Papaz Büyüsünün Belirtileri Nelerdir, Nasıl Anlaşılır?

Papaz büyüsü nedir, nasıl bozulur gibi soruların yanıtları ve en çok bilinen papaz büyüsü belirtileri hakkında detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Papaz Büyüsünün Belirtileri Nelerdir, Nasıl Anlaşılır?

Papaz büyüsünün yan etkileri ve belirtilerini anlamak için işinin ehli medyum ya da manevi yönü yüksek, üçüncü gözü açılmış kimseler olmaya gerek yoktur. Her ne kadar bu tür kişiler ilk bakışta herhangi bir kişide papaz büyüsü kurulmuş olduğunu anlasalar da sıradan kişiler de papaz büyüsünün birtakım belirtilerine dikkat ederek kendilerinde ya da sevdikleri insanlarda papaz büyüsü olup olmadığını anlayabilirler. Papaz büyüsünün belirtileri için öncelikle kişilerin hayatlarını dikkatli bir şekilde incelemek gerekmektedir. Kendilerine büyü yapılan kişilerin hayatlarında köklü değişiklikler olup olmaması ya da vücutlarında görülen fiziksel değişimler papaz büyüsünün kurulmuş olup olmadığının anlaşılmasında önemli rol oynayan faktörler arasında yer almaktadır. Ancak konu ile ilgili detaylı çıkarımlara ulaşmak açısından öncelikle papaz büyüsünün tam olarak ne olduğunun, ne amaçla icra edildiğinin ve nasıl etkilere sahip olduğunun bilinmesi gerekmektedir.

Papaz Büyüsü Nedir?

Binlerce yıllık geçmişi bulunan ezoterik uygulamalar arasında yer alan papaz büyüsü, esasında bir çeşit bağlama büyüsüdür. Papaz büyüsü nedir sorusunun yanıtı olarak bu büyünün Anadolu'nun eski medeniyetleri ve toplulukları arasında yer alan Hıristiyanlardan günümüze kadar geldiğini söylemek mümkün olacaktır. Papaz büyüsü asırlar boyunca Anadolu'nun dört bir yanında uygulanmış ve her yaştan kişinin bu büyünün etkisi altında kalması için ezoterik uygulamalar ve ritüeller icra edilmiştir.

Papaz büyüsü bir kişinin zihnen ve kalben herhangi bir başka kişiye karşı tutkun olmasını sağlamak için başvurulan bağlama büyüsü çeşitlerinden biridir. Kara sevdaya düşenler ya da hayatlarındaki kadın ve erkek tarafından terk edilerek yalnız bırakılanlar tarafından başvurulan bu yöntemde papaz büyüsünün yönlendirildiği kişiler, kısa zaman içinde deli divane aşık hale gelebilmektedir.

Papaz Büyüsü Gerçekten Etkili Mi?

Binlerce yıllık geçmişi bulunan büyü kitaplarında ve manevi öğretilerde kendisine sağlam bir yer edinen papaz büyüsü, bir kişiyi bağlama konusunda oldukça etkili ve tesiri kuvvetli kara büyüler arasında yer almaktadır. Papaz büyüsü ile geçmişten günümüze kadar sayısız yuva yıkıldığı yerinde ve test edilmiş örnekler ile sabitken yine aynı şekilde hiç ihtimal dahi verilemeyen aşklar papaz büyüsünün kuvvetli tesiri ile gerçekleşebilmektedir. Papaz büyüsü etkileri nelerdir sorusunun yanıtlarına geçmeden önce bağlama büyüleri arasında medyum hocaların ve büyü üstatlarının sıklıkla uyguladığı bu kara büyünün kimlere yönelik icra edildiğinin bilinmesi gerekmektedir. Papaz büyüsünün etkileri nelerdir başlıklı yazımızda bu konuda detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Papaz Büyüsü Kimlere Yapılır?

Papaz büyüsü en kuvvetli aşk büyüleri arasında yer almaktadır. Bu yüzden asırlar boyunca özellikle Anadolu'da varlığını sürdüren tüm medeniyetlerde uygulanmıştır ve uygulanmaya devam etmektedir. Papaz büyüsü hem evli kimselere hem de bekarlara yönelik icra edilebilmektedir. İşinin ehli medyumlar ya da büyü üstatları aracılığıyla icra edilen papaz büyüsü aynı zamanda birtakım ritüellere uygun hareket eden sıradan kişiler tarafından da yapılabilmektedir.

Papaz büyüsü evli kişilere yapıldığında evliliğin daha da kuvvetlenmesi söz konusuyken evli kadın ya da erkeğin başka kişiye bağlanması için yapıldığı takdirden yuva yıkıcı etki göstermesi mümkündür. Bunun yanında bekarlar için de papaz büyüsü ile yeni bir aşk başlangıcı olabilirken aynı zamanda mevcut durumda sevgili olan kişiler arasında yapıldığı takdirde evlilik ve ömür boyu sürecek kesintisiz aşka uygun ortam hazırlamaktadır.

Papaz Büyüsünün Belirtileri Nasıl Anlaşılır?

Çok sağlam ve tesiri yüksek olması sebebiyle bağlama büyüleri arasında en çok tercih edilen kara büyülerden biri olan papaz büyüsü belirtisi ile de kolaylıkla fark edilebilir. Ancak bir kişide papaz büyüsünün olup olmadığını anlamak için başvurulacak en doğru kaynaklar, işinin ehli medyum hocalar ve büyü üstatlarıdır. Çünkü bu tür manevi yönü yüksek ve boyutlar arası iletişimi kuvvetli kişiler, papaz büyüsü altında olan bir kişiyi ilk bakışta fark edebilirler. Öte yandan manevi yönü bu kadar kuvvetli olmayan kişiler de birtakım belirtilere dikkat ederek kendi üzerlerinde ya da acı çektiğini düşündükleri sevdiği kişiler üzerinde papaz büyüsünün kurulmuş olup olmadığını anlamaları mümkündür.

Papaz büyüsünün en çok öne çıkan belirtileri şu şekilde sıralanabilir. Kendisine her hangi biri tarafından papaz büyüsü yapılan ya da yaptırılan kişiler;

  • Evli ise ve karısı ya da kocası dışındaki bir kişiye bağlanması için papaz büyüsüne başvurulmuşsa, ne eşini, ne anne babasını ne de çocuklarının geleceğini düşünür. Bu durumda olan kişiler aşklarını yaşayabilmek için bütün riskleri gözünü kırpmadan alabilir. Eşlerinin ve çocuklarının sokakta çaresiz kalmaları onlar için önem taşımaz. Hayatlarını tamamen aşık oldukları kişi üzerine kurar ve kararlarını ona yönelik alırlar.
  • Bekar ise hayatlarında köklü değişiklikler meydana gelir. İşleri güçleri yerindeyken aşık oldukları kadın ya da erkek için hayatlarını mahvedebilirler. Aşklarına kavuşamadıkları her gün için daha fazla acı çekerler. Çoğu zaman aşklarına ulaşmak için büyük riskler alırlar ancak bu şartlar oluşmadığı durumda da intihar ya da cinayet işleyebilirler.
  • Papaz büyüsünün etkileri bakımından genel olarak kişilerin vücutlarında gözle görülen bir değişim olmasa da papaz büyüsü ile bağlandıkları kişiden uzak kaldıkları sürelerde huzursuz olurlar. Buna bağlı olarak saç dökülmesi, vücut derisinde ortaya çıkan yara benzeri izler görülebilir.
  • Geceleri uyumakta zorluk çekerler, gün içinde sürekli dalgın olurlar ve akıllarındaki tek şey büyü ile bağın kurulduğu aşık oldukları kadın ya da erkektir.
  • Aşık oldukları kişinin yanında çok mutlu oldukları için onun yanında olmadıkları her an değersizdir. Çocukları, terk ettikleri eşleri ya da partnerlerinin hiçbir önemi yoktur. Bu kişiler anne ve babalarını bile bir daha görmemeyi göze alarak sadece bağlandıkları kişinin sözünü dinlerler.
  • Papaz büyüsünden muzdarip olan kişiler ve bu kişilerin çevresindekilerde psikolojik rahatsızlıklar görülebilir. İstedikleri bir türlü gerçekleşmez ve günlük hayatlarında şanssızlık olarak adlandırabilecekleri problemleri çok sık yaşarlar.

Papaz Büyüsü Nasıl Bozdurulur?

Papaz büyüsünün yapılışı konusunda en çok merak edilen konuların başında da bu büyünün gerçekten papazlar tarafından yapılıp yapılmadığı gelmektedir. Her ne kadar adı papaz büyüsü olsa da bu bir geleneğin ifadesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Büyü kitabelerinde ya da ilim sahibi medyum hocaların ellerinde bulundurdukları kaynaklarda yer alan bilgilere göre bu büyünün Hıristiyanlıktaki papazlık mertebesiyle bir ilgisi yoktur. Geçmiş dönemde bu büyüden kurtulmak isteyen kişiler papazların ve diğer dini yönü kuvvetli kişilerin yardımına başvurduğu için halk arasında adı zamanla bu şekli almıştır.

Papaz büyüsünün ortaya koyduğu olumsuz etkilerden kaçınmak için bu büyünün işinin ehli medyum hocalar ve büyü üstatları tarafından bozulması gerekmektedir.  Papaz büyüsü bozdurma işlemi için kendisine büyü yapılan kişiye özgü birtakım ritüeller uygulanması önemlidir. Bu yüzden kişilerin kendi üzerinde büyü olduğunu reddetmesi halinde (çoğunlukla kişiler olumsuz belirtiler gösterse de reddederler) ilim sahibi medyum hocaların kadim kitaplarda yer alan uygulamaları icra etmesi kaçınılmaz olmaktadır. Papaz büyüsü bozma duaları ve tılsımlı sözleri de bu uygulamalarda en çok yardımına başvurulan unsurlardır. Papaz büyüsü bozulabilir mi sorusunun yanıtı için yazımızda detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2019, 13:22
YORUM EKLE
Medyum - Aşk büyüsü