Uzaklaştırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bez parçasına yapılan uzaklaştırma büyüsü, düşmanı uzaklaştırma büyüsü, uzaklaştırma vefki ve evden ayırma büyüsü hakkında bilinmesi gerekenler yazımızda...

Uzaklaştırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Düşmanı uzaklaştırma büyüsü yapılışı, kadın veya erkek fark etmeksizin günümüzde pek çok kişinin yakından araştırdığı konular arasında yer almaktadır. Bilindiği üzere insan cüzi iradesiyle dünyaya gelmiştir. Yani kendi kontrolü dışında pek çok şey yaşamaya mahkumdur. Bu yüzden hayatında yaptığı bazı hatalar yüzünden çevresinde hiç istemediği kişileri veya şeyleri kendisine musallat etmiş olabilir. Bu kişilerin ya da diğer varlıkların kendisinden uzaklaşmasını istemek de en büyük hakkıdır. İşte bu noktada kadim büyü kitaplarında geniş yer kaplayan uzaklaştırma büyüsü devreye girmektedir. Uzaklaştırma büyüsü nasıl yapılır sorusunun yanıtı ve en etkili uzaklaştırma büyüleri hakkında detaylı bilgiler yazımızda yer almaktadır. Ancak öncelikle büyü üstatlarının üzerinde çalışmaya devam ettiği uzaklaştırma büyüsü uygulamaları hakkında bilinmesi gereken detaylara değinmek şarttır.

Uzaklaştırma Büyüsü Nedir?

İnsanlar çoğu zaman tecrübesizliğinden, akılları beş karış havada olmaktan ya da çevresindeki kişiler tarafından kandırılmak suretiyle hiç istemedikleri bazı olayların içinde kendilerini bulabilirler. Bu tür kişiler olayları kendi lehine sonuçlandırmak için yüzyıllar öncesine dayanan köklü manevi uygulamaları tercih edebilirler. Büyü üstatlarının ve manevi yönü çok kuvvetli kişileri üzerinde yıllarca uğraştıkları bu yöntemler sayesinde istenmeyen olaylar, kişiler ve varlıklar uzaklaştırılabilmektedir. Manevi uygulamalar olan bu büyülerin yapılışında deneyimli büyü üstatlarının ve ilim sahibi medyum hocaların desteğine başvurmak çok faydalı olmaktadır. Bu sebeple uzaklaştırma büyüsü nedir sorusunun yanıtını arayanlar, kendileri için en uygun cevapları yine manevi yönden kuvvetli, ilim ve irfan sahibi medyum hocaların desteğinden yararlanabilirler. Karabiber büyüsü nasıl yapılır, 41 karabiber büyüsü duası hakkında bilinmesi gerekenleri yazımızda bulabilirsiniz.

Uzaklaştırma Büyüsü Niçin Yapılır?

Uzaklaştırma büyüsü, manevi uygulamanın adından da çok net bir şekilde anlaşılacağı üzere istenmeyen kişileri kendilerinden uzaklaştırmak isteyenler tarafından yapılmaktadır. Uzaklaştırma büyüsü ile örneğin size fiziksel ya da psikolojik olarak rahatsızlık veren çevrenizdeki kişilerin sizden uzaklaşmasında olumlu sonuçlar edinebilirsiniz. Bunun  yanı sıra bu kişiler kocanız, kardeşiniz gibi kan bağı ve akrabalık bağı olan kişiler olabileceği gibi arkadaşlarınız, patronunuz veya çevrenizdeki diğer kişiler de olabilir.

Aynı zamanda uzaklaştırma büyüsü, medyum hocaların hazırladıkları vefkler ve tılsımlar ile ruhani varlıkların da kişiden uzaklaşmasında etkili olmaktadır. Dolayısıyla musallat gibi durumlardan muzdarip kişiler, uzaklaştırma büyüsü ile manevi yönden huzura kavuşabilmekte ve kendisine didinen cin ve iblislerin sonsuza dek kendisinden uzak kalmasını sağlayabilmektedir.

Uzaklaştırma Büyüsünü Kimler Yapar?

Evden uzaklaştırma büyüsü nasıl yapılır sorusunun detaylarına geçmeden önce, kadim büyü kitaplarında pek çok kişinin gerçekten ihtiyaç duyduğu uzaklaştırma büyüsü, pek çok farklı amaç için yapılabilmektedir. Öncelikle başka hiçbir şansı kalmayan, kendisine rahatsızlık veren kişiler ile uzlaşma yolunu deneyen, araya başka birilerini nüfuzlu kimseleri sokan fakat yine de bu kişiler tarafından rahatsız edilmeye devam eden özellikle kadınlar, uzaklaşma büyüsünün olumlu etkilerinden faydalanabilirler. Uzaklaştırma büyüsü yapanlar genel olarak şunlardan oluşmaktadır:

  • Mevcut durumda ya da ayrılmış olduğu halde eski sevgilisinin fiziksel, psikolojik baskılarına maruz kalanlar,
  • Kocalarından ya da sevgililerinden her türlü şiddet gören kadınlar,
  • Sevgilisinden ya da kocasından ayrılmaya cesaret edemeyen fakat bu kişilerin hayatından çıkmasını isteyenler,
  • Kötü arkadaşları, akrabaları olanlar, çevresinde kendisine zarar veren kişiler bulunanlar,
  • Patronları tarafından sözlü veya fiziki tacize uğrayanlar,
  • Yaptığı hatalar sebebiyle veya kendisine büyü yapılması neticesiyle musallat etkisi altında kalanlar

Görüldüğü üzere uzaklaştırma büyüsü pek çok farklı kişi için yapılabilen çok etkili sonuçlar gösteren bir büyü çeşididir. Uzaklaştırma büyüsü manevi yönden masum niyetler içerdiği ve esasında korunmayı gerektiren manevi çalışmalar olması sebebiyle kara büyü sınıfında nitelendirilmemektedir. Ancak yine de uzaklaştırma büyüsü dini açıdan sakıncalı görülen ve yasaklanan uygulamalardan olduğunu belirtmek gerekir. Bu sebeple bütün riskleri almaya hazır olan kişilerin, büyünün sorumluluklarını üstlenerek bu tür uygulamalara başlaması tavsiye edilmektedir.

Uzaklaştırma Büyüsü Yapmak Günah Mıdır?

İnternet üzerinde hakkında araştırma yapılan konular arasında yer alan uzaklaştırma büyüsü ve faaliyetlerine ilişkin en önemli sorulardan biri de uzaklaştırma büyüsü günah mıdır sorusudur. Her ne kadar çok masum niyetlere dayansa ve korunma içgüdüsüyle başvurulan bir yöntem olsa da uzaklaştırma büyüsü de birtakım manevi uygulamalar içerdiği ve büyü kitaplarına dayandığı gerekçesi ile günahtır. Bu yüzden çaresiz durumda olan kişiler öncelikle ellerinden gelen tüm seçenekleri yapmış olmaları gerekmektedir.

Örneğin sevmediğiniz ve hayatınızda istemediğiniz bir kişinin sizi sürekli rahatsız etmesinden şikayetçiyseniz, günümüzde internet üzerinden bu kişilerin size ne kadar zarar verdiğini başka insanlarla utanmadan ve sıkılmadan paylaşarak bu konuda ciddi bir olumlu fayda görebilirsiniz. Günümüzde özellikle internet üzerinde bir araya gelen milyonlarca kişi bu tür problemlerde birbirlerine destek olarak istenmeyen kişilerin toplum baskısıyla kendiliğinden uzaklaşmasına vesile olabilmektedir. Polislerin kadın şube birimlerine bu konuda şikayetlerinizi samimi bir şekilde iletip bir T.C vatandaşı olarak gereğinin yapılmasını isteyebilirsiniz. Kocanın ağzını dilini bağlamak için okunacak dualar başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Ancak tüm bu uygulamaları gerçekleştirdiğiniz halde yine de istemediğiniz kişilerin hayatınıza müdahale etmesinden sıkıldıysanız, uzaklaştırma büyüsünü dilerseniz manevi yönden kuvvetli medyum hocalar ile dilerseniz de evde kendi başınıza giriştiğiniz uygulamalar ile icra edebilirsiniz. Medyum hocalar genellikle cin ve iblis gibi musallat durumlarına yönelik uzaklaştırma büyüsü yapmaktadır.

Uzaklaştırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kadim büyü kitaplarında uzaklaştırma büyüsünün yapılışına dair pek çok bilgi bulunmaktadır. Ancak evde uzaklaştırma büyüsü yapmak isteyenler için uygulanabilen kolay yöntemlerden söz etmek mümkündür. Evde uzaklaştırma büyüsü yapmak isteyenlerin ihtiyaç duyduğu malzemelerden biri beyaz kumaş ve bu kumaşa yazı yazabilecek keçeli kalemdir.

Uzaklaştırma büyüsü yapılış aşamalarında ilk olarak kumaşın bir yüzüne uzaklaştırılması istenen kişini adı, diğer tarafına ise bu kişinin kimden uzaklaşması isteniyorsa o kişinin ismi yazılmalıdır. Bir örnekle açıklamak gerekirse; uzaklaşması istenen kişi Feyyaz, bezin diğer yüzüne de uzaklaşacağı kişinin adı Melahat yazılabilir. Bu aşamanın uygulanmasının ardından uzaklaştırılacak kişinin adının bölündüğü taraf yakılır. Burada yakma işlemi sembolik bir anlam taşımaktadır. Uzaklaşacak kişinin bütün bağlarının kendiliğinden eriyip gitmesi anlamına gelmektedir.

Daha sonra büyünün tahir ve necis kılma aşamalarına geçilir. Büyünün bu aşamasında uzaklaşacak kişinin adının bulunduğu sağlam bez parçasının kenarına bir temiz bir de kirli sıvı damlatılmaktadır. Bez parçasını üzerine su, süt vb temiz bir sıvının damlatılmasına “tahir”, idrar gibi kötü bir sıvının dökülmesine ise “necis” adı verilmektedir. Bu sebeple kişinin manevi yönden ikilemde kalıp kendi kendine uzaklaşmasını sağlamak için bu uygulamalarının ikisinin birden icra edilmesi önemlidir. Bezin üzerine hem tahir hem de necis sıvılar damlatılarak uzaklaştırılması istenen kişinin duygu karmaşası yaşayarak kısa sürede uzaklaşması mümkün olmaktadır. Bu bez daha sonra yerleşim yerlerinden uzakta bir ağaç altına tamamen örtülecek şekilde gömülmelidir.

Son olarak evden uzaklaştırma büyüsü nasıl yapılır sorusunun yanıtı olarak büyünün mühürleme kısmına geçilir. Bu aşamada uzaklaşması istenen kişinin ismini 7 gün boyunca telaffuz etmemek, bu ismi ağza almamak gerekir. Bu aşamaya özen gösterilmesi gereklidir, çünkü kişinin ismi 7 gün içinde ağızdan çıktığı taktirde büyü bozulacaktır. 7 günlük süre dolduktan sonra ise büyü kesin bir şekilde tutacak ve bir anda uzaklaştırılması istenen kişinin hayatında ciddi değişikliklere yol açacaktır.

Uzaklaştırma Büyüsü Nasıl Etki Eder?

Uzaklaştırma büyüsünü icra etmek isteyen kişiler, bu manevi uygulamaların nasıl sonuçlar doğurduğunu da merak etmektedir. Kısaca açıklamak gerekirse uzaklaştırma büyüsü etkileri, büyünün başarılı bir şekilde kurulmasının ardından yaklaşık 10 gün içinde kendini göstermeye başlar. Uzaklaştırma büyüsünde amaç kişinin manevi yönden büyük bir tesir altında kalması olduğu için, uzaklaşması istenen kişi kendi kendine bu şahıstan uzaklaşacak, ne fiziki ne de iletişim yönünden hiçbir irtibat bırakmadan kısa sürede kendi yoluna gidecektir. Uzaklaştırma büyüsü tılsımları için manevi yönden kuvvetli, ilim ve irfan sahibi medyum hocalardan destek alınması tavsiye edilmektedir.

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2019, 10:42
YORUM EKLE
Medyum - Aşk büyüsü