En Güçlü Bağlama Büyüsü ve Yapılışı

En kuvvetli bağlama büyüsü ve yapılışı, en güçlü aşk büyüsü tarifi ve aşk büyüsü nasıl yapılır sorusunun detayları yazımızda yer alıyor.

En Güçlü Bağlama Büyüsü ve Yapılışı

En kuvvetli bağlama büyüsü ve uygulanışı, sevdikleri tarafından bir ömür boyunca asla terk edilmeden, eşlerine dilediği her şeyi yaptırmak isteyenlerin yakından araştırdığı manevi uygulamalar arasında yer almaktadır. Bilindiği üzere bağlama büyüleri, yüzyıllar boyunca pek çok farklı medeniyette büyü üstatları tarafından uygulanan manevi çalışmalar ile ortaya çıkarılmış ve nesilden nesle aktarılarak günümüze kadar gelmiş ritüellerden oluşmaktadır. Bağlama büyüleri ile büyünün yönlendirileceği kişi manevi yönden birtakım tesirler altında bırakılarak, istenilen kişilere aşık olması, ölene kadar kendini ona adamasına vesile olmaktadır. En güçlü bağlama büyüsü ve yapılışı da bu yüzden günümüzde hakkında araştırma yapılan büyü uygulamalarından biridir.

Bağlama Büyüsü Nedir?

En kuvvetli bağlama büyüsü nasıl yapılır sorusuna geçmeden önce bağlama büyüsünün tanımına ve kadim büyü kitapları arasında ne şekilde tanımlandığına bakılmalıdır. Bağlama büyüsü adından da anlaşılacağı üzere bir kişinin manevi yönden bazı etkiler altında kalarak, ömrünün sonuna kadar bir kişiye duygusal, fiziksel ve cinsel yönden aşırı bağlanmasını sağlayan bir büyü çeşididir. Havas ilimlerinde kendine geniş bir yer bulan bağlama büyüsü, insanların hayatını doğrudan etkileyen bir büyü olması sebebiyle hem her zaman en dikkat çekici manevi uygulamalar arasında yer almayı başarabilmiş, hem de tehlikeli kara büyülerden sayılmıştır. Ancak bağlama büyüsü ilk akla geldiği gibi sadece kişilerin aşk duymasına yönelik değildir. Aşk dışında da bağlama büyüsünün çeşitleri olduğu bilinmektedir. Fakat en kuvvetli tesiri aşk ve duygusal bağlar üzerine gösterdiği için bu tür büyüler genellikle aşk ve sevgi ile bağdaştırılmıştır.

Bağlama Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Sevdiği kişiyi kendine bağlamak isteyenlerin uyguladığı bağlama büyüsü pek çok farklı çeşide sahiptir. Ezoterik öğretiler bakımından günümüzden yüzyıllar öncesinde var olan medeniyetlerden günümüze kadar gizli kalarak gelmeyi başaran bağlama büyüsü çeşitleri şunlardan oluşmaktadır:

 • Gönül bağlama büyüsü
 • Sevdiğini kendine bağlama büyüsü
 • Dil bağlama büyüsü
 • Göz bağlama büyüsü
 • Nasip ve kısmet bağlama büyüsü
 • Bereket ve para bağlama büyüsü
 • Alkol, kumar ve kadınlara bağlama büyüsü
 • Erkeklik bağlama büyüsü
 • Kötü talih bağlama büyüsü (kurutma büyüsü)

Görüldüğü üzere iki kişinin birbirine aşık olup aralarındaki aşk etkisinin kurulmasının yanı sıra pek çok farklı amaç için uygulanabilen bağlama büyüleri bulunmaktadır. Bu tür büyüler birtakım ritüellere göre icra edilmektedir. Yani bu büyüleri gerçekleştirmek isteyen kişiler, her büyünün gerektirdiklerini bizzat uygulamak ve usullere uygun bir şekilde hareket etmek yükümlülüğündedir. Bu sayede bağlama büyüsünden istenilen etkiler alınabilir. En kuvvetli aşk büyüsü hangisi başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

En Etkili Bağlama Büyüleri

Kadim büyü kitaplarında ve özellikle Hüddamlar ile doğrudan iletişim kurmanın yöntemlerinin bulunduğu Havas ilimlerinde en çok tercih edilen kara büyüler arasında bağlama büyüleri yer almaktadır. Sevdiklerine kavuşma hayali kuranların kısa sürede tesir eden bu büyüler ile istekleri yerine gelmektedir. En etkili bağlama büyüleri, ilim ve irfan sahibi medyum hocalar tarafından bizzat bağlama vefkleri ve tılsımları yazılarak oluşturulsa da isteyen kişiler, kadim büyü kitaplarında belirtilen ritüellere bizzat uyarak kendi başlarına da bu tür uygulamaları icra edebilirler. Sevdiklerinin de kendilerine sırılsıklam aşık olmasını ve ne derlerse sözlerinden çıkmamalarını isteyenler, bağlama büyüsü sorumluluklarını kabul ederek bu tür işlemlere istedikleri zaman başlayabilirler.

Etkisi bugüne kadar sayısız kez kesinleşmiş ve denenmiş olan bağlama büyüleri erkeklere ve kadınlara yönelik icra edilebilir. Bunun yanı sıra bu tür büyüler bekarlara yönelik uygulandığı gibi evli karı ve kocalara da yapılabilir. Büyünün yönlendirileceği kişinin bağlama büyüsü seçiminde hiçbir önemi bulunmamaktadır. Bu yüzden en kuvvetli tesiri bulunan bağlama büyülerinden hangisini dilerseniz onu uygulamaya geçirebilirsiniz.

Etkisi Kanıtlanmış Nohut Büyüsü

Sadece 3 günde etkisini gösteren bağlama büyülerinden biri olan nohut büyüsü, aşık etme uygulamaları arasında Havas ilimlerinde en çok tercih edilen büyü çeşitlerinden biridir. Gerçek nohut büyüsünün etkisi bugüne kadar pek çok kişi tarafından kanıtlanmıştır. Bu sayede sınırsız sayıda kişi aşkın ve mutluluğun pınarlarında yıkanmış, ömrünün sonuna kadar sevdiği insanla birlikte olarak bu dünyadan mutlu mesut ayrılmıştır. Nohut büyüsü yapılışı konusunda ihtiyacınız olan tek malzeme sadece 3 adet nohuttur.

Nohut denelerini önünüze koyun ve bu tanelere 21 defa "Ya Apreziyal Efendi" tılsımlı sözcüklerini okuyun. Apreziyal Efendi nohut ile bağlama büyüsünün Hüddamı'dır. Hüddamın çağrınızı duyacağına gönülden inanarak ona seslenmeye devam edin. Daha sonra bir kağıda yazdığınız şu tılsımlı sözcükleri sakin bir dille sesli bir şekilde okuyun:

 • "Ya Apraziyal, kuvvetinin ve kudretinin eşi benzeri olmadığı gibi yarı yolda bırakmayı sevmeyen ve insanlara hizmet etmek için daima koşuşturan fıtratın ve cesaretin ile de hüddamlar içerisinde biricik bir konuma sahipsin. Konumunun yüceliğini ve kudretini esas alarak gerçek nohut büyüsünü yapabilmek amacıyla sana geldim. Kalbimdeki bütün arzular sana ayan beyan bir şekilde sunulmuştur ve kalbim senin avucunun içi gibi sana aşikar kılınmıştır. Artık bu niyetimi yerine getir ve beni bahtsızlığa mahkum olan insanların hükmünden kurtar."

Bu işlemin ardından nohutla yapılan bağlama büyüsü uygulamasında son aşamaya geçilir. Bu aşama mühürleme olarak bilinmektedir. Büyüde kullandığınız 3 adet nohut denesini bir peçeteye koyun ve bu peçeteyi evinizin içinde gözden uzak bir köşede muhafaza edin. Büyünün tesiri kısa süre sonra etki etmeye başlayacak ve isteğinize kavuşacaksınız. En etkili aşık etme büyüleri başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

En Kuvvetli Etki Gösteren Düğüm Büyüsü

En sağlam bağlama büyüsü arayışında bulunanların tercih ettiği düğüm büyüsü tarifi oldukça basit ve evde uygulanabilir olması sebebiyle de pek çok kişinin mutluluğuna vesile olmuştur. Kuvvetli etkiye sahip düğüm büyüsü ile sevdiğiniz adamı ya da kadını tamamen kendinize bağlamak, bu kişinin sizden başka kimseyi görmemesini sağlamak için ihtiyacınız olan tek şey yaklaşık yarım metre boyunda kırmızı iptir. İpin uzunluğuna çok önem vermeniz gerekmez. İp ve benzeri uygulamada kullanılan maddi şeyler bu dünyaya aittir. Önemli olan Hüddam'a ileteceğiniz niyet ve manevi güçtür. Bu yüzden ortalama yarım metre civarında bir kırmızı ip temin ettikten sonra gece yarısına yakın vakitlerde rahatsız edilmeyeceğiniz ve yalnız başınıza kalabileceğiniz bir yere geçin.

Kırmızı renkteki ipin bir ucunu sağ avucunuzun içinde bir ucunu da sol avucunuzun içinde tutacak şekilde yere oturun. "Ya Hüddam Çar Efendi" tılsımlı sözcüğünü soldan sağa olacak şekilde art arda 77 defa ipin üzerine okuyun. Daha sonra içinizden büyü niyetini geçirdikten sonra ipi önünüzde yere bırakın ve önceden bir kağıda yazmış olduğunuz şu düğüm büyüsü tılsımlı sözleri sesli bir şekilde okuyun.

 • "Ey Hüddam Çar Efendi, artık niyetime vakıf olduğuna göre benim hangi maksatla düğüm büyüsünü yaptığımı da biliyorsun ve biliyorum ki bundan sonra bana yardım etmek amacıyla elinden gelen her türlü gayreti sarf edeceksin. Çünkü sen hüddamlar içerisinde seçkin bir konuma sahipsin ve çünkü sen diğer hüddamlar içerisinde belki de en güçlü olan görevli varlıksın. Sana karşı koyacak ve senin yoluna taş koyacak herhangi bir görevli olmadığının farkındayım ve zaten bu farkındalık içerisinde düğüm büyüsünü amacına ulaştırmak maksadıyla senin kapına gelmiş bulunmaktayım. Artık bana engel olmak isteyen herkes senin hışmın ile karşı karşıya kalacak ve bundan böyle sen istediğin sürece yapmış olduğum tılsımlı uygulama devam edecek ve belki de sonsuza kadar böyle sürüp gidecek. Biliyorum ki sen hüddamlar içerisinde yetkisi ve etkisi en tesirli olanlardan birisin ve sana karşı koymak, neredeyse imkansızla mücadele etmek gibidir. Artık hüküm senin elindedir ve bundan böyle ahkam sendedir."

Bunu okuduktan sonra ipe sıkı olacak şekilde 3 kez düğüm atın. Bu düğümlü ipi mümkünse sevdiğiniz kişinin kullandığı eşyaların arasına alın. Eğer bu mümkün değilse 3 hafta kadar kimseye göstermeden yanınızda taşıyın. Bu süre içinde büyünün etkisi ortaya çıkacaktır.

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2019, 13:16
YORUM EKLE
Medyum - Aşk büyüsü