Kendine Aşık Etme Duası ve Büyüsü

Birisini kendine aşık etme duası, erkek arkadaşını kendine aşık etme duası ve bayanları kendine aşık etme duası hakkında tüm merak edilenleri yazımızda bulabilirsiniz.

Kendine Aşık Etme Duası ve Büyüsü

Bir insanı kendine aşık etme duası ve büyüsü, sevgisine ya da aşkına aynı şekilde karşılık görmek isteyen hem bayların hem de bayanların sık sık başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer almaktadır. Hayatları boyunca sevdiği kişiler ile bir arada yaşamak, mutlu mesut geçinmek, çoluk çocuğa karışarak herkes tarafından imrenilen bir yuva sahibi olmak isteyen kişiler ilk fitili kendine aşık etme duası ve büyüsü ile yakmaktadır. Aşık etme duası hem işinin ehli olan medyum hocalar ve büyü üstatları ile yapılabileceği gibi kişilerin kendi başlarına evde birtakım dua okuyup belirli ritüeller yaparak da gerçekleştirebileceği manevi uygulamalardır.

Etkisi çok kuvvetli olan bu dualar, halk arasında aşık etme ve bağlama duası olarak da bilinmektedir. Kadim öğretilerin en güvenilir kaynaklarında yer alan ve İslam dininde de kendine yer bulan aşık etme duaları, kişilerin kısa sürede mutlu sonlara ulaşmalarına vesile olmaktadır.

Aşık Etme ve Bağlama Duaları Gerçek Midir?

Yüz yıllar boyunca halk arasında bilinen ve uygulanan aşık etme ve bağlama duaları aynı zamanda bazı büyü kitaplarında yer alan uygulamalar ile desteklenerek gerçekten tecrübe edilmiş sonuçlara ulaşılmasına vesile olmaktadır. En etkili aşık etme duaları arasında yer alan duaların başında Kıyamet Suresi'nin 3. ayeti ile icra edilen dualar gelmektedir. Kıyamet Suresi'nin 3. ayetinin yanı sıra etkisi ve tesiri çok yüksek olduğu bilinen bazı tılsımlı sözcükler okunarak büyünün çok daha kısa sürede etki göstermesi amaçlanmaktadır. Uzaktan aşk büyüsü nasıl yapılır sorusunun yanıtını yazımızda bulabilirsiniz.

Aşık Etme Duası Kaç Günde Kabul Edilir?

Bir kişiyi kendisine aşık etmek isteyen kişilerin başvurduğu manevi yöntemlerden biri olan aşık etme duası, 7 gün boyunca uygulanan ritüelleri içerdiği için 7 gün gibi kısa bir sürede kabul görmektedir. Bu tür duaların hem uygulamasında hem de niyet aşamasında çok yüksek bir manevi güç açığa çıkarıldığı için duanın yanı sıra uygulanması gereken bağlama ritüellerinin doğru ve usullerine uygun bir şekilde yapıldığında kişiyi nokta atışı şeklinde kısa sürede amacına ulaştırması mümkün olmaktadır.

Eğer siz de sevginize bir türlü karşılık bulamadığınız, sevdiğiniz kadar sevilmediğiniz veya değer görmediğiniz bir ilişki içindeyseniz kendine aşık etme duası ve büyüsü uygulamaları ile sadece 7 gün içinde istediğiniz kişinin gönlünü kazanıp onun da sizi aynı şekilde yoğun kalbi duygular ile sevmesini sağlayabilirsiniz.

Kendine Aşık Etme Duası Nasıl Uygulanır?

Kendine aşık etme duası denenmiş uygulamaları ile kısa sürede istenilen sonuçlara ulaşılması mümkün olmaktadır. Kendine aşık etme duası, en etkili bir şekilde icra edilmek istendiğinde mutlaka ritüellere uygun hareket edilmesi gerekmektedir. Bu noktada da birisini kendine bağlama ve sırılsıklam aşık etme niyetinde olan kişilerin bu duanın uygulamasında ihtiyaç duyulan malzemeleri eksiksiz bir biçimde tedarik etmeye özen göstermelidir.

Kendine aşık etme duası esnasında bir bardak sıcak süte ihtiyaç duyulmaktadır. Bu yüzden bu malzemeler hazır olmadan manevi gücün açığa çıkması da mümkün olmayacağı için malzemelerin önceden temin edilmesine gayret edilmelidir. Aksi halde duanın en önemli ve mübarek malzemesi olan sıcak sütün olmamasıyla birlikte yanlış bir uygulamaya adım atılacağı için amaçlara ulaşmak zorlaşacaktır. Bu mübarek sıcak süt, Yüce Allah'ın katında duanın kabul görmesi için oldukça makbul bir malzemedir.

Kendine Aşık Etme Duası Tılsımlı Kelimeleri Nelerdir?

Sevdikleri kadar sevilmeyen, platonik aşka düşen, kara sevdadan yanıp tutuşan ve artık sevdiği kadar sevilmek isteyen kişiler sevdiğin adamı kendine aşık etme duası ve tılsımlı kelimelerin fazileti ile Yüce Allah'ın rızasını kazanarak gönülden geçen bu niyetlerine karşılık bulabilmektedir. Kendine aşık etme duasının ritüelleri şu şekilde başlamaktadır:

  • Rahatsız edilmeyeceğiniz sessiz bir ortamda kıbleye doğru yüzünüzü dönün. Yanınızda daha önceden kaynatmış olduğunuz bir bardak sıcak sütü de bulundurmaya dikkat edin.
  • Bir bardak sütü ayağınızın dibine konumlandırın ve kıbleye yönelik olarak gözlerinizi kapatıp 3 defa Bismillahirrahmanirrahim diyerek besmele çekin.

Daha sonra gözleriniz açık bir halde bağdaş kurup sıcak sütü sağ elinize aldıktan sonra 3 defa daha besmele çekin. Besmele çekerken gönülden temiz niyetle çekmeye özen gösterin. Duanızın kabul olacağına inancınızı tazeleyerek sol elinize aldığınız bir bardak sıcak sütle birlikte 3 kez daha besleme çekin ve sütü önünüzde yere koyun. Daha sonra duanızın 7 gün içinde kabul olması için gerekli tılsımlı sözleri içten gelecek bir şekilde en kalbi duygularınızla okuyun:

"“İlahi, besmele-i şerifin hatırı için kalbimdeki samimi niyeti ve ruhumdaki aşk acısının meydana getirmiş olduğu içtenliği esas alarak bana ruhumun rahatlaması ve huzur bulması için aşık etme duasının gerçekliğini nasip eyle, bana karşı tarafı en güzel şekilde elde etmek ve onun sevgisine ve muhabbetine nail olabilmek için yapmam gereken en güzel duanın kabulünü göstererek beni bahtiyarlık ve saadet içerisinde yaşat. Sevda ve sevgi, muhabbet ve aşk senin kontrolünde ve denetiminde olduğu için bizi bahtiyar kıl Allah’ım, amin.”

Kıyamet Suresi 3. Ayet ile Kendine Aşık Etme Uygulaması

Yukarıda belirtmiş olduğumuz aşamaları birer birer gerçekleştirerek birisini kendine aşık etme duası uygulamasında yavaş yavaş sona yaklaşabilirsiniz. Mübarek sıcak sütle toplam 9 defa olacak şekilde besmele çekip, tılsımlı sözleri en içten gelen duygularınızla okuduktan sonra Kıyamet Suresi'nin 3. ayet aşamasına geçebilirsiniz. Yüzünüz yine kıbleye dönük bir şekilde pozisyon değişikliği yapmadan aynı konumda önünüzde bulunan bir bardak sıcak sütün üzerine Kıyamet Suresi'nin 3. ayeti kerimesini Arapça usulüne uygun olarak okumanız gerekmektedir. Peş peşe ara vermeden olacak şekilde sıcak sütün üzerine okunması gereken Kıyamet Suresi 3. ayetin okunuşu şu şekildedir:

  • “E yahsebul insânu ellen necmea ızâ meh.”

İlmi kaynaklarda yer alan ritüellere göre 7 kere olacak şekilde bu mukaddes ayeti sıcak süte okuduktan sonra en kuvvetli aşık etme duası uygulamasında son olarak sütün içilmesi gerekmektedir. Sütün iyice soğumasını bekledikten sonra sağ elinize aldığınız bardakta bulunan sütü 7 defa besmele çektikten sonra 7 yudumda bitirin. Ancak her besmele çektikten sonra bir yudum içmeye özen gösterin. Dolayısıyla bir besmele bir yudum şeklinde olacak bir usulde bu duanın kabul görmesi için gerekli tüm aşamaları usulüne uygun biçimde tamamlamış olursunuz. Adet kanı büyüsünün etkisi ne kadar sürer yazımıza göz atabilirsiniz.

Geceleri ve Mübarek Cuma Günleri Okunacak Aşk Duaları

Sevdiğiniz kişinin sevginize karşılık vermesini, kocanızın evine bağlı olmasını, sevgilinizle kısa sürede evlenmeyi istiyorsanız yatmadan önce geceleri okumanız gereken başkasını kendine aşık etme duası uygulamaları arasında şunlar da yer almaktadır:

  • "İnna halaknel insane min nutfetin emşacin nebtelihi kezalike nebtelihi emşacin keza ila mehabeti keza el-acele 2 es-saate 2 el-vahan 2. Barekellahü fiküm ve aleyküm."
  • "ya vedud ya zel arsil kerim ya beduh ya zel arsil ezim.ya rauf ya zel arsil mecid ya cebbar ya settar,ya mukiyt ya mugis ya hennan ya mennan vel kaytu aleyke filan ibni filanete ela mehebbete filan binti filanete minni ve li tusni ala eyni.es seeh el vahen el ecel."
  • "Allahümmec’al li min emri haza ferecen ve mahrecen inneke ala külli şey’in kadiyr.Allahümme rabbe ibrahiyme ve musa ve rabbe ishaka ve ya’kube ve ıysa ve rabbe cebraiyle ve mikaiyle ve israfiyle ve azraiyle ve münzilet tevrate vel’inciyle vezzebüre vel fürkanel azıymi erini fi menami ma tera li fiyhil hayre vel’aserat.tevekkel ya cibriylü ente ve a’vanüke bihakkıl aziyzil cebbaril keriymil vehhabil hahhari allahümme elkı mahabbeti ömer ibni fatma fi kalbin ayşe binti zehra bihakkı maliki yevmiddiyni ve bihakkıl hayyil kayyümil vahıdil ehad ve tevekkel ya israfiylü ente ve a’vanike ve elki mahabbete ömer ibni fatma fi kalbin ayşe binti zehra bihakkı iyyake na’büdü ve iyyake neste’ıynü ve bi hakkıl melikil muktediril mukaddimel müdi’ül müıydü tevekkel ya rü kıyaiyl ente ve a’vanike velkav mahabbete ömer ibni fatma fi kalbin ayşe binti zehra allahümme inni eselüke bihakkı nebiyyike muhammedin sallallahü teala aleyhi ve selleme ve bihurmeti hazihis süretiş şerifeti en takdı haceti bilütfike ve bifazlike ya allahü ya allahü ya allah."

YORUM EKLE
Medyum - Aşk büyüsü