Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Yöntemleri ve Duası

Büyü nasıl bozulur? Kara büyü bozma duası ve yöntemleri. Peygamberimizin büyü bozma duası, en etkili büyü bozma duaları. Büyünün bozulduğunu nasıl anlarsınız?

Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Yöntemleri ve Duası

Büyü bozmak için neler yapılır? Büyünün bozulduğunu anlamanın kolay yöntemlerini öğrenin. Medyum veya bir Hocaya gitmeden tek başınıza uygulayacağınız yöntemleri öğrenin. Büyünün bozulması için yapılması gerekenler ve okunması gereken en iyi dualar büyü konusunda sıkıntı yaşayanlar tarafından yoğun olarak araştırılan bir konu başlığı olmakla beraber; günümüzde büyü yapılma sayılarının sürekli artması konu büyü bozulması için yapılması gerekenler ile alakalı arayışların iyice artmasını sağlamıştır. Dinimize göre işlenecek günahların en büyükleri arasında yer alan büyü yapmak, büyüye maruz kalan kişilerin büyük sıkıntılar yaşamasına neden olmaktadır.

Kişiye Büyü Yapıldığını Gösteren Belirtiler

Kişilerin başına gelen birçok problem düşünüldüğü gibi büyüyle alakalı olmasa da kişiye büyü yapıldığını gösteren birçok belirti bulunmaktadır. Büyü yapıldığını gösteren belirtiler;

 • Kişinin aniden dengesinin bozulması
 • Kişinin ruhsal dünyasının olumsuz hale gelmeye başlaması
 • Uykuda sıkça kabuslar görmek, sıkça uyanmak, terlemek ve huzursuz olmak
 • Belli zamanlarda görülen siyah sis ve karartılar
 • Özellikle sabah uyanıldığında vücutta farkına varılan anlamsız şişlikler ve morlukla
 • Duran cisimlerin hareket ettiğinin görülmesi olarak belirtilebilir.

Büyünün İnsan Hayatına Etkileri

Büyünün insan hayatındaki etkileri yapılan büyünün çeşidi ve özelliğine göre değişebilmekle beraber; kısa sürsün, uzun sürsün büyünün insan hayatında silinmesin derin izler bırakabilmesi neredeyse kesindir. Büyü insan psikolojisine oldukça yara verirken, intihara kadar sürüklediği durumlar görülmektedir. Kişilerin hayatına doğrudan etki edebilen büyüler;

 • Kişinin işini ve gücünü bozmaya yönelik bir büyü olabilir.
 • Kişinin kısmetini bağlamak için yapılabilir.
 • Kişinin sevgilisinden ya da eşinden soğuması ve ayrılması için yapılabilir.
 • Kişinin hastalanması ve sağlığının bozulması için yapılabilir.
 • Kişiyi büyü sahibine bağlanması ve gözünün ondan başka kimseyi görmemesi için yapılabilir. 

Büyünün Bozulması İçin Ne Yapılması Gerekir?

Büyü bozmak için en etkili yol nedir sorusuna verilecek cevap kesinlikle duaların varlığıdır. Dualar, büyünün niteliği ve şekline göre en etkili çözüm yolunu oluşturmaktadır. Bu noktada büyü bozmak için başka birinden faydalanacaksa da faydalanacak kişiler konusunda dikkatli davranılması çok önemlidir. Öncelikle büyünün bozulması için Allah’tan yardım istemek, Allah’a iman etmek ve icra edilecek dualar sonucunda olumlu sonuç alınmasına inanmak çok önemlidir.

Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Yöntemleri ve Duası

Fatiha Suresi Okunması İhmal Edilmemelidir

Özellikle kişinin kısmetinin kapanması ya da eşiyle anlaşmazlığa düşmesi için yapılan büyüler için sabah, öğle, ikindi, akşam ve yatsı ezanından sonra 3’er kere okunan Fatiha duası sadece büyü illeti için değil, manevi iç dünyasının ferahlaması için de gayet önemlidir. Fatiha suresi ”Bismillahirrahmânirrahîm, Elhamdü lillâhi rabbil’alemin, Errahmânir’rahim, Mâliki yevmiddin,İyyâke na’budü ve iyyâke neste’în, İhdinessırâtel müstakîm, Sırâtellezine en’amte aleyhim , ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn” şeklindedir.

Bakara Suresi Büyü Bozma Konusunda Çok Önemlidir

Tüm büyüler için oldukça önemli olan Bakara suresi, kişinin büyüden tamamen kurtulması, büyünün verdiği olumsuz etkilerin azaltılması ve def edilmesi için oldukça önemli bir duadır. Bakara suresi büyü bozma konusunda özellikle Bakara 1, 2, 3, 4, 5, 163, 164, 255, 256, 257, 285 ve 286. Ayetlerinin okunması çok faydalıdır.

Büyü Bozma Konusunda Faydalı Olan Diğer Sureler

Büyü bozma ile alakalı önerilen diğer sureler A’râf suresi 54,55 ve 56.ayet, Tevbe suresi 51, 128 ve 129. ayetler, Yunûs suresi 107. ayet, Cin suresi ilk altı ayet, Mü’minûn suresi 116, 117 ve 118. Ayet, Hadîd suresi ilk beş ayet, Rahman suresi 33-37. ayet, Felak suresi ilk beş ayet, Nas suresi ilk altı ayetlerdir. Bakara suresini 3 kez okumak, Rad suresini 3 kez okumak, Tarık suresini 7 defa okumak, Rahman suresini 7 defa okumak ve Nas suresini 12 defa okumak gerekmektedir. Yukarıdaki duaların her gün düzenli olarak tekrarlanması sadece büyüden kurtulmak için değil, manevi huzura erişmek için de oldukça önemlidir. Tüm dualardan fayda sağlamanın ilk şartı da Allah’a iman etmektir. Bazı durumlarda dualar kişinin üzerindeki büyüden kurtulmak için yetmezse, bu konuda önemli kazanımlar sağlayarak din adamlarından yardım istenebilir. Ancak bu seçim hassas bir şekilde yapılmalıdır.

Felâk Suresinin Büyü Bozma Konusundaki Mucizevi Etkisi

İslam tarihi boyunca büyü bozma konusunda okunan dualar incelendiğinde en sık rastlanan duanın Felâk suresi olduğu görülmektedir. Büyü yaptırmanın kötülüğünü anlatan Felâk suresi Peygamber Efendimize (S.A.V) Yahudi bir kadın tarafından yapılan bir büyü sonucunda büyü malzemesi olan tarağın bir kuyuya atılması, Hz.Ali’nin (R.A.) yanındaki birkaç kişiyle birlikte tarağı kuyudan çıkarıp, tarağa sarılı ipleri çözmesi üzerine Peygamber Efendimiz’in (S.A.V) büyünün tesirinden kurtulması üzerine indirilen Felâk suresinde büyü yapanların şerrinden Allah’a sığınılması gerektiği belirtilmiştir. Kara büyülere karşı Felâk Suresi de dahil olmak üzere tüm büyülerde Felâk suresi okunması çok önemlidir. Sure okunduktan sonra 1 defa “Bismillahi la yeddirru maasmihi şeyun fil ardı ve la fis semai ve hüves semiul alim” cümlesi yüksek sesle okunduğunda duanın tesirinin arttığı müjdelenmiştir.

Felak ve Nas Suresi Okunarak Büyü Bozulması

Büyü bozman konusunda okunması gereken önemli iki dua olan Felak ve Nas suresi;

 • Euzubesmele
 • Kelime-i tevhit
 • Felâk suresi
 • Euzubesmele
 • Kelime-i tevhit
 • Nas suresinin her biri 11 defa okunduktan sonra,

 “Bismillahillezi la yedurru measmihi şey ün fil ardi ve la fissemai ve huvessemiul alim” duasının okunması da oldukça etkilidir. Bismillahillezi duası aynı zamanda sadece büyü için değil, tüm belalardan kurtulmak için ihmal edilmemesi gereken önemli bir duadır.

Büyü Bozma Duaları Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Büyü bozma niyetiyle Kurân-ı Kerim duaları okunmadan önce mutlaka abdest alınmalıdır. Abdest alınmadan önce dua edilmesi büyüler konusunda herhangi bir etki sağlamayacağı gibi doğru da değildir. Ayrıca bazı kaynaklar büyü bozma için Kur’an sureleri okunmadan önce 4 rekât nafize namazı kılınmasını tavsiye etmektedir. Büyü bozma duası için önerilen zaman da sabah namazı ile gün doğumu arasındaki zamandır. Aynı zamanda dua icra edilirken mutlaka kıbleye dönülmeli, eller semaya açılmalı ve mümkünse diz çökülmüş olmalıdır.

Büyünün Kendiliğinden Bozulması mümkün mü?

Büyünün kendiliğinden bozulma durumu Kurân-ı Kerim sureleri ve bu konuda etkili din adamları dışındaki üçüncü yol olarak ön plana çıkmaktadır. Büyünün kendiliğinden bozulması büyüye maruz kalan kişinin başına ani ve çok önemli bir olay gelmesiyle kendiliğinden bozulur. Bu durumda büyü hükümsüz kalarak kişi üzerindeki tesirini kaybeder. Bu durumlar;

 • Deprem, yangın ve sel gibi afetler
 • Meydana gelen bir kaza (trafik kazası, ev kazası)
 • Düğün tarzı büyük törenler
 • Aşk
 • Felç geçirme
 • Doğum yapma olarak başlıklandırılabilir.

Yaşanan bu durumlar kişinin ruh dünyalarında oldukça derin izler bırakmasının yanında gerçeklik kayması adı verilen özel durumlar yaratmaktadır.

Muska Bulunduğunda Yapılması Gerekenler

Büyü haricinde özellikle evde muska bulunması da büyüye benzer bir durum yaratabilir. Burada büyü nasıl bozulur hangi dualar okunur konu başlığı muska için değerlendirilecek olursa muska bulunduğunda sirkede 1 gün beklemesi, bir gece ay’ı görmesi, sabahında Nas ve Felâk surelerinin üçer defa okunması, hemen ardından da Ayetelkürsi okunduktan sonra muskanın bir deniz ya da akarsunun tam ortasına atılması muskanın bozulması hususunda önemli bir fayda sağlayabilir.

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2018, 01:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan kilitci
Hasan kilitci - 5 yıl Önce

merhaba hocam hocam gece uyumam 1 veya 5 dakikadır bu 5dakikada rüya görüyo m hep karanlık görüyom köpek görüyom siyah köpek eniği görüyom 9 aydır işe gidemiyorum inanki parasız kaldım perişanım hocam Allah rızası için bakarmısın hocam Allah razı olsun

Meryem
Meryem - 5 yıl Önce

Hocam esim evi. Terketi ve. Iki ay sonra. Bir sene olcak aileyi kardeslerini. Beni herkesi hayatindan sildi. Kimseyi istemiyor hayatinda bir kadin var. ve biz sordugumuzda. Hayir yok oyle birsey diyor. O kisi kocami tamamiyle etkisi altina almis. Neyapmaliyiz hocam. Otuz senelik evliligimiz vardi.

tuncer kur
tuncer kur - 5 yıl Önce

ben bir kadına bağlandım ondan kopamıyorum bu kadın beni çök sevdiyini şöylediyi halde bende uzaklaştı çök açı cekiyom onsuz yapamıyom hocam.

Medyum - Aşk büyüsü