En Ağır Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Etkili aşk büyüsü nasıl yapılır, evde aşk büyüsü nasıl yapılır sorularının yanıtlarını ve aşk büyüsünde kullanılan tılsımlı sözleri yazımızda bulabilirsiniz.

En Ağır Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

En kuvvetli aşk büyüsü yapmayı düşünen kişiler, bu büyünün ne tür bir etkilere sahip olduğunu ve kimler tarafından yapıldığını da merak etmektedir. İnternet üzerinden yapılan araştırmalarda özellikle sevdikleri tarafından terk edilen pek çok kişinin en ağır aşk büyüsü hakkında bilgi sahibi olmak istediklerini göstermektedir. Aşk büyüleri, binlerce yıllık geçmişiyle pek çok farklı medeniyetten günümüze kadar gelmeyi başarmış bağlama büyüleri arasında yer almaktadır. Her farklı medeniyetin kendi içinde geliştirdiği ezoterik öğretiler ve ritüeller bulunsa da bugün kendi toplumumuzda büyü üstatları ve medyum hocalar aracılığıyla icra edilen tüm aşk büyüleri Anadolu'nun eski medeniyetlerinden kalmadır.

Karşılıksız olarak aşk yaşayan yani platonik aşık konumunda olan kişiler veya sevdiklerinden istediği ilgiyi göremeyenler en etkili aşk büyüsü nasıl yapılır sorusunun yanıtını aramaktadır. Bu sorunun yanıtına geçmeden önce aşk büyüsünün nasıl bir uygulama olduğu, etkilerinin ve risklerinin neler olduğunu iyi kavramak gerekir.

Aşk Büyüsü Nedir?

Ne yazık ki herkes aşk konusunda eşit şanslara sahip değildir. Aşk olarak adlandırdığımız duygu kimisinin yüzüne çok çabuk gülerken kimisini de için için yakmakta ve zamanla adeta yok etmektedir. Aşk sevenler bir araya geldiği zaman anlamlı ve güzel bir histir. Ancak ne yazık ki aşk herkese aynı toleransı göstermediği için kimileri sevdikleri ile mutlu mesut hayat sürerken kimileri de karşılıksız kalan aşkları yüzünden acı ve ıstırap çekmektedir.

İşte bu tür kişilerin yani sevgisine yeteri kadar karşılık bulamayan ve aşkını platonik olarak yaşanların hislerine karşılık bulabilmeleri için başvurdukları kadim öğretilerden biri de aşk büyüsüdür. Halk arasında bağlama büyüsü olarak da adlandırılan aşk büyüsü ile kişiler, değer verdikleri kişi ile aralarındaki bağları çok kuvvetli hale getirebilirler. Bu sayede aşk duygusunu en ateşli haliyle hiçbir sınır olmadan uzun yıllar yaşayabilirler.

Aşk Büyüsü Neden Yapılır?

Kendine aşık etme büyüsü adından da anlaşılacağı üzere sevdiğine karşı doyumsuz hisler besleyen ancak duygularına karşılık bulamayan kişilerin değer verdikleri kişinin de kendilerine aşık olmalarını sağlamak için yapılır. Aşk büyüsünde amaç kişilere zarar vermek değildir. Binlerce yıllık gelenekler ve ezoterik öğretilere başvurularak büyünün yönlendirileceği kişinin hem zihninde hem de kalbinde bir kıvılcım çakmaktır. Bu sayede kişi kendi isteği ile büyünün etkisi altında kalıp mutlu ve mesut olacak şekilde aşkına devam edecektir.

Aşk büyüsünün yapımında deneyimleri ve kullandıkları büyü kitabeleri ile medyum hocalar büyük rol üstlenmektedir. Yine aynı şekilde medyum hocalar kadar büyü üstatları da gizli kaynakları okumayı ve kullanmayı bilen tecrübeli okültistlerdir. Bu yüzden pek çok kişi bağlama büyüleri arasında en kuvvetli tesiri bulunan aşk büyülerini icra etmek için en etkili aşk büyüsü yapan medyumlar ile temasa geçmeyi istemektedir.

Aşk Büyüsü Gerçekten Etkili Midir?

Pek çok kişi aşk büyüsünün ritüellerini ve icra edilişini gerçeğe aykırı bulduğundan bu tür manevi etkisi olan uygulamalara itimat etmemektedir. Ancak aşk büyüsü ve diğer bağlama büyüleri binlerce yıllık geçmişiyle insanlar arasında bilinen bir gerçektir. Sadece Anadolu'ya has olmayan aşk büyüleri, Mezopotamya, Kuzey Avrupa, Güney Amerika ve Uzak Doğu'da asırlar boyu icra edilmiş ve gerçekliği denenip test edilmiş uygulamalardan oluşmaktadır. Bu yüzden en etkili aşk büyüsü kitabı ve diğer kadim kaynakları elinde bulunduran medyum hocalar bu büyünün gerçekten etkili olan uygulamalarını tecrübe etmektedir.

Öte yandan aşk büyüsünün gerçekten etkisinin olması için en büyük temel koşullardan birisi, aşk büyüsünün yönlendirileceği kadın ya da erkeğin sizinle daha önceden herhangi bir gönül ilişkisine girmiş olması ya da en azından tanışıklığının bulunmasıdır. Dolayısıyla sizi hiç tanımayan hayatı boyunca görmemiş, belki de görme ihtimali dahi olmayan kişilerin aşk büyüsünün etkileri ile size bağlanması mümkün değildir. Önceden herhangi bir şekilde dostluk kuran ya da bir süreliğine de olsa aşk yaşayan kişilerin aşk büyüsü etkileri ile bir kuvvet altına girmesi çok daha kolay ve uygun olmaktadır. Yüzde yüz tutan aşk büyüsü nasıl yapılır başlıklı yazımızda bu konuda detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

En Ağır Aşk Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Aşk büyüsünün etkili ve kuvvetli bir tesirinin olmasını istiyorsanız öncelikle bu alanda tecrübeli kişilerin desteğini almanız kaçınılmazdır. Kuvvetli aşk büyüleri birtakım ritüeller ve kurallar dahilinde icra edilir. Bu tür büyülerin gerçekliğine olan kuvvetli imanın yanında uygulamaların her biri ne kadar uzun sürerse sürsün ciddiyetle ve sabırla icra edilmesi gerekir. En etkili aşk büyüsü duaları okunarak ya da büyü üstatlarının hazırladığı tılsımlı sözleri tekrarlayarak aşk büyüsünün gerçekleşmesini sağlamak mümkün olacaktır.

Anadolu'nun kadim geçmişinden günümüze kadar gizli saklı kalarak gelebilen birbirinden farklı aşk büyüleri bulunmaktadır. Ancak medyum hocaların da ifade ettiği gibi en kuvvetli tesiri olan aşk büyüsü çeşitleri şunlardan oluşmaktadır:

 • Kuru yaprak büyüsü ile aşık etme
 • Karabiber büyüsü ile aşık etme
 • Tuz yakarak aşık etme
 • Düğüm atarak aşık etme
 • Nohut büyüsü ile aşık etme
 • Sabun büyüsü ile aşık etme
 • İp ile yapılan aşk büyüsü
 • Kaşıkla yapılan aşk büyüsü
 • Saç teli veya tırnakla yapılan aşk büyüsü
 • Sarımsak büyüsü ile aşık etme

En Ağır Aşk Büyüsü Hangisidir, Nasıl Yapılır?

Sevdiği ya da değer verdiği kişinin kendisine geri dönmesini ya da bir ömür boyunca deli divane bir şekilde kendisini sevmesini isteyen kişiler, en etkili aşk büyüsü nedir sorusunun yanıtını aramaktadır. Bir aşk büyüsünün tesirinin etkileyen önemli denilebilecek birkaç unsur bulunmaktadır. Bunlar:

 • Aşk büyüsü yapan ya da yaptıran ile büyü altına alınacak kişinin aralarındaki ilişki
 • Vekalet alan medyum hocanın ilim ve irfan sahibi olması
 • Aşk büyüsünde kullanılan kadim kitabeler ve ritüeller
 • Kişilerin aşk büyüsü uygulamalarını ciddiyet ve sabırla yerine getirmesi
 • Aşk büyüsü yapılacak kişinin maneviyat yönü kuvvetli olup olmaması

Bu faktörler herhangi bir aşk büyüsünün ne kadar etkili olacağının en büyük kanıtları arasında yer almaktadır. Dolayısıyla aşk büyüsü yaptırmak isteyenlerin öncelikle işinin  ehli medyum hocalardan destek alması tavsiye edilmektedir. En ağır aşk büyüsü etkileri bu büyüyü icra edecek medyum hocanın ilmi bilgisine göre değişiklik gösterebilmektedir. Zira büyü üstatları farklı kadim bilgeliklerin kitaplarına hakim olabilir. Bu yüzden aşk büyülerinde de büyüyü icra edecek kişilerin bilgilerine göre farklı uygulamalar görülmesi mümkün olmaktadır.

Hüddam Vesilesiyle Aşk Büyüsü

Medyum hocaların ve büyü üstatların aşk büyülerinde en çok yardımını istediğ ivarlık Hüddam Garaminar Efendi'dir. İlim ve irfan sahibi medyum hocalar, büyünün yönlendirileceği kişinin üzerindeki manevi ve mental etkileri Hüddam Garaminar Efendi aracılığıyla kurabilirler. Anadolu halklarının asırlar boyunca en çok itimat ettiği Hüddam ile aşk büyüsü, denenmiş ve kesinliği kanıtlanmış bağlama büyüleri arasında yer almaktadır. Tesiri kuvvetli aşk büyüsünün yapılışı şu şekildedir:

Karanlık ve sessiz bir gece vaktinde yüzünüzü doğuya dönün. Ayakta iken sağ elinizde siyah üzüm tanesini sol elinizde de nohut tanesini sıkıca tutarak şu tılsımlı sözcükleri kullanın: "Ya Hüddam Garaminar Efendi varlığının bilinci ile yanına geldim, bana yardım etme görevini üstlenmeni dilerim." Bu sözcükleri 21 defa tekrarlarken aynı zamanda büyünün yönlendirileceği kişinin simasını gözünüzün önüne getirin. Daha sonra gün doğmadan pislikten arınmış bir toprağa önce nohut tanesini ardından siyah üzüm tanesini gömün. Büyünüz bir hafta içinde etkisini göstermeye başlayacaktır.

YORUM EKLE
Medyum - Aşk büyüsü