Birini Kendine Aşk İle Bağlamak İçin Ne Yapmalı?

Sevdiğin kişiyi kendine aşık etme yolları, uzaktaki bir erkeği kendine aşık etme yöntemleri, kendine bağlama duaları ve büyüleri hakkında bilinmesi gerekenler yazımızda...

Birini Kendine Aşk İle Bağlamak İçin Ne Yapmalı?

Birini kendine aşık etmek için günümüzde insanlar birçok farklı alternatif yol arayışı içine girmişlerdir. Özellikle imkânsız gibi görünen aşklarda insanların en sık başvurduğu yöntemler arasında dualar ve büyüler gelmektedir. Ancak bu büyülerin ya da duaların karşı taraf üzerinde güçlü bir tesiri olması için mutlaka yapılan büyülerin dini kaynaklarda ve kadim geleneklerde yeri olması gerekmektedir. Bununla birlikte büyü yapan kişilerin işinin ehli olması ve bu alanda daha önce deneyim kazanmış olması da oldukça önemlidir.

Karşı tarafın gözünün, dilinin ve kalbinin bağlanması ile kendinize karşı sevdiğinizin aşkla bakmasını sağlayabilirsiniz. Bu yöntemler dışında insan ilişkilerinde iyi olan ve sosyal iletişim becerisi yüksek kişiler büyü vb. yöntemlere başvurmak zorunda kalmadan sevdiği kişiyi elde etmeyi başarabilir. Birini kendine aşkla bağlamak için manevi ve gizemli ilimlerden yardım alabilirsiniz.

Sevdiğin Kişiyi Aşkla Bağlamak İçin Hangi Dualar Okunur?

Sevdiğin kişiyi aşık etmek için dua okumak, vekf yaptırmak veya büyülere başvurmak insanların en çok tercih ettiği yöntemler arasında yer almaktadır. Özellikle kişilerin imkânsız aşk belasına düşmeleri onların tüm alternatif yolları denemesine yol açmaktadır. Her ne kadar büyü ve tılsımlar insanların ilk tercih ettiği yöntemler arasında olmasa da yine de insanların çokça tercih ettikleri yöntemler arasında yer almaktadır.

Sevdiğin kişiyi elde etmek için okunacak dualar arasında en etkilisi Ayetel Kürsi yöntemidir. Düzenli olarak her gün 7 defa Ayetel Kürsi okunması ve okuma işleminin ardından halis bir niyet ile Allah’a dua edilmesi en basit ve etkili yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayetel Kürsinin yanı sıra, en önemli dini kaynaklarda gizli kalmış bir takım dualar daha kısa sürede amacınıza ulaşmanıza yardımcı olmaktadır. Bu duaların neler olduğunu ve hangi uygulamalar ile zenginleştirilmesi gerektiğini mutlaka bu ilimlerde uzman hocalara danışmanız gerekmektedir. Birini kendine bağlamak için okunacak dualar başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Uzaktaki Sevgiliyi Kendine Bağlamak İçin Yapılması Gerekenler

Uzaktaki erkeği aşık etme veya kadının size aşık olması için tüm yöntemleri denemiş ancak bir türlü sonuç alamamış kişiler için son çare olarak büyüler ve vekfler gelmektedir. Uzaktaki bir kişinin sizi sevmesi ve yeniden bağlanması için tercih edeceğiniz özle bağlama büyüleri, kısa sürede insanlar üzerinde etki ederek radikal değişimlerin yaşanmasına neden olmaktadır. İki kişi arasında yaşanan soğukluklar veya birinin aşkla bağlanması için bu tip bağlama büyüleri tercih edilebilir.

 • Fotoğraf,
 • Kişisel bilgileri,
 • Özel eşya veya vücut parçaları (tırnak, saç teli, kıl vb.)
 • Kıyafet vb.

Unsurların kullanılarak yapılan büyüler insanlar arasında yeni ve oldukça derin bir ilişkinin doğmasına neden olabilmektedir. Kişiye özel yapılan dualar ile kısa sürede kişilerin aşkla birbirlerine bağlanmaları mümkün hale gelmektedir.

Sevdiğin kişiyi bağlamak adına yapılacak bu dualar veya büyüler üzerinde dikkatli olmakta fayda vardır. Özellikle tecrübeli ve bilgili insanlar tarafından yapılmayan bu büyüler ve dualar insanlar arasında derin uçurumlara ve amacı dışında büyülerin tesir etmesine neden olmaktadır.

Ulaşılması İmkansız Kişi Nasıl Aşık Edilir?

İmkansız birini kendine aşık etmek için en etkili yöntem büyüdür. Kişiye özel, istekleri doğrultusunda yapılan büyüler kısa süre içinde imkansız gibi görünün aşkın ilk meyvelerini vermesini sağlamaktadır. Ancak bu büyüler kötü amaçlarla kesinlikle kullanılmamalıdır. Aşk, sevgi, mutluluk vb. unsurlar için tercih edilen yöntemlerin büyük bir bölümü iyi niyet taşımaktadır. Fakat karşı tarafın istemediği ve farklı bir ilişkisinin olması halinde bu büyülerin yapılması ahlaki açından uygun değildir.

İslam dininde diğer pek çok dinde ve dini öğretide olduğu gibi büyüler yasaklanmıştır. Bu nedenle olanaksız gibi görünen bir sevda için büyülere en son çare olarak başvurulması daha doğru olacaktır. Birini kendine aşkla bağlamak sanıldığının aksine büyüler yardımıyla oldukça kolaydır. Bu büyülerin ve duaların doğru bir şekilde yapılması sizi muradınıza en hızlı yoldan ulaştıracak bir yöntemdir.

Erkeği Kendine Aşık Etmek İçin Hangi Büyüler Etkilidir?

Erkekleri aşık etmenin yolları maddeler halinde sıralanacak olursa:

 • Büyüler,
 • Vekfler,
 • Muskalar ve
 • Dualar.

İlk sırada sayılabilir. Bu yöntemler dışında ayrıca sosyal ve psikolojik bir takım yöntemlerden bahsetmek mümkündür. Ancak söz konusu bu yöntemlerden istediği verimi elde edemeyen kişiler için yukarıda sayılan yöntemler kesin sonuca götüren uygulamalardır.

Erkekler kadınlara nazaran aşk konusuna daha farklı yaklaşmaktadır. Bir kadına göre erkeğin âşık edilmesi bu nedenle daha basittir. Ancak size karşı hiç ilgi duymayan bir erkek için tercih edebileceğiniz çok az yöntem bulunmaktadır. Özel aşk büyüleri ve vekfleri ile sevdiğiniz erkeğin size bağlanması adına farklı bir manevi yönteme başvurmanız mümkündür.

Kadını Kendine Aşkla Bağlamak İçin Neler Yapılır?

Kadını kendine aşık etmek içinözellikle eşinin karısı için kullanabileceği birçok alternatif yöntem bulunmaktadır. Bağlama büyüleri çoğunlukla kadınlar tarafından kocalarının evlerine ve kendilerine bağlanması için kullanıldığı için erkeklerin bu yöntemlere nadiren başvurdukları düşünülmektedir. Sevdiği kadını kendine aşkla bağlamak isteyen kişiler:

 • Deli gibi bağlama büyüsü,
 • Kısmet bağlama büyüsü,
 • Göz ve dil bağlama büyüsü vb.

Yöntemlere başvurabilirler. Bu yöntemlerin büyük bir bölümü havas ilimleri kapsamında değerlendirildiği için kişilerin kendi başına bu büyüleri yapmaları mümkün değildir.

Birini Kendine Aşk İle Bağlamak İçin Hangi Büyüler Kullanılır?

Birini aşık etmek için büyü yaptırmak tercih edilmesi gereken en son yöntemdir. Fakat kişinin başka çaresi kalmamış ise bu yönteme başvurulması kaçınılmazdır. Her hangi birinin aşkla bağlanması için:

 • Aşk büyüsü ile bağlama,
 • Bağlama büyüsü ile âşık etme,
 • Celbi muhabbet terkibi ile birleştirme,
 • Bakır levha ile yazılan aşk duaları vb.

Yöntemler kullanılabilir. Bu yöntemlerin doğru bir şekilde uygulanabilmesi için işinin ehli kimselerden destek almanız gerekmektedir. Her biri farklı bir uzmanlık gerektiren bu yöntemler için doğru bir büyü çalışması yapılması kişilerin emellerine kısa sürede ulaşmasını sağlayacaktır.

En Etkili Bağlama Büyüsü İle Sevdiğin Kişi Aşık Edilebilir Mi?

Bağlama büyüsü ile birini aşık etme yöntemi çok eski dönemlerden günümüze kadar ulaşmayı başaran gizemli bir öğretidir. Büyülerin etkileri günümüzde birçok kişi tarafından kabul edilmektedir. Fakat bu etkilerin olumsuz yönde olmaması adına iyi niyetle tercih edilen büyülerin doğru bir şekilde yapılması gerekir. Birini kendine aşk ile bağlamak için bağlama büyüleri en çok tercih edilen yöntemlerden biridir. Bu yöntem ile hem eşinizi veya sevgilinizi hem de sadece sevdiğiniz hiçbir muhabbetiniz olmayan kişiyi bile aşık edebilirsiniz. Bedduayı kaldıran dua hangisidir başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Aşk İle Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşık etmek için bağlama büyüsü yaptırmak son derece tehlikeli bir iştir. Bu işlemler sırasında çoğu zaman bilinçsiz uygulamalar, aşk büyüsü ile görevlendirilecek varlığın size musallat olmasına veya çok büyük isteklerde bulunmasına neden olmaktadır. Aşk büyüleri birçok farklı yöntem kullanılarak yapılabilir.

 • Hayvan kanları ve yağlar,
 • Adet kanı,
 • Üflenmiş düğüm ve ipler,
 • Kıyafetler,
 • Saç telleri veya tırnaklar vb.

Farklı tür büyü malzemeleri ile birini kendine aşk ile bağlamak için özel bağlama büyüleri yapılabilir. Tüm uygulamaların ilim sahibi kişiler tarafından yapılaması büyünün kısa sürede etki göstermesini sağlayacaktır.

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2019, 11:29
YORUM EKLE
Medyum - Aşk büyüsü