Saç Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Saç teliyle ayırma büyüsü nasıl yapılır, saç kılı büyüsü ne için yapılır, kimler saç büyüsü yapar sorularının yanıtlarını ve daha fazlasını yazımızda bulabilirsiniz.

Saç Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Saç teli büyüsünün etkileri, özellikle sevdiklerini kendilerine bağlamak ve karşılıksız aşk yaşayanların sevdiklerinden aynı şekilde değer görmesini sağlamak isteyenler tarafından yakından araştırılmaktadır. Saç büyüsü kadim büyü kitaplarında geniş yer kaplayan bir bağlama büyüsüdür. Hem kuvvetli tesirleri hem de kolay bir şekilde bozulamaması nedeniyle yüzyıllar boyunca sadece kendi medeniyetimizde değil dünyanın dört bir yanında uygulanmış olan saç büyüsünün bu sebeple pek çok çeşidinin olduğunu da bilmek gerekir.

Her ne kadar farklı kült eserlerde ve farklı ezoterik kaynaklarda çeşitlilik gösterse de günümüzde işinin piri denilebilecek medyum hocalar ve büyü üstatları tarafından yapılan saç büyüleri benzerlik göstermektedir. Netice itibarıyla Anadolu'nun en eski medeniyetlerinden gizli saklı kalarak bugünlere ve bizlere kadar ulaşmayı başaran saç büyüsü, kitabelerde yer alan ritüellere göre uygulandığı takdirde çok ama çok etkili bir bağlama büyüsü olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu nedenle özellikle kara sevdaya düşen ya da sevdikleri eşleri tarafından terk edilen kişiler çareyi saç büyüsünün etkileri ile bulmaktadır.

Saç Büyüsü Nedir, Tehlikeli Midir?

Esasında bağlama büyülerinin her birinin kendi içinde pek çok tehlikesinin bulunduğunu ilk baştan söylemek gereklidir. Bu tür büyüler kadim eserlerde geniş yer kaplamış olsa dahi günümüzde sadece belirli kişiler tarafından icra edilmekte ve bilinmektedir. Saç büyüsü nedir sorusunun yanıtı olarak şu şekilde bir tanımlama yapılabilir:

  • Saç büyüsü, manevi uygulamanın adından da anlaşılacağı üzere, büyünün yönlendirilmesi istenen kişiye ait saç teli veya parçası ile icra edilebilen çok etkili bir bağlama büyüsüdür. Ancak bazı durumlarda ayırma büyüsü olarak da icra edilebilmektedir.
  • Saç büyüsü ya da saç teli büyüsü, kişilerin kendi başlarına uygulayabilecekleri bir büyü olmasının yanında havas ilimlerine hakim medyum hocalar aracılığıyla gerçekleştirildiğinde çok daha etkili ve kuvvetli tesire sahip olan bir kara büyü çeşididir.
  • Bağlama büyüleri Hüddam aracılığıyla gerçekleştiğinden, saç teliyle aşk büyüsü yaparken de kadim büyü kaynaklarında belirtilen ritüellere uygun hareket edilmediğinde büyünün yön değiştirmesi riski bulunmaktadır. Bu yüzden tehlikeli bir büyü çeşididir ve ciddiye alınması gerekir.

Saç Büyüsü Ne Amaçla Yapılır?

Saç teliyle aşk büyüsü nasıl yapılır sorusunun yanıtlarına geçmeden önce, saç büyüsünün hangi amaçlarla icra edildiğine değinmek gerekmektedir. Saç büyüsü Orta Doğu ülkelerinde yüzyıllar boyunca kapalı kapılar ardında, gece karanlığında uygulanmış ve bugüne kadar milyonlarca kişiyi etkisi altında bırakmış kuvvetli bir büyü çeşididir. İlk elden büyü üstatlarının kullandıkları kadim büyü kitabelerinde yer alan bilgilere göre saç büyüsü esasında bağlama büyüsü çeşididir. Dolayısıyla saç büyü çeşitleri arasında iki kişiyi bir araya getirmek için başvurulan manevi yöntemlerden biridir.

Ancak zaman içinde kötü amaçlı kişiler, büyücülerin güçlerini kullanarak ve dünya dışı varlıklara istediklerini verip onları ikna ederek bu büyüyü sevenleri ayırma konusunda da uygulamayı başarabilmiştir. İki kişiyi birbirine aşık etmede çok güçlü ve kuvvetli tesiri bulunana saç büyüsü bu sayede yine iki kişiyi birbirini boğazlayacak kadar düşman etmeye kadar götürebilen sonuçlar doğurabilmektedir. Soğutma büyüsünün etkisi ne kadar sürer başlıklı yazımızda bu konu hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Saç Büyüsünü Kimler Yapar, Yaptırır?

Saç büyüsü iki kişiyi hem kavuşturmak hem de ayırmak amaçlı icra edilebildiği için bu manevi yöntemlere başvuran kişilerin sayısı da bu doğrultuda çoğulluk göstermektedir. Saç büyüsünü bağlama yani aşk büyüsü olarak kullanan kişiler genellikle şunlardan oluşmaktadır:

  • Karşılıksız aşka düşenler, kara sevda acısı çekenler, sevgisine karşılık bulmak isteyenler.
  • Sevgilileri tarafından haksızlığa uğrayıp terk edilenler,
  • Karısı ya da kocası tarafından ortada bırakılanlar,
  • Gözü dışarıda olan sevgililerini ya da eşlerini yalnızca kendilerine bağlamak isteyenler,
  • Eşlerinden ilgi görmeyen, aşklarını tutku dolu olacak şekilde tazelemek isteyenler,
  • Evliliğe sıcak bakmayan sevgililerin bir ömür boyuna evli kalmasını isteyenler...

Şeklinde bu liste giderek uzayacaktır. Saç teliyle bağlama büyüsü, görüldüğü üzere aşkına karşılık bulmak ya da sevdikleriyle bir ömür boyunca mutlu mesut yaşamak isteyen eşler tarafından yapılmaktadır ya da işinin ehli medyum hocalar aracılığıyla yaptırılmaktadır.

Öte yandan yukarıda bahsetmiş olduğumuz gibi yüzyıllar boyunca insanların bir araya gelmesi ve birlikte yaşaması amacıyla icra edilen saç teli büyüsü zamanla dünya dışı varlıkların kötü niyetlerini kullanarak sevenleri birbirinden ayırmada da kullanılmaya başlanmıştır. Saç teliyle ayırma büyüsü olarak en eski kült büyü kitaplarında yer edinen bu büyünün tesiri çok kuvvetli olduğundan bozulması da çok büyük manevi güç ve çaba istemektedir.

Saç Büyüsü Neden Çok Etkili Bir Büyüdür?

Pek çok kişi saç aşk büyüsü ya da ayırma büyüsünün neden bu kadar kuvvetli etkilere sahip olduğunu merak konusu haline getirmektedir. Bilindiği üzere insan saçı, yalnızca bir kıl parçası değildir. İnsana ait saç telinin içinde o kişinin nesiller öncesinden yani atalarından aldığı genler bulunmaktadır. Ayrıca saç tellerinde insanların çocuklarına aktarılan ve soylarının devamını sağlayan karakteristik özellikler de barınmaktadır. Dolayısıyla saç ile büyü yapma büyü ile etki altına alınacak kişinin hem geçmişine hem de geleceğine doğrudan etki eden bir manevi uygulamadır. Bu yüzden kişinin kendi bedeninden ve özel niteliğe sahip bu parçası ile saç büyüsünün çok kuvvetli etkileri ortaya çıkarılabilmektedir.

Bu sebeple günümüzde pek çok kişi, arkadaşları ile çay ya da kahve içmeye gittiği mekanlarda bile saç telinin kopup topluluk içinde kaybolup gitmemesine dikkat etmektedir. Bu tür kişiler yastıklarında, giydikleri kıyafetler üzerinde ve diğer eşyalarda saç tellerinin bulunmamasına özen gösterirler. Hemen hemen herkes çevresinde bu tür insanlar görmüş ve tanımıştır. İşte bu kişiler saç teli ile büyü yapanlar konusunda bilgi sahibi olduklarından ortalıkta kendilerine ait bu önemli parçaları bırakmamaya gayret etmektedir.

Saç Kılı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kadınlar ya da erkekler fark etmeksizin aşk büyüsü ile ayırma büyülerinin etkilerini inceleyen kişiler saç kılı büyüsü nasıl yapılır sorusunu da gündeme taşımaktadır. Yazımızın başında bahsettiğimiz gibi saç kılı büyüsü yüzyıllar boyunca pek çok medeniyette kadim büyü üstatları tarafından icra edilmiş olduğundan sadece tek bir yöntemle uygulanmamaktadır. Saç büyüsünün pek çok yapılış tarzı bulunmaktadır.

Saç kılıyla nasıl büyü yapılır sorusunu merak edenler özellikle internette bu büyünün yapılış biçimleri hakkında pek çok bilgi bulabilirler. Fakat bu yazılan büyü çeşitlerinin yalnızca çok azı gerçekten tesiri bulunan saç büyüleridir. Bu sebeple saç kılı büyüsü özellikle ilim ve irfan sahibi medyum hocalar ve büyü üstatları tarafından yapılmaktadır. Bu kişilerin ellerinde bulunan büyü kaynaklarına ulaşan kişiler de birtakım ritüelleri ve ezoterik uygulamaları icra ederek kendi başlarına saç büyüsü yapabilir ve bu sayede sevenleri ayırabilir ya da bir araya getirebilirler.

Saç Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Saç büyüsünün belirtileri, büyü tesiri altına alınan kişi ya da kişilerin zaman içinde çok samimi hale gelmeleri ya da aralarında su sızmayan eşlerin, sevgililerin kısa sürede birbirinden nefret edecek duruma gelmeleridir. Geri getirme büyüsünün etkileri nelerdir başlıklı yazımızda sevdikleri tarafından terk edilenlerin başvurduğu manevi yöntemler hakkında detaylı bilgiler bulunmaktadır. Saç büyüsü kuvvetli tesir gösterdiği için, büyüden etkilenen kişiler büyü tesiri altında olduklarını asla fark edemezler. Yalnızca kendilerine veya sevdiklerine büyü yapıldığından şüphe edebilirler.

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2019, 12:03
YORUM EKLE
Medyum - Aşk büyüsü