En Etkili Aşık Etme Büyüleri

En etkili aşık etme büyüleri, en kuvvetli aşk büyüsü, aşk büyüsü çeşitleri ve aşk büyüsü nasıl yapılır sorusunun yanıtları yazımızda yer alıyor.

En Etkili Aşık Etme Büyüleri

En kuvvetli aşık etme ve bağlama büyüleri, yüzyıllar boyunca insanların kadın veya erkek fark etmeksizin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer almaktadır. Bugün manevi ilimler olarak adlandırılan havas ilimleri ve Hüddamla iletilişime geçme ritüelleri, günümüzden yüzyıllar önce manevi gücü yüksek birtakım kişilerin uzun yıllar çalışmaları ile ortaya çıkmış, etkisi kanıtlanmış ve tamamen gerçek uygulamaları kapsamaktadır. En etkili aşık etme büyüleri de bu yüzden en çok tercih edilen büyü çeşitlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Manevi uygulamaların insanlar üzerinde ne kadar kuvvetli ve etkili bir tesir bıraktığının bilincinde olan kadın ve erkekler, aşık etme büyüsünün kadim büyü kitaplarında yer aldığı usullerine birebir uyumlu hareket ederek kesin ve hızlı çözümler verdiğini bizzat tecrübe etmişlerdir.

Aşk ve bağlama büyüleri, günümüzden yüzyıllar öncesinde bile insanlar tarafından yoğun ilgi gösterilmiş ruhani çalışmaları kapsarken, bu tür uygulamaların günümüzden yüzyıllar sonra bile yine popülerliğini yitirmeden devam edeceğinden şüphe yoktur. İnsanlar kadın ve erkek olarak yaşamaya devam ettikçe, bu iki karşıt cins arasındaki duygusal, zihinsel ve cinsel bağları oluşturan aşk büyüleri de var olmaya devam edecektir.

Aşk Büyüsü Nedir?

En iyi aşık etme büyüsü hakkında detaylara geçmeden önce aşk büyüsünün ruhani ve ilmi kaynaklarda ne şekilde tanımlandığına dikkat edilmesi gerekmektedir. Havas ilimlerinde uzmanlaşmış, çocukluğundan bu yana ruhani bağlarını kuvvetlendirmiş, halk arasında "el almış" olarak tabir edilen medyum hocaların ve kimliklerini gizlemeyi bir görev edinen büyü üstatlarının en çok uyguladığı manevi teknikler, aşk büyüsü ve bağlama büyüsü uygulamalarıdır. Özellikle Anadolu'da yaşamını sürdüren en eski medeniyetlerden günümüze kadar nesilden nesle aktarılsa da gizli kalmayı başarabilen bu uygulamalar adından da anlaşılacağı üzere kadın ve erkek arasındaki aşk bağlarını kuran, kuvvetlendiren ve ömürlerinin sonuna kadar kilitleyen mahiyette birtakım ritüellerden oluşmaktadır.

Aşk büyüsü, kadim büyü kitaplarında ve ezoterik öğretiler arasında kendine geniş yer bulan bir büyü çeşididir. İnsanlığın var olduğundan beri yapılan yoğun çalışmalar sonucu ortaya çıkmış olan bu büyüler, kimi zaman bir insanın kaderini bile değiştirebilecek kuvvette etki gösterebilmektedir. Bu yüzden bu tür büyülerin ciddiye alınarak manevi yönden uzman denilebilecek medyum hocalar aracılığıyla uygulanmasına özen gösterilmesi şiddetle tavsiye edilmektedir. Bağlama büyüsü kaç günde tutar başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Kimler Aşk Büyüsü Yapar?

Aşık etme büyüleri, pek çok kişi tarafından icra edilebilir. Kadim büyü kitaplarında ya da bu tür büyü çalışmaları yapan büyü üstatları aşk büyülerinin kimler tarafından yapılacağına dair bir sınırlama getirmemiştir. Dolayısıyla içinde aşkın kavurucu sıcaklığını hisseden her yaştan kadın ve erkek, birtakım sorumlulukları da göze alarak aşk büyüsü uygulamalarını tercih edebilir. Havas ilimlerinde en çok başvurulan büyü yöntemleri arasında aşk ve bağlama büyülerinin yoğunluğu dikkat çekmektedir. Bu sebeple aşk büyüsü yapanlar genellikle şu kişilerden oluşmaktadır:

 • Halk arasında kara sevda olarak tabir edilen, sevdiği tarafından sevilmeyen platonik aşıklar, aşklarına karşılık bulabilmek ve sevdiği kişiler tarafından aynı şekilde sevgi görmek için aşk büyüsü yapabilir.
 • Aralarında gönül ilişkisi bulunan sevgili ya da arkadaşların ilişkilerini bir ileri seviyeye taşıyarak evlilik yolunda ilerleme kaydetmek isteyenler aşk büyüsüne başvurabilir.
 • Karı koca arasında evlilik düzenin bozulmaya başladığı, ayrılık sinyallerinin kendisini gösterdiği durumlarda, evliliğin ilk günkü gibi olması ve karı koca arasındaki bağların kuvvetlenmesi için hem kadınlar hem erkekler aşk büyüsü yapabilir.

Aşk Büyüsü Nasıl Etki Eder?

Havas ilimlerinde ve ezoterik öğretilerde aşk büyüsü ritüelleri için uygulama yaparken öncelikle bazı unsurların mevcut durumda haiz olmasına özen gösterilir. Bunlardan en önemlisi en etkili kendine aşık etme büyüsü uygulamasında, büyünün yönlendirileceği kişinin büyü yapan ya da yaptıran arasına bir bağ bulunması gerektiğidir. Daha basit bir dilden anlatmak gerekirse, aşk büyüsü yaptırmak istediğiniz kişinin sizi herhangi bir şekilde arkadaş ya da sevgili olarak görmesi, tanıması gerekmektedir! Aksi halde sizi daha önce hiç görmeyen ve hatta sizinle tanışması dahi mümkün olmayan kişilere yönelik yapılan bağlama büyüleri boşa uğraştır, bu şekilde büyü yaptığını iddia eden medyum adındaki kişiler sahtekardır, itibar etmeyiniz.

Aşık etme büyüsü etkileri bu yüzden özellikle evli kişiler ya da sevgililer arasında çok daha kuvvetlidir. Çünkü hem kadın hem erkek, eşlerine ya da partnerlerine karşı şu an hissetmese bile bir zaman önce duygusal, cinsel ya da zihinsel bir bağ kurmuş kişilerdir. Bu sebeple Hüddamlar aracılığıyla gerçekleşen aşk büyüleri çok daha faydalı sonuçlar verebilmektedir.

Aşk Büyüsünde Medyumun Görevi Nedir?

Pek çok kişi internet üzerinden araştırdığı birtakım uygulamalar ile ciddi anlamda aşk büyüsü yapabildiğini, bunun da en etkili bir şekilde sonuçlarını gördüğünü iddia etmektedir. Her ne kadar bu tür tabirlerin %90'ı gerçeği yansıtmasa da bazı kişiler, kadim büyü kitaplarında belirtilen ritüelleri birebir uygulamayı başardığında aşk büyüsü etkisini kurabilir. Ancak aşık etme büyüsü yapanlar da kendi tecrübelerine göre hareket edeceği için bu büyülerin çok kuvvetli sonuçlar doğurmayacağının bilinmesi gerekir.

İşte bu noktada manevi yönden başka bir boyuta geçiş yapabilen, dünya dışı varlıklar ile istediği zaman iletişim kurabilen ruhani ve ilim sahibi kişiliklerin rolü büyük önem kazanmaktadır. Bu kişiler günümüzde kendi kimliğini gizlemeyi sürdüren büyü üstatları ve irfan sahibi medyum hocalardır. Medyum hocaların bizzat kendileri hazırladıkları aşk vefkleri ve bağlama tılsımları ile sevenler sevdiklerine kavuşabilmenin manevi huzurunu ve mutluluğunu yaşayabilmektedir.

Aşk Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Aşık etme büyüsü belirtileri bakımından istenilen sonuçları göstermesiyle anlaşılır. Genellikle 3 hafta kadar süreyi bulabilen manevi ve ruhani çalışmalar sonucunda aşk büyüsü etkileri genellikle şunlardan oluşmaktadır:

 • Büyüden etkilenen kişinin aşırı ilgi göstermesi,
 • Sevgisini ve aşkını çekinmeden, saklamadan, içinden geldiği gibi gösterebilmesi,
 • Evlilik kararı alması, mevcut durumda evli olanların eşlerine ve çocuklarına bağlılığını artması,
 • Birlikte vakit geçirmenin keyif vermesi, her zaman aşık oldukları kişileri yanında görmek istemeleri

Bunların dışında pek çok kişi kendine aşık etme büyüsü belirtileri konusunda kafa karışıklığı yaşamaktadır. Özellikle kocaları tarafından ilgi görmeyen ve aldatıldıklarını düşünen kadınlar, kocalarına aşk büyüsü yapıldığına dair endişeler yaşamaktadır. Özellikle belirtmek gerekir ki bu tür büyüler, internet üzerinde bahsedildiği üzere aşk büyüsü değildir. Evli kocaların eşlerine karşı ilgisiz olması, sadakat sorunlarının yaşanması ayırma büyüsü belirtileri arasına girer! Bu sebeple bu yönde çekinceleri olanların ayırma büyüleri hakkında araştırmalar yapması tavsiye edilmektedir. Evli kadını kocasından ayırma duası ve büyüsü başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

En Etkili Aşk Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Yazımızın başında da bahsettiğimiz üzere aşık etme büyüsü esasında medyum hocalar ve büyü üstatları aracılığıyla gerçekleştiğinde tam olarak tesir gösterebilmektedir. Ancak yine de halk arasında yüzyıllar boyunca uygulanmış ve kesin sonuç aldığı pek çok kez kanıtlanmış aşk büyüsü çeşitlerini icra ederek siz de evde kendi başınıza sevdiğiniz kişiye yönelik aşk büyüsü yapabilirsiniz. Günümüzde bilinen ve tesiri kanıtlanmış aşk büyüsü çeşitleri şunlardan oluşmaktadır:

 • Kaşıkla aşık etme büyüsü
 • Nohutla aşık etme büyüsü
 • Karabiberle aşık etme büyüsü
 • Mumla yapılan aşk büyüsü
 • İple yapılan bağlama büyüsü
 • Yumurta ile aşık etme büyüsü
 • Mercimeği fırına verme büyüsü
 • Saç teli, tırnak ve deri parçası, vücut kılı ve kanla yapılan aşk büyüleri

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2019, 11:14
YORUM EKLE
Medyum - Aşk büyüsü