlamaktadır. Bu sayede aşk büyüsünün kesinliği bu uygulamaları tercih edenler tarafından da görülmüş olabilmektedir.

Evde Kolay Yapılan Aşk Büyüleri Var Mıdır?

Her ne kadar kadim öğretilerde birtakım özel uygulamalar ve ritüeller ile yapılması gereken aşk büyüleri, bazı materyaller kullanılarak evde kolay bir şekilde icra edilebilmektedir. Evde kendi başına aşk ve bağlama büyüsü yapmak isteyen kadın ve erkekler kimseden yardım almadan hangi büyüleri yapabileceklerini araştırmaktadır. Evde kolay yapılan aşk büyüsü ve detaylarını yazımızın devamında bulabilirsiniz, ancak öncelikle bu türden bağlama büyülerinin ne kadar etkili sonuçlar ve birtakım riskler barındırdığına değinmek önemli olacaktır. Aşk büyüsü yapmak isteyen kişiler, bazı tehlikeleri göze almalıdır. Aşk ve bağlama büyüleri usullerine uygun yapılmadığı takdirde, ruhsal ve psikolojik sıkıntıların baş göstermesine neden olabilir. Çünkü tüm aşk büyüleri, maddi dünya dışı varlıklar olan Hüddamlar aracılığıyla icra edildiğinden, aşk büyüsü yapan kişi veya kişilerin doğrudan ya da dolaylı yoldan büyüde etki gösterecek hüddamlarla iletişime geçmesi gerekmektedir.

En Etkili Aşk Büyüsü Tarifleri

Tüm riskleri göze alarak evde sevdikleri kişilere yönelik aşk büyüsü icra etmek isteyen kadın ve erkekler en etkili aşk büyüsü tarifleri arasında diledikleri manevi uygulamaları tercih edebilirler. Ancak az önce de uyardığımız gibi bu tür uygulamalarda alanında uzman, manevi yönü yüksek ve ilmini çevresine kanıtlamış medyum hocalardan destek almak çok daha faydalı ve tehlikesiz olabilmektedir. Çünkü büyü vefkleri ve tılsımları hazırlayan bu tür ilim ve irfan sahibi medyum hocalar, sizden vekalet alarak Hüddamlarla doğrudan kendisi iletişime geçecektir. Gerçek aşk büyüsü tarifi başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz. Ancak yine de kadim büyü kitaplarında ve ezoterik öğretilerde yer alan ritüelleri uygulayarak evde bağlama ve aşk büyüsü yapmak isteyenlerin uygulayabileceği, denemiş, sonuçları test edilmiş aşk büyüleri şunlardır:

Karabiber ile Yapılan Aşk Büyüsü

Yüzyıllar öncesinden günümüze kadar nesilden nesle aktarılarak gelmeyi başarmış karabiberle yapılan aşk büyüsü, en güçlü aşk büyüsü uygulamalarında biri olarak öne çıkmaktadır. Karabiberle yapılan aşk büyüsü için bir ihtiyaç duyulan malzemeler de evde her zaman bulunan materyallerden oluştuğu için bu tür bağlama büyüleri kolaylıkla icra edilebilmektedir. Karabiber aşk büyüsünün yapılışı şu şekildedir:

Bir çay kaşığı dolusu karabiberi ve bir çay kaşığı balı bir kapta karıştırın. Daha sonra sessiz bir yere geçerek kendinize bağlatmak istediğiniz kişiyi gözünüzde canlandırarak kabın içine "Ey Hüddam Apraziyal, senin hükmün geçerli, sen bana da gelsene." tılsımlı sözlerini 3 defa sesli bir biçimde söyleyin. Bu sırada bal ve karabiberi kabın içinde karıştırmaya devam ederken, aşk büyüsü hüddamının sesinizi duyacağından emin bir şekilde şu tılsımlı sözcükleri söyleyin:

  • “Ey kendisine yönelen varlıkları hiçbir şekilde geri çevirmeyen ve onları asla yarı yolda bırakmayan kudretin sahibi olan Hüddam Apraziyal Efendi, işte kapına gelerek senden medet ummanın faziletini yaşıyorum ve bir kaşık dolusu karabiberi yine bir kaşık dolusu bal ile karıştırıp kabın içerisinde sana arz ediyorum. Bu iki malzemenin düzenli ve düzgün bir şekilde karışması gibi sen de benim ve murad ettiğim kişinin kalbini en güzel şekilde birbirine bağla, onun kalbine sevda mührünü basarak benden başkasını gözünün görmemesine vesile ol. Hüküm sende olduğu için sana tam manası ile itimat etmekteyim ve senin bana yardımcı olacağından emin olmanın huzuru ile bu uygulamayı gerçekleştirmekteyim.”

Bu sözcükleri kabın üzerine 7 defa üst üste okuduktan sonra kabı götürüp toprak parçasına kapla beraber gömün.

Kaşıkla Yapılan Aşk Büyüsü

En etkili bağlama büyülerinden bir diğeri de kaşık büyüsü manevi uygulamasıdır. En etikii aşık etme büyüleri başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz. Kaşık büyüsünde 2 adet tahta kaşık bir de siyah ipe ihtiyaç duyulur. Bu büyü daha çok oğluna ya da kızına gelin veya damat adayı seçen anneler tarafından yapılır. Tahta kaşıkların iç yüzeylerine birbirine aşık olması istenen kadın ve erkeğin adı Süryanice yazılır. Kaşıkların sap kısmına ise aşkın önünde engel teşkil eden kişilerin adı yazılır yoksa boş bırakılır. Kaşıklar siyah iple birbirine bağlanır. Bu esnada kadın ve erkeğin ismi 4'er kere tekrar edilir. Büyünün son aşamasında üzerine yazılar yazılmış ve birbirine bağlanmış tahta kaşıklar yerleşim yerlerinden uzak bir yere götürülerek toprağa gömülür. Mühürleme denilen bu aşamada, kaşıkların herhangi bir şekilde toprak altından çıkmayacak şekilde tamamen gizli ve kuytu bir alana gömülmesine dikkat edilir.

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2019, 12:16
YORUM EKLE
Medyum - Aşk büyüsü