Karabiber Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Tesiri en kuvvetli aşk büyüleri arasında yer alan 41 karabiber büyüsü kaç günde etki eder ve karabiber büyüsü duası hakkında tüm detaylar yazımızda yer almaktadır.

Karabiber Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Karabiber büyüsü sonuçlarının etkisi oldukça kuvvetli olabilen ve kendisini hızlı bir şekilde gösteren bir aşık etme büyüsü türüdür. Medyumlar arasında, karabiber büyüsünün en hızlı ve güçlü biçimde aşık etme büyülerinden biri olduğu kabul edilmektedir. Yapılışı kadar bozulmasında da işinin ehli medyumlarla çalışılması gereken karabiber büyüsü, tüm dünyada olduğu kadar ülkemizde aşk büyüleri arasında en sık kullanılan büyü türleri arasında yer almaktadır.  Hindistan'da ortaya çıktığı bilinen karabiber büyüsü etkileri bakımından hem bekarlara hem de evli kişilere yönelik yapılabilmektedir.

Karabiber büyüsü ile ilgili en çok merak edilen sorulardan biri de bu tür büyülerin kadınlara mı yoksa erkeklere yönelik yapılması gerektiğidir. Etkisinin hızlı bir biçimde göstermesi sebebiyle yaygın bir şekilde tercih edilen karabiber büyüsü, kadınlara ve erkeklere yönelik yapılabilmektedir. Deneyimli ve işinin ehli medyumlar ile yapıldığında bu büyünün hızlı bir şekilde kişinin hayatına etki etmesi ve sadece 2 hafta gibi kısa bir sürede kişinin hayatında köklü değişiklikler gerçekleştirdiği bilinmektedir.

Karabiber Büyüsü Nedir, Etkileri Nelerdir?

Karabiber büyüsünün amacı, temelde aşk büyüsü etkisi yaratmaktır. Büyünün tesiri yönlendirilen kişinin karabiber ile kavrularak aşka mahkum edilmesi hedeflenmektedir. Bu uygulama karabiberin kişinin üzerindeki en etkin yakıcı tesirini aktif hale getirilmesi ile başlar ve büyünün yönlendirildiği kişi bu etkiyle en büyük aşk duygularının içine girmiş olur.

Karabiber büyüsü sadece bekarlar için yapılmamaktadır. Uzman bir medyum eşliğinde karabiber büyüsü çalışması yapıldığında evli insanlara da bekarlar kadar etki ettiği görülmektedir. Oldukça tesirli olan bu büyü evli bir şahsa yapıldığında kişi sadece karısını ve kocasını değil aynı zamanda çocuklarını da düşüncesinden çıkarabilir. Büyünün etkisine kapılan kişinin gözü aşktan başka bir şeyi görmeyeceğinden, aşkına kavuşmak ve mutlu olabilmek için bütün riskleri çekinmeden alabilmektedir. Bu nedenle medyumlar ve halk arasında "yuva yıkan karabiber büyüsü" adı verilen karabiber büyüsü yapılışı konusunda muhakkak işinin ehli medyumlardan destek alınması gerekmektedir.

Karabiber Büyüsü Özellikleri Nelerdir?

Karabiber büyüsü bir kişiyi aşık etme uygulamaları içinde en çok rağbet gören tılsımlar arasında yer almaktadır. Bu nedenle bekar veya evli fark etmeksizin özellikle karşılıksız aşk yaşayanlar tarafından bir nevi ilaç gibi görülen karabiber büyüsünün mutlaka uzman medyumlarla gerçekleştirilmesine dikkat edilmelidir.

Karabiber aşk büyüsü etkileri sürekli geçerli olması bakımından üzerinde ciddiyetle durulması gereken bir aşık etme büyüsüdür. Çünkü bazı aşık etme büyüleri 40, gün bazıları 6 ay, bazıları ise 7 yıl geçerli olmaktadır. Dolayısıyla büyünün etkisi geçmeden büyü yaptıran kişiler, büyünün yönlendirildiği karşılarındaki kişiyi kendilerine bağlamaları gerekmektedir. Ancak karabiber büyüsünde zaman sınırlaması söz konusu değildir. En avantajlı aşk büyüleri arasında gösterilen karabiber büyüsünün alanında uzman medyumlar aracılığı ile bozulmadığı takdirde etkileri zaman içinde azalma gösterse de asla sona ermemektedir. Kaldı ki karabiber büyüsünün özellikle karşılıksız aşk yaşayan ve kişilerin kendinden başka birini görmelerini istemeyenler tarafından en sık tercih edilen aşk büyüklerinden biri olmasının nedenlerinden biri de söz konusu uzun süreli etki göstermesidir.

Sizde ya da bir sevdiğinizde musallat olup olmadığının nasıl anlaşılacağı ile ilgili bilinmesi gerekenleri yazımızda bulabilirsiniz.

Karabiber Büyüsü Nasıl Yapılır?

Karabiber ile yapılan aşk büyüsü, 3 farklı aşamadan meydana gelmektedir. Her ne kadar karabiber büyüsü, karabiber ile yapılsa da büyünün esas malzemelerinden biri de topraktır. Karabiber bu etkili aşk büyüsünde sadece toprağa sonradan eklenen bir unsurdur.

Karabiber aşk büyüsünün yapılışında ilk aşamada, büyünün yönlendirileceği ve aşık olması istenen kişiyi simgeleyen bir avuç toprak alınır. Toprağın hangi tür toprak olması önemli değildir. Fakat toprağın içinde taş, atıklar, dal parçaları gibi unsurlar bulunmamalı, toprak saf bir şekilde tutulmalıdır. Kişiyi temsil eden bu toprak bir kumaş parçası veya bez torbaya konularak özenle muhafaza edilir.

Büyünün ikinci aşamasında oprak dışında karabiber tılsımlarının hazırlanışına geçilir. Karabiber büyüsü yapılırken ilk olarak 41 toz taneli karabiber, özel bir tava üzerine alınır. Bu tavayı günlük hayatınızda yemek pişirmede kullandığınız tavalar arasından seçmemeniz tavsiye edilmektedir. 41 toz taneli karabiber, özel tavada 3 gün 3 gece boyunca belirli aralıklarla kavurarak karabiber aşk büyüsünü yönlendirilecek kişinin adı okunur. Önceden belirli isimlerle oluşturulan tılsım, niyetler ve isimlerle birlikte yakım işleminde tane tane okunarak karabiberlere üflenir. Güçlü etkinin oluşması için karabiberler kavrulduktan sonra altın tozu ile kaplı tabakalara alınır.

Karabiber Büyüsünün Yapılışı

Karabiber ile yapılan aşk büyüsü üçüncü aşamada kavrulan karabiberler ile toprak bir araya getirilir. Toprak geniş bir alanın ortasında bez üzerinde yere açıldıktan sonra önce kavrulan karabiber tozları ile bir araya getirilir. Büyünün bu aşamasında tılsımın harekete geçmesi için şu sözlerin okunmasına dikkat edilmelidir:

"Ey yanıp kavrulan karabiber! Ey hazırlanmış olan tılsımların uzandığı varlıklar! Sesime ses verin… Sizlerden istediğim adını yazıp burada hiç ettiğim kişinin yeniden canlanıp benim için kara sevdaya düşmesidir. Siz ki aşk büyüsünde çok insana bugüne kadar yardımlarda bulundunuz. Karşınızda aciz olan bana yardımları getirin. Bunu Harut ve Marut aşkına yapın, yardımlarınızı getirin!"

Toprak ve karabiber bir araya getirildikten sonra kişi kendisine aşık olmasını istediği kişinin adını ve annesinin adını söyleyerek yerdeki toprağın etrafında saat yönünün tersi olacak şekilde 41 defa döner. Dönüşünü tamamladıktan sonra karabiber karışımlı toprak yine aynı beziyle birlikte yerleşim yerinden uzakta bir yere götürülerek dere, göl gibi doğal su kaynağının içine dökülür. Bu aşamada kişinin yine aynı tılsımlı sözleri tekrar etmesi gerekmektedir.

Karabiber Büyüsü Ne Zaman Etki Gösterir?

Karabiber aşk büyüsünün tutma zamanı, büyünün son aşamasının gerçekleştirilmesinin ardından başlar. Fakat tam anlamıyla karabiber büyüsü yapılan kişinin aşktan gözünün dönmesi için 2 ya da 3 haftalık bir süreç geçmesi gerekmektedir. En fazla 21 gün içinde maksimum etkiler göstermeye başladıktan sonra karabiber büyüsünün sonuçları ortaya çıkmaya başlar. En hızlı şekilde etki eden aşk tesirli dualar ve uygulamalar arasında yer alan Çevirgel duası hakkında detaylı bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Karabiber Büyüsünde Medyum Hocanın Önemi Nedir?

Karabiber aşk büyüsü oldukça kuvvetli etkileri ve uzun süreli tesiri ile mutlaka işinin ehli bir medyum hoca aracılığıyla yapılmalıdır. Karabiber büyüsünde büyünün gerçekleştirilmesi için ikna edilmesi gereken Hüddam cinini ile vekalet ilişkisinin kurulması medyum hoca sayesinde olacaktır. Uzman medyum hocanın özel çalışmaları olmadan Hüddam cininin sizin verdiğiniz komutları uygulaması mümkün değildir. Bu nedenle sizin yerinize geçecek ve işlemi sizin adınıza yürütme vekaleti alan işinin ehli medyum hoca sayesinde ateşte kavrulan karabiberin tılsımlanmış etkileri görülebilmektedir.

Karabiber büyüsü duası ve tılsımlı sözlerin usulüne göre hazırlanması da işinin ehli medyum hoca vasıtasıyla gerçekleştirilmektedir. Bu sayede büyünün ters tepmesi gibi riskler de en aza indirilmiş olmaktadır. Öte yandan büyünün gerçekleştirileceği gün ve saatlerin ebced karakterlerine göre sıralanışı, işlemlerin hesaplamaları ve diğer hassas noktalar medyumun tecrübesi ile belirlendiğinden, karabiber aşk büyüsü yaptırmak isteyenlerin uzman desteği alması tavsiye edilmektedir.

Karabiber büyüsünün etkili bir şekilde sonuç göstermesi için dikkat edilmesi gereken hususlardan biri de aşık olması istenen yani büyünün yöneltildiği kişi ile daha önceden mutlaka arada bir gönül bağının kurulmuş olmasıdır. Dolayısıyla bu nokta atlanarak yapılan büyülerde mutlak sonuç elde edilmesi mümkün değildir. Karabiber büyüsünün tam anlamıyla başarılı bir şekilde icra edilmesi için kişinin daha önceden size karşı cinsel ya da duygusal yönden bir meyil göstermesi önemlidir.

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2019, 19:21
YORUM EKLE
Medyum - Aşk büyüsü