Soğutma Büyüsünün Etkisi Ne Kadar Sürer?

Soğutma büyüsünün etkisi ne zaman belli olur, soğutma büyüsünü etkileri ve bu büyünün kimlere yönelik yapılabileceği konusunda detaylı bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Soğutma Büyüsünün Etkisi Ne Kadar Sürer?

Kendinden soğutma büyüsünün tesiri, çok çabuk etki göstermekle kalmayıp aynı zamanda kuvvetli olması sebebiyle dikkat çekmektedir. Bu yüzden asırlar boyunca icra edilip günümüze kadar gizli kalmayı başarabilmiş ayırma büyüleri arasında en çok tercih edilen manevi uygulamalardan biri haline gelmiştir. Soğutma büyüsü, birbirlerini çok severek sevgili olan, evlenen ya da birlikte yaşayan kişilerin zaman içinde birbirlerinden soğumalarını sağlayan kara büyüler arasında yer almaktadır.

Soğutma büyüsünü icra eden kişiler eşler ya da sevgililer olabileceği gibi bu kişilerin dışında 3. şahıslar da bu büyünün etkileri sebebiyle birtakım manevi uygulamalar yapabilmektedir. Soğutma büyüsünün etkileri oldukça yüksek ve sağlamdır. Ancak kişiler arasında o kadar gizli tesir gösterir ki kendisine büyü yapılan kişiler ya da çevrelerindeki insanlar hiçbir büyüden şüphe duymazlar.

Soğutma Büyüsü Nedir?

Soğutma büyüsü kadim büyü kitaplarında ve ezoterik uygulamalarda birliktelik yaşayan iki insanın birbirinden soğuması için icra edilen ritüeller şeklinde yer almaktadır. Uzun zaman boyunca uygulanan soğutma büyüsü, günümüze kadar özellikle Anadolu medeniyetlerinde yapılan uygulamalarla gelmeyi başarmıştır. Anadolu'da hala uygulanmakta olan soğutma büyüsü etkileri bakımından oldukça kuvvetli ve kendini belli etmeyen bir kara büyü çeşididir. Soğutma büyüsü zaman içinde gelişme göstererek yeni büyü uygulamalarıyla birleşip daha kapsamlı bir hale evrilmiştir. Çünkü soğutma büyüsü günümüzde sadece iki insan arasındaki ilişkinin sonlanması için değil çok geniş kapsamda farklı amaçlar için icra edilebilmektedir.

Soğutma büyüsü en etkili manevi işlemler arasında yer almasının yanı sıra icra edilişinde de yüksek ilmi seviye ve manevi yetenek gerektirmektedir. Güvenilir büyü kitabelerinde pek çok farklı uygulamasına ve ritüeline rastlanan soğutma büyüsünün söz konusu sebepler dolayısıyla büyü üstatları ya da irfan sahibi medyum hocalar gözetiminde icra edilmesi önem teşkil etmektedir.

Soğutma Büyüsü Kimlere Yapılır?

Çok eski zamanlardan beri uygulanan soğutma büyüsü yapanlar, artık sevdiklerine karşı bir şey hissetmeyen ve ayrılmak isteyen eşler ve sevgililer olabileceği gibi bu kişilerin dışındaki insanlar da olabilmektedir. Örneğin sevenleri ayırmak için kara büyü öğretilerine ve havas ilmine başvuranlar soğutma büyüsünü uygulayabilmektedir. Bunun dışında evliliğini sonlandırmak isteyen ancak karısı ya da kocası tarafından bırakılmayan kişiler, soğutma büyüsünü uygulayarak bu kişilerin kendiliğinden kısa süre içinde soğuyup ayrılmak istemelerini sağlayabilirler.

Soğutma büyüsü belirtileri konusunda detaylara geçmeden önce bu büyünün yönlendirileceği kişilerin sadece aşk ilişkisi yaşamaları gerekmediğini vurgulamak gerekir. Dolayısıyla anne - oğul, patron - çalışan, komşu ilişkileri, çocuk - anne ya da baba gibi ikili ilişkilerde de soğutma büyüsü bireylere uygulanmaktadır. Cinsellikten soğumak için yapılan iç çamaşırı büyüsünün etkileri nelerdir başlıklı yazımızda bu konudaki detaylara ulaşabilirsiniz.

Soğutma Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Kadim büyü kitaplarında geniş bir yer edinen soğutma büyüsü çeşitleri ikili ilişkiler dışında özellikle bağımlılıkları olan kişilere yönelik de icra edilebilmektedir. Örneğin kumar bağımlılığı olan eşin, kumardan uzak durması ve kendiliğinden kumar oynamaktan vazgeçmesi için soğutma büyüsünün kuvvetli etkilerine başvurulabilir. Bunun dışında en güvenilir ezoterik kaynaklarda ve havas ilimlerinde kaydedilen soğutma büyüsü amaçları ve çeşitleri şu şekildedir:

 • Gözü dışarıda olan erkek ya da kadının eşine sadık olması,
 • İçki bağımlılığı olan eşin içkiden uzak durması,
 • Kumar bağımlılığı olan eşin kumardan uzak durması,
 • Aralarında su sızmayan anne ve oğulun birbirinden soğuması,
 • Kaynataların gelin ya da damattan soğuması,
 • Boşanan anne veya babaların çocuklarından soğuması,
 • Eşlerin cinsel ilişkiden ve eşlere yakınlaşmadan soğuması,
 • Anne, baba, eş, çocuklar dahil tüm aileden soğuma,
 • İşten, çalışmaktan, hayattan soğuma,
 • Akrabalardan ve arkadaşlardan soğuma,
 • Eşlerden ya da  sevgililerden soğuma,

Soğutma Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Soğutma büyüsü genel itibarıyla çok gizli bir ilmin uygulamasıdır. Kadim büyü kitaplarında sadece yüksek manevi yeteneğe sahip büyü üstatları tarafından uygulanıp çözülebilen bu tür kara büyüler, kişilerin hem kendi hayatlarını hem de çevresindekilerin hayatlarını riske attığından tehlikeli büyü niteliği de göstermektedir. Kumar, içki ve zina gibi alışkanlıkların dışında kötü niyetli kişiler tarafından icra edildiğinde bu büyünün etkileri intiharlara ve cinayetlere kadar varabilmektedir. Bu yüzden soğutma büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır sorusu yüz yıllar boyunca insanlar tarafından kara büyüye dair en çok merak edilen konuların başında gelmektedir.

Soğutma büyüsü duası ve tılsımlı sözleri kullanılarak icra edilen gerçek anlamdaki büyülerin anlaşılması her ne kadar güç olsa da manevi yönü yüksek ve 3. gözü ya da kalp gözü açılmış kişiler aileden ya da cinsellikten soğutma büyüsü belirtilerini hemen anlayabilmektedir. Dolayısıyla kendisine soğutma büyüsü yapıldığını düşünen kişilerin en kesin sonuçlara ulaşması için ilim ve irfan sahibi medyum hoca desteğinden yararlanması tavsiye edilmektedir. Fakat bunun dışında soğutma büyüsünün kuvvetli tesirlerinin kendini gösterdiği durumlar şu şekilde ortaya çıkabilmektedir:

 • Eşine, çocuklarına ve ailesine bağlı bireylerin bir anda evden ve bu kişilerden uzaklaşma isteğine kapılması,
 • Eşlerine ya da annelerine tahammül edilmemesi, yaptıkları her hareketin göze batması,
 • Hayattan keyif alamama, sürekli yalnız kalma ve uyuma isteği,
 • Cinsel birliktelikten kaçınma, eşlere yakınlaşmanın tiksinti vermesi,
 • Çocuklara tahammülsüzlük, çocukları görmek istememe ve kendi çocuğunun olduğundan şüphe duyma,
 • Annelerin oğullarına karşı hayal kırıklığına uğraması, çok sevgi gösterirken bir anda uzaklaşmak istemesi

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Öncelikle soğutma büyüsünün kadim ritüellere uygun olarak icra edilmesi gerekmektedir. Soğutma büyüsünde kullanılan tüm ekipmanların efsunlu olması ve büyü üstatları ya da irfan sahibi medyum hocalar tarafından hazırlanmış olması önemlidir. Evde tek başına soğutma büyüsü yapmak mümkün değildir. Bu konuda internet üzerinde ortaya atılan tüm büyü ritüelleri ya da tılsımlı sözler gerçeklik barındırmamaktadır. Soğutma büyüsünün usulüne göre icra edilmesi ve kısa sürede önemli derecede etki gösterebilmesi için mutlaka ama mutlaka havas ilimlerinde yüksek manevi seviyeye ulaşmış büyü üstatlarından yardım alınmış olması gerekmektedir.

Soğutma büyüsünü bozulur mu sorusu da geniş kitleler tarafından araştırılan bir konudur. Soğutma büyüsünün bozulması da yine ilim sahibi ve manevi gücü yüksek medyum hocaların desteği ile mümkün olabilmektedir. Ancak bu konuda da manevi gücünü kanıtlamış ve deneyim sahibi medyum hocalardan destek almaya dikkat edilmelidir. Aksi halde büyünün tesirleri her geçen gür artabilir. Uzaktan aşk büyüsü nedir, nasıl yapılır sorusunun yanıtını yazımızda bulabilirsiniz.

Soğutma Büyüsü Etki Süresi

Soğutma büyüsü kaç günde etki eder sorusu da bu kara büyü türünde en çok araştırılan konular arasında yer almaktadır. Soğutma büyüsünün ne zaman etkilerini göstereceğini belirleyen pek çok faktör olabilir. Bunlar;

 • Soğutma büyüsünün yönlendirildiği kişinin manevi gücü,
 • Büyünün icra edilmesinde uygulanan yöntem ve ritüeller,
 • Büyüde destek alınan medyum hoca veya büyü üstadının tecrübesi,
 • Büyünün kurulmasında kullanılan necaset materyaller,
 • Dünya dışı varlıkların büyünün tesiri için ikna edilmesidir.

Bu faktörlere rağmen genel olarak soğutma büyüsünün 13 gün içinde etkilerini gösterdiği bilinmektedir. Soğutma büyüsü yapan hocalar ile bu tür etkilerin daha kısa sürede ya da daha uzun sürmesi de mümkündür.

YORUM EKLE
Medyum - Aşk büyüsü