Adet Kanı Büyüsünün Etkisi Ne Kadar Sürer?

Adet kanı büyüsü nedir, kaç günde belli olur ve adet kanı büyüsü hakkında bilinmesi gerekenler ile ilgili olarak detaylı bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Adet Kanı Büyüsünün Etkisi Ne Kadar Sürer?

Adet kanı ile yapılan büyünün etkisi, bu büyü icra eden büyü üstatlarının ya da kişilerin uyguladıkları ritüellere göre değişiklik gösterebilmektedir. Bilindiği üzere bağlama büyüleri, özellikle kara sevdaya düşen ve karşılıksız aşk yaşayan kişilerin sevdikleri kimselerin gönüllerinde yer edinebilmek adına olumlu sonuçlar almak için başvurdukları ciddi manevi işlemlerdir. Aralarında Anadolu'nun da bulunduğu pek çok farklı yerde yaşamış medeniyetlerden günümüze kadar gelmeyi başarmış adet kanı büyüsü bilinen en kuvvetli tesiri olan bağlama büyüleri arasında yer almaktadır. Ancak bu büyünün de icra edilmesinde dikkatle üzerinde durulması gereken birtakım noktalar bulunmaktadır. Bu hususlara yeteri önemin verilmediği takdirde ciddi sorunlarla karşılaşılması da kaçınılmaz olmaktadır.

Adet Kanı Büyüsü Nedir?

Halk arasında bilinen en kuvvetli bağlama etkilerine sahip kara büyü çeşidi olan adet kanı büyüsü, geçmişten günümüze pek çok farklı isimle anılsa da genellikle regl kanı ya da adet kanı büyüsü olarak hafızalarda yer etmiştir. Bilindiği üzere en kuvvetli aşk büyüleri, genellikle insani unsurlar ile icra edilmektedir. Örneğin, büyü yapılacak kişinin saç teli, el ya da ayak tırnağı, deri parçası ve kanı büyünün tesirini arttırdığı için medyum hocalar ve büyü üstatları tarafından sıklıkla uygulanan bağlama büyüleri malzemeleri arasındaki yerini almıştır. Tüm bunlar gibi kişinin kuvvetli bir bağlama etkisine maruz kalabilmesi için kadınların adet kanı da bu tür bağlama büyülerinde kullanılmaktadır.

Adet kanı büyüsü ile kişinin hem zihnine hem de kalbine yani duygularına hükmedilmesi mümkün olmaktadır. Adet kanı büyüsü etkisi altına giren erkekler kısa zaman içinde büyünün ortaya koyduğu sonuçları kendi fikirleri ya da kendi kararlarıymışçasına kabul ederek büyü yapan veya yaptıran kişilere aşırı bağlılık göstermektedir. En ağır aşk büyüsü nasıl yapılır başlıklı yazımıza göz atarak aş büyüsünün kişiler üzerinde nasıl etki gösterdiğini öğrenebilirsiniz.

Bağlama Büyüsünde Adet Kanı Neden Kullanılır?

Adet kanı büyüsü etkileri göz önünde bulundurulduğunda bu tür bağlama büyülerinde neden normal kan yerine adet kanı kullanıldığı merak edilmektedir. Kanla icra edilen pek çok büyü varken adet kanıyla sadece bağlama büyüsü yapılabilmektedir. Çünkü adet kanı kadınların yumurtalıklarından gelen ve pis olarak adlandırılan bir tür insani atıktır. Bu tür pis malzemeler büyünün gerçekleşebilmesi için cinleri harekete geçiren unsurlar barındırmaktadır. Adet kanı ile yapılan aşk büyüsünde irtibata geçilecek ve harekete geçirilmesi istenecek varlıkların aslında adet kanının kendisine değil, onun yarattığı pislik intibasına ihtiyaç duydukları bilinmektedir. Adet kanı döllenmemiş yumurtanın kalıntısı olduğu için büyünün gerçekleşmesi için harekete geçirilmesi istenen farklı boyutlardaki varlıkların ikna edilme süreci daha hızlı ve kolay gerçekleşecektir.

Adet Kanı Büyü Etkileri ve Belirtileri Nelerdir?

Adet kanı büyüsünün belirtileri, bakımından pek çok fiziksel ve manevi belirti görülse de büyünün icra edilip tamamlandığı günden itibaren 21. günün sonunda maksimum etkilerin görülmesi kaçınılmaz olacaktır. Bu tarihten itibaren büyünün etkileri ağırlığını hissetmeye başlar ve kendisine büyü yapılan erkek hem fiziki hem de duygusal açıdan birtakım değişiklikler yaşayabilir. Adet kanı büyüsünün yarattığı olumsuz etkileri şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • Evin içinde sürekli huzursuzluk çıkması, evli çiftlerin devamlı kavga etmesi, her şey yolunda gibi gözükürken bir anda boşanmanın ve evi terk etme durumlarının gündeme gelmesi
  • Adet kanının uygulanışına bağlı olarak ölümcül sonuçlar görülebilir. Eğer adet kanı yapılan büyüde kişiye herhangi bir yolla fiziksel temas ettirilmişse evli erkeklerde intihar ya da cinayet teşebbüsleri gibi adli vakaların da ortaya çıkmasına sebebiyet vermesi
  • Adet kanı büyüsü yönlendirilen kişi evli değil de bekarsa hayatında aldığı tüm kararları bağlandığı kişiyi odak noktasına alarak oluşturur. Annesi babası ya da çevresindeki akrabaları ve arkadaşları gözünde değersizleşir sadece bağlandığı kişiyi düşünür.

Adet Kanı Büyüsünü Kimler Hangi Amaçla Yaptırır?

Adet kanı büyüsünün yapılışı özellikle kara sevdaya düşmüş kişilerin ya da başka birinin yuvasını yıkmak gibi kötü niyeti olan kimselerin merak ettiği bir uygulamadır. Adet büyüsünü yapanlar ya da yaptırmak isteyenler şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Evli olup da eşini kendine bağlamak, evliliğini bir ömür boyu sürdürmek isteyenler,
  • Eşini aldatan ve terk eden kişilerin yeniden geri dönmesini ve kendilerine köpek gibi aşık olmalarını isteyenler,
  • Sevdiği evli olan kişileri karısından ayırarak kendilerine bağlatmak isteyenler,
  • Birliktelik yaşadığı kişilerin evlilik kararı alması ve sevgililerin kısa zamanda ömür boyu evlilik yapmasını isteyenler

Havas ilmi teknikleri arasında yer alan adet kanı büyüsü Süryani duası ile de yapılabilmektedir. Ancak etkisi oldukça kuvvetli olan bu büyünün mutlaka işinin ehli medyum hocalar ve büyü üstatları tarafından yapılmış olması gerekir. Çünkü ezoterik öğretilerde yer alan bu uygulamada ritüellerin usullerine uygun olarak yerine getirilmesi büyünün etkisini artıracaktır.

Adet Kanı Büyüsünde Adet Kanı İçirmek

En etkili ve tesiri kuvvetli bağlama büyüleri arasında yer alan adet kanı büyüsünde, birbirinden farklı uygulamalar bulunmaktadır. Bu uygulamalar arasında büyünün yönlendirileceği kişiye adet kanı içirmek de yer almaktadır. Adet kanı büyüsü yan etkileri bakımından ağır sonuçlara sebebiyet veren bu durumun ortadan kaldırılması için ilim ve irfan sahibi medyum hocalara ihtiyaç duyulmaktadır. Bunun yanı sıra kadim büyü kitaplarında adet büyüsünde yapılan uygulamalara dair detaylar da bulunmaktadır. Örneğin adet kanının erkeğin yemeğine ya da içeceğine karıştırılarak birkaç damla da olsa vücuduna girmesi büyünün en etkili uygulamalarından biridir. Yedirme içirme büyüsüne benzeyen bu yöntemde farklı dünya dışı varlıklar harekete geçirilebilmektedir.

Adet Kanı Büyüsü Süresi ve Etkileri Nelerdir?

Adet kanı büyüsü süresi genel olarak 21 gün olarak belirlenmiştir. Kadim büyü kitaplarında yer alan ifadelere göre adet büyüsünün en yoğun olarak etkilerini göstermeye başladığı tarih, büyünün icra edildiği tarihten itibaren 3 hafta sonrasıdır. Bu süreç sanıldığı kadar kolay geçmemektedir. Büyü üstatları bu süre zarfında birtakım ritüeller uygulayarak büyünün etkilerinin daha kuvvetli bir şekilde vücut bulmasını sağlayabilir.

Adet büyüsünün etkileri ise bir ömür boyu sürmektedir. Dolayısıyla 21 günden sonra kendini göstermeye başlayan adet kanı büyüsü, bir ömür boyunca yani kişi mezara gidene kadar onun üzerindeki tesirini koruyacaktır. Bu sebeple adet kanı büyüsünün ortadan kaldırılması için ilim ve irfan sahibi medyum hocaların desteğine başvurulması gerekmektedir. Adet kanı büyüsü bozdurma işlemlerine vakit kaybetmeden bir an önce başlanması büyünün tesirini bozacaktır. Domuz yağı büyüsünü bozan dualar hakkında detaylı bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Zamanında müdahale edilmediği takdirde hem fiziksel hem de ruhsal açıdan pek çok problemin yaşanmasına neden olacak adet kanı büyüsünü ortadan kaldırmak için yapılması gerekenler, büyünün icra edilmesinde yapılan uygulamalar kadar meşakkatlidir. Fakat ilmi beceriye sahip kalp gözü açık medyum hocalar aracılığıyla Hüddamlar ile iletişime geçilebilmekte ve onların vesilesiyle adet kanı büyüsünün olumsuz etkileri başarılı bir şekilde ortadan kaldırılabilmektedir. Adet kanı büyüsü nasıl bozulur sorusuna yanıt olarak yine en açıklayıcı yanıtları büyü üstatları ve irfan sahibi medyum hocalar verecektir.

YORUM EKLE
Medyum - Aşk büyüsü