Bakır Levha Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Bakır levha ısıtma büyüsü nedir, nasıl yapılır ve bakır levha bağlama büyüsü etkileri nelerdir sorularının yanıtlarını yazımızda bulabilirsiniz.

Bakır Levha Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Bakır levha celbinin tesiri, özellikle sevdikleri tarafından terk edilen kişilere umut aşılamaktadır. En kısa sürede sevdiklerinin kendilerine geri dönmesini arzu eden kişiler, bakır levha büyüsü sayesinde bu isteklerine kavuşabilmektedir. Anadolu'nun en köklü ve en kadim bağlama büyüleri arasında olduğu kabul edilen bakır levha büyüsü ilim ve irfan sahibi medyum hocalar aracılığıyla icra edilmektedir. Sevdikleri insanları yaşamları boyunca kendine bağlamak isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği bakır levha büyüsü, geçmişten günümüze kadar gizli saklı kalmayı başarabilmiş birtakım ritüeller yapılarak uygulanmaktadır.

Bakır levha büyüsünün etki alanı ve kapsamı oldukça geniştir. Dolayısıyla ezoterik uygulamalara ve tılsımlı sözlere bağlı kalınarak gerçekleştirilen bakır levha celbi sayesinde ortaya çıkan enerjinin etki alanı çok uzak mesafelerde bile kendini hissettirebilmektedir. Bu sebeple sevdikleri tarafından terk edilmiş kişiler başka şehirlerde hatta başka ülkelerde yaşasalar dahi sevdiklerine yönelik icra edecekleri bu büyünün tesiri sayesinde sevdiklerini en kolay yoldan kendilerine geri döndürebilirler.

Bakır Levha Büyüsü Nedir?

Bakır levha büyüsü nasıl yapılır sorusunun yanıtlarına geçmeden önce kadim büyü kitaplarında da geniş yer kaplayan bu büyünün ne olduğuna ve hangi amaçlar doğrultusunda icra edildiğine değinilmesi gerekmektedir. Bakır levha büyüsü, adından da anlaşılacağı üzere uygulama ritüellerinde bakır levhaların ve bakır tellerin kullanıldığı bir bağlama büyüsü çeşididir. Bilindiği üzere asırlar boyunca büyü üstatları tarafından icra edilen bağlama büyüleri pek çok farklı uygulama gerçekleştirilerek icra edilebilmektedir. İşte bunlar arasında gücünü bakır enerjisinden alan bakır levha büyüsü de yer almaktadır.

Bakır levha büyüsünün uygulanışı ve ritüelleri özellikle Anadolu'da yaşamını sürdürmüş medeniyetler tarafından günümüze kadar gizli tutularak gelen uygulamaları içermektedir. Bakır levha büyüsü amacı tamamen bağlamaya yöneliktir. Bu sebeple ayrılık ya da ayırma büyüleri arasında yer almadığından uygulanışının da bu amaca yönelik olmasına dikkat edilmelidir.

Bakır Levha Büyüsü Hangi Durumlarda Yapılır?

Kadim bir geçmişe sahip bakır levha büyüsü, günümüzde özellikle irfan sahibi medyum hocaların en çok uyguladığı manevi tekniklerden biridir. Eşleri ya da sevgilileri tarafından terk edilen ve haksızlığa uğradığını düşünen kişiler bakır levha büyüsü icra ederek değer verdikleri kişilerden de aynı değeri görmeyi başarabilmektedir. Bunun yanı sıra kara sevda acısı çeken, platonik aşkına karşılık bulamayan kişiler de bakır levha büyüsü ile sevdikleri kişiler tarafından sevilmeye başlayabilirler. Ebced değerlerine göre oluşturulan formüller ve tılsımlarla gerçekleştirilen bakır levha büyüsü ne işe yarar sorusunun yanıtı şu şekilde sıralanabilmektedir:

  • Karılarını ya da kocalarını terk eden kişilerin evlerine geri dönmesini sağlar.
  • Sevgililerine haksızlık yaparak ayrılan ve onları yüzüstü bırakanların yeniden sevgililerine dönmelerini sağlar.
  • Evlilik niyeti olmayan bekarların evliliğe sıcak bakmalarını sağlar.
  • Eşler ve sevgililer arasındaki ilişkiyi kuvvetlendirir, aile bağlarını güçlendirir.
  • Gözü dışarıda olan eşlerin sadık olmasını sağlar.

Bakır Levha Büyüsünü Kimler Yapabilir?

Bakır levha büyüsünü yapmak için özel yeteneklere ihtiyaç duymanıza gerek yoktur. Kadim büyü kitaplarında yer alan ve nesiller boyunca gizli kalarak günümüze kadar ulaşan ezoterik ritüelleri uygulayarak siz de bakır levha büyüsü yapabilirsiniz. Ancak bakır levha büyüsünün gerçekten kuvvetli bir tesir göstermesi için işinin ehli medyum hocalardan destek alınması gerekmektedir. Asırlar boyunca büyü üstatları tarafından icra edilen bakır levha büyüsünde, günümüzde bu şekilde etkili olabilmek için medyum hocaların ilmi yeteneklerine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu sebeple bakır levha büyüsü yaptıranlar, doğru ve irfan sahibi medyum hocalar ile irtibata geçmelidir.

Sevdikleri tarafından terk edilen, haksızlığa uğrayan, sevdiklerinin kötü muamelesine maruz kalıp aşklarına karşılık bulamayan herkes bakır levha büyüsünü hem kendileri yapabilir hem de büyü üstatlarına ve medyum hocalara vekalet vererek yaptırabilir. Ancak bakır levha büyüsünün gerçekten kalıcı bir şekilde büyünün yönlendirildiği kişi üzerinde tesir etmesi için mutlaka ezoterik ritüellere uygun hareket edilmesi gerekmektedir. Etkili ve tesirli aşk büyüsü nedir başlıklı yazımızda kalıcı etkiye sahip bağlama büyülerini bulabilirsiniz.

Bakır Levha Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüleri arasında en çok merak edilen ritüellere ve uygulamalara sahip etkili büyüler arasında yer alan bakır levha büyüsü nasıl yapılır sorusu da sık sık gündeme getirilmektedir. Bakır levha bağlama büyüsünün uygulanışında ebced hesabı alınarak ayetler ve tılsımlar kullanılır. İşte bu aşamalarda işinin ehli medyum hocaların desteğine başvurulması gerekmektedir. Aksi halde deneyimsiz kişilerin bu tür büyülerin etkili olmasını sağlamasının aksine büyünün yön değiştirmesi gibi problemlerle karşılaşmaları da kaçınılmaz olacaktır.

Bakır levha ile yapılan bağlama büyüsünde, büyünün yönlendirileceği kişinin ve annesinin adlarının ebced değerlerine göre çıkartılan formüller sayesinde oluşturulan ayetler ve tılsımlar hazırlanan bakır levha üzerine yazılır. Yazma işleminde efsunlu eşyaların kullanılması gerekmektedir. Bu işlemin büyü üstatları ya da medyum hocalar tarafından icra edilmesi büyünün tesiri üzerinde etkili olmaktadır. Yazma işleminde çivi ya da tel kullanılmalıdır. Daha sonra tel ya da çivi ile yazılan tılsımlı sözlerin üzerine safran ve miski amber kullanarak tekrar bir yazım işlemi uygulanır. Bu işlemin akabinde bakır levha bağlama büyüsü hazır hale gelmektedir.

Bakır levha bağlama büyüsü ritüellerinde medyum hoca bakırın üzerine ayetler ve okumalar yapar. Bu aşamadan sonra bağlama büyüsü son haline getirilmiş olmaktadır. Bu süreçte bakır levha bağlama büyüsünün yönlendirileceği kişinin ve annesinin ismi ebced değerlerine göre doğru bir şekilde yazılması önemlidir. Formüllerin tutmaması durumunda büyünün tesir göstermesini beklemek boş yere yapılan bir bekleyiş olacaktır.

Bakır Levha Büyüsü Ritüelleri Nelerdir?

Bakır levha büyüsü etkileri tam olarak ortaya çıkması için işinin ehli medyum hocanın hazırlayıp büyü yaptıran kişiye verdiği bakır levhanın belirli kurallara göre ısıtması gerekmektedir. Kadim büyü kitaplarında kendine geniş yer bulan uygulamalara göre büyü yaptıran kişi saat gece yarısını geçtikten sonra bir tüpün ya da ocağın üzerine koyacağı tavanın içine bakır levhayı yerleştirerek 3 - 4 dakika kadar kısık ateşte ısıtmalıdır. Bakır levha büyüsünde levhanın ateşte ısınması esnasında büyüyü yaptıran kişi de gözünün önüne büyünün yönlendirdiği kişiyi getirerek niyet etmesi ve ritüeli gerçekleştirmesi gerekmektedir. Bakır levha büyüsünde bu esnada tekrar edilmesi gereken tılsımlı sözler şu şekildedir:

  • "Bakırın tavada yandığı gibi sen de benim için yan ve en kısa sürede bana geri dön, bakır gibi ol ve benim aşkımın ateşinde yan."

Bu tür niyetlerin bakırın ısıtılması esnasında en az yedi defa tekrarlanması bakır büyüsünün etki göstermesi için çok faydalı olmaktadır. Sevdiğiniz sizi terk edip farklı bir şehre ya da ülkeye göç ettiyse onu geri getirmek için bilmeniz gerekenleri, uzaktan aşk büyüsü nasıl yapılır başlıklı yazımızda bulabilirsiniz. Bu yazımızda da bakır levha büyüsünde olduğu gibi en etkili bağlama büyüleri ve duaları yer almaktadır.

YORUM EKLE
Medyum - Aşk büyüsü