Birini Kendine Bağlamak İçin Okunacak Dualar

Sevdiğini kendine bağlamak için okunacak dua, birini kendine aşık etme duası ve kocayı eve bağlamak için okunacak dua hakkında bilinmesi gerekenler yazımızda...

Birini Kendine Bağlamak İçin Okunacak Dualar

Birini kendine aşık etmek için okunacak dualar, yüz yıllar boyunca kadınlar kadar erkeklerin de sıklıkla başvurduğu manevi yöntemler arasında yer almaktadır. Sevdikleri ile birlikte mutlu mesut yaşamına devam etmek isteyen kişiler oldukça masumane bir şekilde sevdiklerinin yalnızca kendilerine bağlanmasını isteyebilirler. Özellikle içinde bulunduğumuz zaman dilimi içinde arsızlıkların, yoldan çıkmaların ve aldatmaların sıklıkla yaşandığı şu vakitte, sevenler evliliklerini, aralarındaki aşkı koruma için bağlama dualarına başvurmaktadır. Birini kendine bağlamak için okunacak dualar da bu tür samimi ve masum niyetlerle başvurulan, tesiri kuvvetli dualardır.

Sevdiğiniz kişinin yalnızca sizi sevmesi ve ömrünün sonuna kadar sizinle mutlu ve mesut bir şekilde yaşamına devam etmesi için okunması gereken bazı dualar mevcuttur. Bu dualar ile Yüce Allah'ın rızası kazanılarak sevdiklerinizin dışarıya kayan gözüne mani olabilir ve eşinizi ya da sevgililerinizin yalnızca size aşık olmasını sağlayabilirsiniz.

Sevdiğini Kendine Bağlamak İçin Okunacak Aşk Duaları

İslam dinimizde içine düşülen her çaresiz durumda okunacak dua ve uygulamalar yer edinmiştir. Özellikle evlilikleri dağılma noktasına gelen evli eşler veya evlilik yolunda mutlu sona ulaşamadan sevdikleri tarafından terk edilen nişanlıların en sık başvurduğu uygulamaların başında bağlama duaları gelmektedir. Bir erkeği kendine bağlamak için okunacak dua ile evlilikler dağılma noktasından kurtulabilmekte, çoluk çocuk perişan olmak üzereyken mutlu aile yuvası tekrardan oluşturulabilmektedir. Birini kendine bağlamak için okunan dualar arasında en çok tercih edilen dualardan bazıları şunlardır:

 • ”allahümme ya musahhiral kulübi sahhirli kalbe(fulan ibnü fülane/istenilen kişinin adı ve annesinin adı söylenir) hatta yeküne tahte emri ve yef’al külle ma üriydü bihavlike ve kuvvetike ya allahü la havle vela kuvvete illa billah."

Bu duanın Arapça usulüne göre okunuşu kadar diğer manevi uygulamalara da dikkat edilmesi duanın kısa zamanda kabul görmesinde etkili olmaktadır. Bu sebeple sevdiği bir kişiyi yalnızca kendine aşık etmek isteyen kişilerin öncelikle gece yarısından sonra kalkıp abdest alarak Allah'ın rızasını kazanmak için en temiz duygularla ve kalpten gelerek 2 rekat namaz kılmaları tavsiye edilmektedir. Namazın akabinde selam verdikten sonra kıbleye karşı diz çöküp oturarak 1000 defa peş peşe "la havle vela kuvvete illa billah’l aliyyi’l-azim" okuması gerekmektedir. Kendine aşık etme duası ve büyüsü başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Kocayı Eve Bağlamak İçin Okunacak Dua

Birisini kendine aşık etmek için okunacak dua uygulamalarında duanın kalpten okunmasına ve tavsiye edilen uygulamaların bir bir yerine getirilmesine büyük özen gösterilmelidir. Bunların yanı sıra gözü dışarıda olan, eve, hanımına, çoluk çocuğuna karşı ilgisizliği hat safhada olan kocaları eve bağlamak için de okunacak dualar bulunmaktadır. Bu duaların manevi gücü ve fazileti ile Allah'a yalvarılarak kocaların hem eşlerine hem de çoluk çocuğuna karşı ilgi ve sevgi göstermesi mümkün olmaktadır. Kocayı eve bağlamak için okunacak dua mutlaka 7 gün boyunca tekrar edilmesi gerekir. Duanın Arapça usulüne uygun olarak her yatsı namazından sonra şu şekilde okunması önem teşkil etmektedir:

 • "la havle vela kuvvete illa billah’lallahümme inni es-elüke bihavlike ve kuvvetike ya musahhırel kulübi sahhırli kalbi filan ibn-u filane ( istenen kişinin annesiyle birlikte ismi söylenir aişe oğlu ali veya fatma kızı aişe şeklinde) hatta yühıbbüli hubben şediden ve yeküne tahte emri ve yef’al küllema üriydü mine’l-hayri ve’la’mali’l-meşrüah.ya allah ya allah ve sallallahü ala syyidina muhammedin sallallahü aleyhi ve ala alihi ve sahbihi ve selem sübhane rabbike rabbbi’l-izzeti amma yasifün ve selamün ale’l-mürselün ve’l-hamdülillahi rabbi’l-alemin aliyyi’l-azim ”

Bir Kızı Kendine Bağlamak İçin Okunacak Dualar

Sevdiği kadını kendine aşık etmek isteyen erkeklerin okuması gereken dualar özellikle cuma günleri okunmalıdır. Bir kızı kendine bağlamak için okunacak dua, Cuma namazından sonra 41 defa olacak şekilde okunmalıdır. En içten ve kalbi niyetler ile okunması gereken bağlama duası şu şekildedir:

 • "Huvallâhul hâlikul bâriûl musavviru lehul esmâul husnâ, yusebbihu lehu mâ fîs semâvâti vel ard ve huvel azîzul hakîm"

Ancak Cuma günü camide okunması makbul olan bu duanın Türkçe anlamının da iyice idrak edilmesi önemlidir. Bu sayede duanın kalpten gelerek okunması mümkün olmaktadır. Sevdikleri kadınların kendilerine aynı samimi duygular beslemesini ve Allah'ın izni ile mutlu bir yuva kurmayı isteyen erkeklerin cuma günleri okuması gereken duanın Türkçe anlamı da şöyledir: "O Allah ki; Yaratan’dır, Bâri’dir (yokken var eden), Musavvir’dir (şekil verendir), güzel isimler O’nundur. Göklerde ve yerde olanlar O’nu tespih eder. Ve O; Azîz’dir (yücedir), Hakîm’dir (hüküm ve hikmet sahibidir)." Duanın peş peşe 3 cuma okunmasının ardından Allah'ın izni ile kabul olması mümkün olacaktır.

Bir Gün İçinde Kendine Bağlama Duası

Dini kitabelerde ve ilim sahibi hocaların sahih kaynaklarında geniş yer bulan aşk ve bağlama duaları arasında bir gün içinde kendine bağlama duası da etkisi ve kuvveti ile en çok tercih edilen manevi uygulamalardan biri olduğunu söylemek mümkündür. Şahmeran duasının okunuşu şu şekildedir:

 • Allah'u la ilahe illa Hüve'l Hayyu'l Kayyum
 • Allah'u la ilahe illa Hüve'l Aliyyu'l hakim
 • Allah'u la ilahe illa Hüve's Semiu'l Alim
 • Allah'u la ilahe illa Hüve'r Rahmanü'r Rahim
 • Allah'u la ilahe illa Hüve'l Vahidü'l Ehad
 • Allah'u la ilahe illa Hüve'l Ferdü'l Varid
 • Allah'u la ilahe illa Hüve Raufu'r Rahim
 • Allah'u la ilahe illa Hüve'l Aziz'ur Rahim
 • Allah'u la ilahe illa Hüve'z Zahiru'l Batın
 • Allah'u la ilahe illa Hüve'l Ahadu's Samed
 • Allah'u la ilahe illa Hüve'l Fettahu'l Alim
 • Allah'u la ilahe illa Hüve'l Azizu'l Alim
 • Allah'u la ilahe illa Hüve'l Hannanu'l Mennanu Deyyan
 • Allah'u la ilahe illa Hüve'l Kadiru'l Kadir
 • Allah'u la ilahe illa Hüve' Rafiu'l Alim
 • Allah'u la ilahe illa Hüve'r Rabbü'l Arş'il Azim
 • Allah'u la ilahe illa Hüve'l Meliku'l Kudüs
 • Allah'u la ilahe illa Hüve'l Hakku'l Mübin
 • Allah'u la ilahe illa Hüve'l Baisü'l Varis
 • Allah'u la ilahe illa Hüve'l Esmau'l Hüsna
 • Hüve'l Hayy'u la ilahe illa Hu Fed'uhü Muhlisine Lehü'd-diyn
 • Sübhane Birahmetike ya Erhame'r -rahimin.
 • Ve'l Hamdu -lillahi Rabbi'l Alemin

Ancak bu duanın faziletinden en iyi şekilde faydalanabilmek için öncelikle abdest alınıp 2 rekat hacet namazı kılınmalıdır. Daha sonra 41 kez zikir çekilmeli ve gece yatmadan önce Şahmeran duası 3 kere okunmalıdır. Bu sayede şahmeran duasının faziletinden yararlanarak gece en kalbi duygularla niyet edilip uykuya yatıldığında ertesi gün mutlaka sevdiği kişinin manevi yönüne etki edildiğinden istenen sonuçlara ulaşılabilmektedir. Bir günde aşık etme duası ve büyüsü yazımızda detayları bulabilirsiniz.

Eşini Eve Bağlama Duası

Özellikle aralarında iletişim ve sevgi sorunları bulunan eşler arasında en çok tercih edilen dua uygulamalarından biri olan eşini eve bağlama duası, muhabbet ve bağlama uygulamaları arasında evli karı kocalara yönelik icra edilmektedir. Eşinizle aranızdaki sevgiyi artırmak istiyorsanız 7 adet küp şereke şu duaları okuyarak bu şekerleri eşinizin yemesine vesile olmanız gerekir:

 • "İnnema emruhu iza erade şey’en en yekule lehu kün fe’yekün.Fe-subhanellezi bi yedihi melekütü külli şey’in ve ileyhi turceun"
 • "Bismillahirrahmânirrahîm. Tebbet yedâ ebî lehebin ve tebb. Mâ eğnâ anhü mâlühû ve mâ keseb. Seyeslâ nâren zâte leheb. Vemraetühû hammâletelhatab. Fî cî dihâ hablün min mesed."

Suya ve şekere okunan bu dualar aracılığıyla eşinizi hem kendinize hem de evinize bağlamanız mümkün olmaktadır. Bu uygulamaları usulüne göre icra ettiğiniz takdirde Allah’ın izni ile eşleriniz ile muhabbetiniz artacak, eşleriniz yeniden evinize bağlanacaktır.

YORUM EKLE
Medyum - Aşk büyüsü