Köpek Gibi Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kendine köpek etme büyüsü olarak da bilinen köpek gibi aşık etme büyüsü hakkında yapılışı, duaları ve etkileri gibi bilinmesi gereken tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Köpek Gibi Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kendine köpek gibi aşık ettirme büyüsü yani medyum hocalar arasında adlandırıldığı şekli ile "Köpek büyüsü" en hızlı tesir gösteren aşık etme ve iki kişiyi bağlama büyüleri arasında yer almaktadır. Anadolu'nun en ücra köşelerinde uzun yıllar boyunca süregelen bu kadim uygulama günümüzde hala etkili bir şekilde kullanılmaktadır. Özellikle platonik yani karşılıksız aşk yaşayan kişilerin sıklıkla başvurduğu ruhani yöntemlerden biri olan köpek gibi aşık etme büyüsünün tercih edilmesindeki en büyük sebep, köpek büyüsünün diğerlerine nazaran çok daha hızlı bir şekilde etkisini göstermesidir.

Köpek büyüsü işinin ehli medyum hocalardan yardım alınarak yapıldığında bozdurulması neredeyse imkansız hale gelmektedir. Köpek büyüsünün kara büyüler arasındaki ismi "sihr-i seg"tir. Bu büyü medyum hocalar arasında pek çok farklı yöntem uygulanarak hayata geçirilse de genellikle köpek büyüsünün köpekle hiçbir alakası yoktur. Bazı kaynaklarda köpek büyüsünün uygulamaya geçirilmesinde "kara tüylü dişi bir köpeğe" gereksinim olduğuna dair bilgiler yer almaktadır. Hatta halk arasında köpek ayağı büyüsü olarak da isim yapan bu büyü hakkındaki bu bilgilerin doğru olmadığını söylemek mümkündür. Çünkü köpek büyüsü esasında köpekle ilgili hiçbir malzeme kullanılmadan yapılır.

Aşk Büyüsüne Neden Köpek Büyüsü İsmi Verildi?

Halk arasında yaygın bilinenin aksine köpek büyüsünün hiçbir aşamasında köpeklerin tüyü, tırnağı, dişi ya da kuyruğu gibi unsurlar kullanılmamaktadır. Dolayısıyla en çok başvurulan aşk büyüleri arasında yer alan bu büyünün köpekler ile hiçbir ilgisi bulunmamaktadır. Bu nedenle köpek boku büyüsü gibi sonradan uydurulma büyü söylentilerine itibar edilmemesi gerekmektedir. Aşk büyüsünün ismi yalnızca deneyimli medyum hocalarda bulunan kadim kaynaklarda "necis aşk büyüsü" olarak geçmektedir. Necis kelimesi Arapça kökenli "kirli, pis" anlamına gelen bir ifadedir. Zira bu aşk büyüsü kirli kabul edilen bir malzeme ile uygulanmaktadır.

İslam dininin mezhepleri arasında yer alan Şafilik mezhebine göre köpekler pis yani necis hayvanlardır. Bu inancın alimlerine göre köpeklere dokunmak doğru değildir ve mekruhtur. Dolayısıyla Şafilik mezhebine dayanan gerekçeler ile necis aşk büyüsüne de sihr-i seg denmiştir. Bu da zamanla dilimize köpek büyüsü olarak yerleşip oturmuştur. Ölü toprağı büyüsü nedir, nasıl yapılır, nasıl bozulur başlıklı yazımızdan bu konuyla ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.

Köpek Gibi Aşık Etme Büyüsü Detayları

Kendine köpek etme büyüsü olarak da adlandırılan köpek büyüsünün, halk ağzında köpeklerin sahiplerinin emirlerine itaat etmesine dayanarak da bu ismi aldığı bilinmektedir. Nitekim köpekler sahiplerinin komutlarına %100 sadık canlılardır. Onlara itaat etme konusunda diğer evcil hayvanlara göre çok daha gelişmişlerdir. Bu nedenle köpek büyüsünün yönlendirildiği kişiler de aynı köpekler gibi büyünün tesirine kapılarak kendilerine verilen emir ve komutları sorgusuz kabul edecektir ve sevdiklerinin ağzının içine bakacaktır. Köpek büyüsü yaptıranlar hakkında medyum hocalardan alınan sağlam bilgilerin yanı sıra halk arasında da sıklıkla dile getirilen olaylar göz önünde bulundurulduğunda, büyünün etkileri gerçekten de kişilerin mantıklarını bir kenara bırakıp sevdiklerine bağlandıklarını göstermektedir.

Köpek Büyüsü Nasıl Yapılır?

Köpek büyüsü yapılışı diğer aşk ve bağlama büyülerinin aksine dört aşamadan icra edilmektedir. Büyünün yapılışında ilk aşama necis olarak kabul edilen bir atığın ya da malzemenin bulunmasından geçmektedir. Daha önce de bahsettiğimiz üzere necis olarak kabul edilen yani temiz olmayan, pis nesnelerin temin edilmesi gerekmektedir. Kara büyüler arasında sıklıkla kullanılan necis nesneler şunlardır:

 • İdrar (sidik)
 • Tırnak
 • Hayvan leşleri ya da parçaları
 • Kan
 • İrin
 • Hayvan ya da insan dışkısı
 • Çürümüş ve kokuşmuş gıdalar

Kendine köpek gibi aşık etme büyüsünde kullanılabilecek temel malzemeler bunlardan oluşmaktadır. Ancak erkeği köpek etme büyüsü uygulamalarında en sık kullanılan necis malzeme bu kişiye ait tırnaktır. Büyünün yönlendirileceği kişinin kendisine ait olan bir tırnak parçası, köpek büyüsünün etkili bir şekilde uygulanmasında yeterli olmaktadır.

Köpek Gibi Aşık Etme Büyüsü Yapılış Aşamaları

İşinin ehli medyum hoca ile yapılması gereken bağlama büyülerinden biri olan köpek gibi aşık etme büyüsünde necis malzeme ile bir miktar toprağın karıştırılarak vefk hazırlanması gerekmektedir. Bu aşamada birbirine aşık edilecek kişilerin isimleri vefk kağıdına özenle yazılır. Bu yazıların ilmi kudrete sahip medyum hocalar tarafından yazılması önemlidir. Ayrıca kadın ve erkek isimleri kırmızı mürekkeple yazılmalıdır.

Sevdiğini köpek etme büyüsü aşamalarında bir avuç toprağın içine kişinin tırnağı atılır. Toprak bir yandan karıştırılırken bir yandan da işinin ehli üstat tarafından vefk kağıtları hazırlanır. Daha sonra hazırlanan toprak köpek büyüsünün yönlendirileceği kişinin evinin etrafına dökülerek bu kişinin dört bir yandan kuşatılması sağlanır. Evinin ya da apartmanın dört cephesine de bir miktar toprak serpilmesi yeterli olacaktır.

Büyünün son aşamasında ilmi yönü kuvvetli medyum hoca tarafından hazırlanan vefk kağıdı yakılmalıdır. Kağıtların yakımından kalan küller ise ırmak, göl gibi doğal su kaynaklarına atılmalıdır. Bu aşama da ezoterik kaynaklarda mühürleme olarak adlandırılır. Bu sayede köpek büyüsünün tüm aşamaları tamamlanmış olmaktadır.

Köpek Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Sevdiğini köpek gibi aşık ettirme büyüsünün en belirgin etkileri şu şekilde ortaya çıkmaktadır:

 • Köpek büyüsü belirtileri kendini ilk olarak büyünün yönlendirildiği kişinin büyü yaptıranın yanından ayrıldığında huzursuzluk yaşamasıyla gösterir. Erkeğe köpek büyüsü yapıldığında kadının yanından her uzaklaştığında ruhsal çöküntü içine girer, yorgun ve bitap düşer.
 • Köpek büyüsü manevi yönü kuvvetli bir medyum hoca vasıtasıyla yapıldığında erkek, kadın olmadan hayatına devam etmeyi düşünemez. Geleceğe dair bütün planlarında kadını hayatının merkezi haline getirir.
 • Kadının sözlerinden çıkmaz ve çoğu isteğini de henüz kadın dile getirmeden fark eder.
 • Kocayı köpek etme büyüsü ile evli erkeğin gözünde dış dünyadaki tüm kadınlar değersizleşir. Kocalar kendi ihtiyaçlarından çok karılarının ihtiyaçlarına koşturur.

Köpek Büyüsü Nasıl Bozdurulur?

Oldukça etkili ve tesirli aşk büyüleri arasında yer alan köpek etme büyüsünde birbirinden farklı bozdurma yolları bulunmaktadır. Bu yolların içinde ise en etkili ve güvenilir olanı muhakkak büyü bozdurma duasının okutulmasıdır. Köpek büyüsünün bozdurulması için okunması gereken dualar ve sıralaması şu şekildedir:

 • İlk olarak Fatiha Suresi bir defa okunmalıdır.
 • Felak Suresi üç kere okunmalıdır.
 • Nas Suresi üç kere okunmalıdır.

Büyü bozma duasını büyüye maruz kalan kişi dışında herhangi bir yakını da vekaleten okuyabilir. Bu tür durumlarda kişi kendinde büyü olduğunu kabul etmiyor ve büyünün bozdurulması için girişimde bulunmuyorsa, nefesi kuvvetli medyum hocalar aracılığıyla kişi adına köpek büyüsü bozdurma duası okunarak kişinin huzura erdirilmesi sağlanabilir. Papaz büyüsü bozulabilir mi sorusunun yanıtı için yazımıza göz atabilirsiniz.

Köpek Büyüsü Yön Değiştirir Mi?

Köpek büyüsü hızlı biçimde etkisini gösteren bağlama büyüleri arasında yer almaktadır. Büyünün etkileri her geçen gün artsa da zaman içinde asıl amacının dışına çıkabilme durumuyla karşılaşılabilir. Büyünün yön değiştirmesi adı verilen bu duruma sebebiyet veren en önemli hususların başında köpek büyüsünün yapılışı sırasında icra edilen uygulama hatalarıdır. Köpek büyüsü yön değiştirdiği takdirde insanları intihara sürüklemesi, cinayet işlemesi, sağlık sorunları yaşaması gibi ruhsal ve biyolojik problemlerle karşılaşılması kaçınılmaz olmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2019, 19:27
YORUM EKLE
Medyum - Aşk büyüsü