Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kendim aşk büyüsü yapmak istiyorum diyenler için evde en etkili aşk büyüsü nasıl yapılır ve evde yapılan aşk büyüsü çeşitleri nelerdir sorularının yanıtları yazımızda...

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Evde aşk ve bağlama büyüsü yapmak, özellikle sevdiği kişi tarafından hislerine ve aşkına karşılık bulamayan kişilerin başvurduğu manevi işlemler arasında yer almaktadır. Kadim bir geleneğin ürünü olarak asırlar boyunca icra edilen ve günümüze kadar gelmeyi başaran aşk büyüsü, birbirinden farklı uygulamalarla yapılabilmektedir. Pek çok gizli büyü kitabında geniş yer verilen aşk büyüleri, günümüzde de en sık başvurulan bağlama büyüleri olarak öne çıkmaktadır. Evde aşk büyüsü yapmak, medyum hocaların ya da büyü üstatlarının direktiflerine uyarak gerçekleştirilebilen birtakım ritüellerden oluşmaktadır. Aşk büyüsü icra ederek değer verdikleri kişinin de kendilerine aşık olmasını isteyen kişilerin öncelikle evde yapılabilecek büyüler hakkında detaylı bilgi sahibi olması gerekmektedir.

Aşk ve Bağlama Büyüsü Evde Yapılabilir Mi?

Büyü konusunda bugüne kadar gizli kalarak özellikle büyü üstatlarının elinde yer alan kitabeler ve diğer kaynaklar, aşk büyülerinin pek çok farklı çeşidinin olduğunu doğrulamaktadır. Nitekim asırlar boyunca pek çok farklı medeniyette en çok uygulanan manevi öğretiler arasında yer alan aşk büyüleri, bu sebeple hemen hemen bütün topluluklar tarafından gizli tutulmuştur. Bu sayede günümüze kadar gelmeyi başaran büyüler arasında evde yapılmayacak kadar kapsamlı ve geniş ritüele sahip büyüler olduğu gibi kişilerin evde kolaylıkla gerçekleştirebileceği büyüler de bulunmaktadır. Evde kolay aşk büyüsü yapışı konusunda da sağlam kaynaklara itibar edilmesi ve deneyimli medyum hocaların onayının alınması önemlidir. Aksi takdirde büyünün ters tepmesi ya da yön değiştirmesi gibi istenmeyen durumlarla karşılaşılması kaçınılmaz olacaktır. En ağır aşk büyüsü nasıl yapılır başlıklı yazımızda tesiri kuvvetli bağlama büyüsü hakkında bilinmersi gerekenleri bulabilirsiniz.

Evde Yapılan Aşk Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Evde aşk büyüsü yapma konusunda uygulanabilecek pek çok farklı yöntem bulunmaktadır. Aşk büyüsü ile kişinin aşkına karşılık alması mümkün olabilmektedir. Oldukça güzel bir duygu olan aşka hizmet eden aşk ve bağlama büyüleri ilim sahibi medyum hocalar aracılığıyla da yapılabilmektedir. Ancak büyü üstatları olmadan da kişilerin kendi başlarına aşk büyüsü yapabilmek imkanları bulunmaktadır. Bu noktada maksat ritüellerin doğru bir şekilde yerine getirilmesi ve aşk büyüsünün en etkili bir şekilde icra edilmesidir. Evde yapılan aşk büyüleri kolay bir şekilde icra edilmesinin yanında etkili olmaları bakımından da tercih edilmektedir. Kadim büyü kitaplarında yer alan bilgilere göre evde yapabileceğiniz aşk büyülerinden bazıları şunlardır:

 • Karabiber ile aşık etme büyüsü
 • Kaşıkla yapılan aşk büyüsü
 • Nohutla yapılan aşk büyüsü
 • Tuzla yapılan aşk büyüsü
 • İple yapılan aşık etme büyüsü
 • Sabunla yapılan aşık etme büyüsü
 • Zeytin çekirdeği ile aşık etme büyüsü
 • Kağıt ve kalemle yapılan aşık etme büyüsü
 • Sarımsak büyüsü ile aşık etme
 • Saç teli veya el ya da ayak tırnağı ile yapılan aşk büyüsü

Evde Kolay Yapılan Aşk Büyüsü

Evde bazı doğa üstü varlıklardan yardım alarak kendi başınıza aşk büyüsü icra edebilirsiniz. Ancak bunun için kendine aşık etme büyüsü ritüellerini doğru ve eksiksiz bir biçimde uygulamanız gerekir. Bu konularda yeterli deneyime sahip değilseniz muhakkak deneyimli bir kişiden yardım almanız tavsiye edilmektedir. Ancak tüm bunlara rağmen evde icra edebileceğiniz birtakım büyüler de bulunmaktadır. Yüz yıllar boyunca süre gelen ve günümüzde de pek çok kişi tarafından icra edilmeye devam edilen aşk büyüleri ile kısa sürede etkili sonuçlar görülmesi mümkün olmaktadır. Evde kolay aşk büyüsü çeşitlerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Evde Sarımsak Büyüsü ile Aşık Etme

Sarımsak büyüsü aşk büyüleri arasında evde yapılabilen en kolay ve etkili bağlama büyüsüdür. Kuvvetli etkisi olduğu pek çok defa kanıtlanmış büyüler arasında yer alan sarımsak büyüsü yapmak için şu ritüelleri usulüne uygun bir şekilde yerine getirmeniz gerekmektedir:

 • Bir diş sarımsağı keserek ortadan ikiye bölün.
 • Temiz bir kağıda sarımsağın kesilmiş iç yüzü ile bir daire çizin. Bu dairenin içine büyünün yönlendirilmesini istediğiniz yani kendinize aşık etmek istediğiniz kişinin adını ve annesinin adını yazın.
 • Daha sonra hiç vakit kaybetmeden bu tılsımlı kağıdı bakır bir tas içinde yakın.
 • Kağıdın küllerini aşık etmek istediğiniz kişinin yemeğine ya da suyuna karıştırarak bunları tüketmesini herhangi bir yoldan vücuduna sokmasını sağlayın.
 • Bunun dışında küllerin bir kısmı da kişini günlük hayatında en çok kullandığı eşyaların içine konulmalıdır ya da bu eşyalara küllerin temas etmesi sağlanmalıdır.

Evde Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır?

En kadim bağlama büyüsü çeşitleri arasında yer alan kaşık büyüsü, eski olduğu kadar da etkili bir büyüdür. Bu büyü için kullanılan malzemeler oldukça basittir. Bu yüzden evde yapabileceğim aşk büyüsü var mı sorusunun yanıtını arayanlar için idealdir. Kaşık büyüsünü büyü kitaplarında yer alan usullere göre icra etmek için gerekli olan malzemeler;

 • Tahta kaşık
 • Temiz beyaz bir bez
 • Bir avuç toz şeker
 • 1 küp şeker

Kaşık büyüsünü icra etmek isteyenlerin şu ritüelleri usulüne göre gerçekleştirmesi zorunludur. Aksi halde büyünün tutma ihtimali düşük olabileceği gibi yön değiştirmesi de söz konusu olabilir. Beyaz bezin içine toz şeker ile 1 adet kesme şekeri koyun. Bezi bohça haline getirin ve şekerlerin güzelce muhafaza edilmesini sağlayın. Daha sonra tahta kaşığı elinize alın ve 21 defa olacak şekilde "ya kaşık" sözünü tekrar edin. Bu esnada tahta kaşıkla vura vura toz şekerin arasında bulunan 1 adet küp şekeri de toz şeker kıvamına gelinceye kadar ezin. Küp şeker tamamen biçimini kaybedip toz şekerlerin arasına karıştığında büyü icra edilmiş olmaktadır. Bu vesileyle elde edilen şekerin mutlaka aşık edilmek istenen kişinin çayına ya da benzeri içeceğine katılması gerekmektedir. Bu şekerin iyi muhafaza edilerek sadece büyüye niyetlenen kişinin içeceğine katılması önemlidir. Aksi halde başka birinin içeceğine karıştırılması durumunda büyünün niyeti bozulacaktır.

Evde Düğüm Büyüsü Nasıl Yapılır?

Evde aşk büyüsü nasıl yapılır sorusunun yanıtını arayan kişilerin genellikle uygulamaktan çekindiği bağlama büyüleri arasında yer alan düğüm büyüsü, geçmişten günümüze tesiri ve etkileriyle her zaman dikkat çekmiştir. Çünkü bu büyü icra edilirken uygulanan ritüeller diğer basit büyüler gibi değil aksine Hüddam aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Hüddam dünya dışı bir varlık olarak aşk büyüsünün tesirli olabilmesi ve kısa sürede etki edebilmesi için görevlendirilerek büyünün gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Pazar günü, gün doğumundan önce gerçekleştirilmesi gereken bu büyüde zamanlama çok önemlidir. Belirtilen gün ve zaman aralığı dışında büyünün uygulanması mümkün olmayacağı gibi bu şekilde ciddiye alınmayan durumlarda kişilerin manevi yönden rahatsızlık yaşaması da kaçınılmaz olmaktadır. Bu yüzden evde yapılacak aşk büyüsü arayışında bulunan kişilerin bu uygulamalara mümkün olduğu kadar ciddiyetle yaklaşılması tavsiye edilmektedir.

Pazar günü karanlıkta kıble yönünün tersine dönün ve yere oturun. Kırmızı ve siyah ip ile gözlerinizi kapatarak 77 defa Ya Hüddam Garaminar diyin. Bunu telaffuz ederken içinizden kendinize aşık etmek isteyen kişinin adını, simasını ve niyetinizi geçirin. Daha sonra önce kırmızı ipi alıp, "Hüddam Garaminar hatırına beni yarı yolda bırakma ve emeğimi ziyan etme" dedikten sonra siyah ipi elinize alın ve "Siyah ve kırmızı ip bana hizmet edecek ve benim niyetimi yine ifa edecek. Hüddam Garâminâr da düğüm atacak artık güzellikler gelecek" tılsımlı sözlerini söyleyin. Kırmızı ve siyah ipleri birbirine sıkıca düğümleyin. Bu düğümlü ipi 7 gün sakladıktan sonra aşık etme büyüsü etkisini gösterecektir.

YORUM EKLE
Medyum - Aşk büyüsü