Zevk Suyu Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır?

Zevk suyu büyüsü nedir, nasıl yapılır, bağlama büyüleri nelerdir, en etkili bağlama büyüsü hangisidir sorularının yanıtlarını yazımızda bulabilirsiniz.

Zevk Suyu Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır?

Zevk suyu ile yapılan bağlama büyüsü oldukça kuvvetli bir tesire sahip olması ile zaman zaman sevdiği kişilerin kendisine kör kütük aşık olmasını ve kapıda köle duruma gelecek kadar bağlanmasını sağlamak isteyenler tarafından tercih edilmektedir. İnsanların vücutlarından çıkan bir sıvı ile icra edilen tüm büyü çeşitlerinde olduğu gibi zevk suyu büyüsünde de insanların enerji yönetimlerinin çok daha yüksek olması ve iki kişiyi birbirine bağlama konusunda gerçekten çok ciddi bir tesir göstermesi mümkün olmaktadır. Bu yüzden sevdiklerinin kendilerine aşık olmasını ve yalnızca hayatları boyunca kendi dediklerine göre hareket etmesini isteyen kimseler zevk suyu büyüsü nedir, nasıl yapılır sorusunun yanıtını aramaktadır.

Zevk suyu büyüsünü sevdikleri tarafından terk edilenler eşler ya da sevgililer, aşık olduğu kişinin kendi kapısında köle olmasını isteyenler, sevdiği kişi ile arasındaki tüm engellerin etkili bir şekilde ortadan kalkmasını talep edenler icra edebilir. Zevk suyu büyüsü kadınların ve erkeklerin cinsel birliktelik öncesinde cinsel organlarından salgıladıkları sıvılar ile yapılmaktadır. Bu nedenle halk arasında zevk suyu büyüsünün en son çare olarak yapılması gerektiğine dair pek çok kulaktan dolma bilginin paylaşıldığı görülmektedir. Bu tür söylentiler gerçeği yansıttığı için zevk suyu büyüsüne en son çare olarak başvurulması kadim büyü kitaplarına sahip üstatlar kadar işinde ilim ve irfan sahibi deneyimli medyum hocalar tarafından da tavsiye edilmektedir.

Zevk Suyu Büyüsü Nedir?

Adından da anlaşılacağı üzere zevk suyu büyüsü, erkek ve kadınların yani büyüyü yaptırmak isteyen kişinin cinsiyeti ne ise o kişinin cinsel organından, cinsel ilişki esnasında ortaya çıkan sıvının kullanılarak icra edildiği çok güçlü tesire sahip bir bağlama büyüsüdür. Zevk suyu büyüsü genel olarak şu işlemlerde en son çare olarak icra edilmekte olan tehlikeli sonuçlar doğurabilen bir manevi uygulamadır:

  • Gideni geri getirme
  • Sevdiğin ve aşık olduğun kişiyi kendine bağlamak
  • Karı koca arasında cinselliği ve aşkı yeniden canlandırmak
  • Sevgilileri evliliğe ikna etmek
  • Gözü dışarıda olan eşleri eve ve eşlerine bağlamak

Görüldüğü üzere tipik bir bağlama büyüsü etkisi gösteren zevk suyu büyüsü, alanında uzman büyü üstatlarının direktifleri ve söylediği ritüellere uygun hareket edildiğinde çözülmesi yani büyünün tesirinin bozulması neredeyse imkansız hale gelen bir kara büyü çeşididir. Zevk suyu büyüsü havas ilimleri arasında en son tercih edilen bağlama büyülerinden biri olarak kayıt altına alınmıştır. Nohut büyüsü nedir, nasıl yapılır başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Zevk Suyu Büyüsü Nasıl Etki Eder?

Kadim büyü kitaplarında dahi hakkında çok az bilgi bulunan zevk suyu büyüsü, bazı insanların aşkı için her şeyi göze aldığı durumlarda tercih edilen ve sadece büyünün yöneltildiği ve büyü yaptıran kişi değil bu kişilerin ailelerine kadar tesir gösterebilen tehlikeli bir bağlama büyüsüdür. Erkek olsun ya da kadın olsun fark etmeksizin zevk suyu büyüsü yaptırma işlemine kafa koyduysanız, bu konuda yardımına başvuracağınız büyü üstadının veya ilim ve irfan sahibi medyum hocanın mutlaka deneyimleri hakkında önceden bilgi sahibi olmanız tavsiye edilmektedir. Çünkü zevk suyu büyüsü sıradan bağlama büyülerinin aksine çok gizli ilimler içerir ve üzerinden son derece hassas olunması gereken bir kara büyüdür.

Zevk suyu büyüsünün ilim sahibi deneyimli medyum hocalar aracılığıyla icra edilmesi esnasında ortaya çıkan manevi enerji ve farklı boyuttaki varlıkları harekete geçirmek çok ciddi bir emek istemektedir. Bu sırada genellikle şu tür uygulamaların tesir ettiğinden söz edildiği duyulmuştur:

  • Zevk suyu büyüsü kısa sürede büyünün yönlendirildiği kişinin hayatına etki eder.
  • Üçüncü gözü açık kimselerin irtibata geçebileceği 5. boyuttaki enerji ve varlıkların harekete geçirilmesi ve büyü üstadının isteklerini yerine getirmesi sağlanır.
  • Bu işlemler öncesinde tecrübeli medyum hoca tarafından büyüyü yaptıran kişiye teminat verilmesi önemlidir.
  • Zevk suyu büyüsünde kadın veya erkeğin cinsel birliktelik sıvısı büyüye dahil edilir.
  • Zevk suyu büyüsünün ritüelleri yaklaşık 8 ila 12 gün arasında son bulur. Bu süre boyunca büyü yaptıran kadın ise adet döneminde olmaması, erkek ise de hiçbir şekilde cinsel tatmin yaşamamış olması önemlidir.

Zevk Suyu Büyüsü Nasıl Yapılır?

İnternet üzerinde hakkında en çok bilgi sahibi olunmak istenen konular arasında yer alsa dahi gerek ritüelleri gerekse de yapan veya yaptıran kişilerin tecrübeleri bakımından çok az bilgi veren kaynağa ulaşılabilen zevk suyu büyüsü, kesinlikle bağlama büyüleri arasında en kuvvetlisi ve en tehlikelisi olarak kabul edilmektedir. Sevgilileri veya eşleri tarafından terk edilen kişilerin bu büyüyü uzman büyü üstadı ya da medyum hoca ile usulüne ve büyü kitaplarında yer aldığı ritüellere göre icra etmesi durumunda büyünün tesirinin bozulması neredeyse imkansız hale gelir. Ancak daha önce aralarında cinsel birliktelik yaşanmamış kişilerin zevk suyu büyüsü ile bir araya gelmesi her ne kadar mümkün olsa da bu tür kişiler için icra edilen bağlama büyülerinin bozulması çok daha kolay olabilmektedir. Fakat daha önce pek çok kere cinsel birliktelik yaşamış kişilerin zevk suyu büyüsünden daha kısa sürede tesir altında kalması ve çok daha kolay etkilenmesi mümkündür.

İnternetten zevk suyu büyüsü hakkında detaylı bilgilere ulaşmak isteyen kişilerin en çok merak ettiği sorulardan biri de zevk suyu büyüsü nasıl yapılır sorusudur. Özellikle Anadolu'nun en kadim uygarlıklarından bu yana uzanan bu büyünün gizliliği havas ilimleri arasında sır gibi saklanan birtakım ritüellere dayanmaktadır.

Zevk suyu büyüsünün nasıl yapılacağına veya yaptırılacağına dair işinde uzman medyum kişilere danışmanızda fayda vardır. Karşılıklı olarak aşk duygusunu hissetmek isteyen kişilerin başvurduğu bu yöntem, iyi niyet temennileri üzerine kurulmalıdır. Çünkü istemediği halde birinin sevgisini elde etmek için yapacağınız zevk suyu büyüsü, bu kişinin hayatının geri kalanını sadece size ve sizden doğacak ya da doğmuş olan çocuklara adamasına vesile olacaktır. Bu nedenle bu işin vebal ve sorumlulukları karşısında tam olarak emin olduktan sonra geçmişte çok başarılı uygulamalara imza atmış medyum hocaların hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Büyü çeşitleri ve en etkili yöntemleri nelerdir başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Zevk Suyu Büyüsü Bozma İşlemleri

İnsan vücudundaki parçaların kullanılarak icra edilen büyüler her zaman çok daha kuvvetli tesiri olan ve dışarıdan kolay anlaşılmayan büyülerdir. Zevk suyu büyüsü bozma işlemleri için de öncelikle zevk suyu büyüsünün gerçekten tesis edilip edilmediğinin anlaşılması gerekmektedir. Zevk suyu büyüsü olduğunu fark eden medyum hocalar, buna göre önlemini alarak büyünün yapılmış olduğu tarih, yapan kişinin manevi yönünden kuvvetli olup olmaması ve büyünün kuvvet tesiri gibi unsurları dikkate alarak büyü bozumu için gerekli yol haritasını çizecektir. Zevk suyu büyüsü bozma işlemlerinde en çok ihtiyaç duyulan bu tür cinsel birliktelik veya zevk anında cinsel organlardan dışarıya yayılan sıvıların ne şekilde kullanıldığı ile ilgilidir. Bu sıvılar kimi zaman büyünün yönlendirileceği kişilerin vücuduna içirerek ya da temas etmesi sağlanarak doğrudan etki edebildiği gibi kimi zaman da en sık kullandığı eşyalarına sürülerek büyünün tesir etmesi beklenmektedir.

Bu yüzden büyünün ne şekilde icra edildiğinin tespit edilmesi için deneyimli büyü üstatlarından destek alınması önemlidir. Bu tür bağlama büyülerinde yani; insan saç teli, vücut kılı, adet kanı, tükürük, cinsel organlardan yayılan sıvılar, el ve ayak tırnakları gibi vücutta DNA'ya yani gen havuzuna ait bilgiler içeren maddeler kullanıldığında mutlaka uzman desteği ile büyünün bozulması gerekmektedir.

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2019, 19:25
YORUM EKLE
Medyum - Aşk büyüsü