Büyü Belirtileri Nelerdir, Büyü Olduğunu Nasıl Anlarım?

Kara Büyü Belirtileri, Büyü yapılmış İnsan nasıl olur? Bende büyü var mı, Büyünün fiziksel belirtileri, Üzerinde büyü olduğunu nasıl anlarsın? İşte ayrıntılar.

Büyü Belirtileri Nelerdir, Büyü Olduğunu Nasıl Anlarım?

Üzerinde büyü olduğunun nasıl anlaşılacağı ve büyü belirtilerinin ne olduğu yaşamında sıklıkla terslikler yaşamaya başlayan kişilerin sıkça araştırdığı bir başlık olmakla beraber bu noktada sorunun doğru tespiti çok önem taşımaktadır. Sorunun doğru tespit edilmesi çözüm yolunun anahtarını bulmak anlamına gelmekle beraber büyünün toplumsal bir gerçek olduğunun farkına varılarak büyü belirtileri ve üzerinde büyü olup olmadığının nasıl anlaşılacağı bu konuda kişinin adımlarının doğru atılması anlamına da gelecektir.

Eğitim Düzeyiyle Büyünün Ters Orantılı Olma Durumu

Büyü yapılması ile alakalı toplumda yaygın olan inanışın aksine genellikle büyüye başvuran insanların eğitim durumunun oldukça yüksek ve kariyer açısından da önemli konumlarda oldukları görülmektedir. Üzerinde büyü olduğunu nasıl anlarsın açıklamasından önce büyünün;

 • Çiftlerin evlilik hayatının bozulması için
 • Kişinin iş hayatının bozulması için
 • Kişinin sağlığının bozulması için yapıldığı bilinmektedir. Bu yönde büyü nasıl anlaşılır, büyü nasıl bozulur ile alakalı ayrıntılı bilgi sahibi olmak çok önemlidir. Bu bilgilenme sayesinde önceden tedbir almak ve büyünün olumsuz etkilerinden kurtulabilmek mümkün olmaktadır.

İslam Dinine Göre Büyü Haramdır!

Dinimizde büyü yapılmasına vesile olmak ve büyü yapmak Peygamber Efendimiz tarafından da ifade edildiği üzere kesinlikle haram kılınmıştır. Büyüyle alakalı Bakara Sûresi 102. ayette buyurulduğu üzere “ O sihri yapanlar, Allah’ın izni olmadan hiç kimseye zarar verecek durumda değillerdi. Böylece onlar kendilerine fayda sağlayacak şeyleri değil de zarar verecek şeyleri öğrendiler” ayeti çok önemlidir. Aynı zamanda sadece büyü yapmak değil herhangi bir sebepten ötürü insanların büyücüye gitmesini teşvik etmek de haramdır. Muska ve kâğıt kullanarak büyü yapılması da doğru değildir.

Büyü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Kişinin üzerinde büyü olup olmadığı ya da kişinin cinlenmiş mi olduğunun ayrımının iyi yapılması bunun çözümü için de altın değerinde çözümler sağlamaktadır. Aynı zamanda değişik sıkıntıları olan birinin durumu yukarıdaki her iki tanıma da uymayabilir. Büyünün fiziksel ve ruhsal belirtileri açıklanacak olursa genellikle hiçbir neden yokken kişinin davranışlarının tam anlamıyla değişmesi en çok görülen büyü belirtisidir. Bu noktada büyü yapıldığı düşünülen kişinin hareketlerinin iyi gözlemlenmesi gerekmektedir.

 • Kişinin çok sevdiği eşinden bir anda nefret etmesi, çocuklarından soğuması ve nedensizce boşanmak istemesi
 • Kişinin sağlığının bir anda bozulması, vücudunda ağrıların ortaya çıkması gibi büyü belirtileri sıkça görülmektedir.

Büyü Mü, Cinlenme Mi?

Yukarıda da anlatılmaya çalışıldığı gibi büyü bozma ve cin çıkarmayla alakalu farklı çalışmalar yapılması gerekmektedir. Belirtiler anlamında vücuduna cin girmiş kişinin vücudu zaman zaman siyah ve kırmızı bir renk alabilirken, kişinin sıkça rahatsız edici kabuslar gördüğü bilinmektedir. Aynı zamanda kişinin aniden içine kapanması, asosyal olması, yalnız kalmayı seçmesi, suç işlemeye yatkın bir hâl alması da olağandır. Uykusunda anlaşılmaz ve gizemli sözler söylediği de fark edilir.

Büyü Belirtileri

Büyü belirtileri nelerdir sorusu için ise;

 • Büyü yapılmış kişinin gece uykularının düzensizleştiği görülmektedir. Bu durumda kişinin hiç uyuyamaması ve ani olarak uykudan sıçrayarak uyandığı çok olur.
 • Kişi gaipten sesler duymaya başlar
 • Kişinin son dönemlerde ortaya çıkan özellikle baş ve boyun ağrılarına tıp bilimi bir teşhis koyamaz
 • Kişi sürekli takip edildiğini düşünür
 • Kişi daha önce hiç yaşamadığı sürekli yorgunluk, sinirlilik hissi ve halsizlik gibi problemler yaşamaya başlar.
 • Büyü yapılan kişi herhangi bir kişiye aniden bağlanırken ondan kopamamaya ve tüm olumsuz özelliklerine rağmen sürekli onun yanında olmaya başlar.
 • Evli çiftleri birbirinden ayırmak için yapılan büyü sonucunda birbirleriyle çok iyi anlaşan ve birbirlerini çok seven çiftler bir anda sürekli olarak tartışmaya ve birbirlerinden nefret etmeye başlarlar. Cinsel hayatları bozulur. Bununla alakalı Kur’an-ı Kerim’de geçen ilgili ayetin Elmalılı Hamdi Yazır tefsirinde ”sihir yaparak karı kocayı ayıranlar, bu kadar önemli bir sevgi bağını kıranlar bir topluma neler yapmazlar ki, sihrin en büyük etkisi ruh üzerinedir.” şeklinde açıklaması yapılmıştır. 
 • Kısmet bağlama büyüsü yapılan kişiler çok iyi kısmetlerle karşılaşsalar da bir türlü evlenmeleri mümkün olmamaktadır. Ya da defalarca evlenen kişiler aynı şekilde defalarca boşanmak zorunda kalırlar.
 • Çok güzel ve alımlı bir kişiye büyü yapılması sonucu onun özellikle eşinin gözüne olukça çirkin gözüktüğü bilinmektedir.
 • Kişinin iş ve gelir durumu gayet iyiyken bir anda işlerinin tersine döndüğü görülmektedir.

En Çok Görülen Büyü Çeşitleri Nelerdir?

Son bin yılda dünya üzerinde değişik şekillerde ortaya çıkan binlerce farklı büyü olmakla beraber en çok görülen büyü çeşitleri;

 • Aşk büyüsü
 • Geri döndürme büyüsü
 • Koruma büyüsü
 • Papaz büyüsü
 • Yumurta büyüsü
 • Adet kanı büyüsü
 • Latin büyüsü
 • Bağlama büyüsü
 • Nohut büyüsü olarak isimlendirilir.

Kara Büyü Belirtileri Nelerdir?

Aynı zamanda kara büyü belirtileri olarak isimlendirilen ve bir takım karanlık enerji ve güçlerin kişilerin hareketlerini etkilediği ve kişilere tam anlamıyla zarar vermek isteğiyle farklı bir “ritüel” olarak ortaya çıkan durumlar normal büyüden çok daha acımasız durumlarla karşı karşıya kalınmasına neden olabilir. Kara büyüde şeytani güç ve varlıkların kötü güçlerinden yararlanılmakla birlikte sonuçlarının çok daha sert olduğu da bilinmektedir. Mezarlık ritüelleri olarak görülen sabun ve domuz büyüleri kara büyü çeşitlerine örnek olarak verilebilir.

Büyüden Şüphelenilen Durumlarda Ya Da Evde Muska Bulunduğunda Ne Yapılmalı?

Kişi kendisine büyü yapıldığından şüphelendiğinde öncelikle sakin olunması ve endişeye kapılmaması salık verilmektedir. Bu yönde ayrıca kişinin başına gelen her sıkıntı ve musibetin büyüye bağlanmaması gerekmektedir. Özellikle Türkiye’de sahte hocalar ve din tüccarlarının yarattığı olumsuz durum da göz önüne alınarak kişi Allah’a sığınmalı ve Allah’ın gücünün her şeye yeteceği unutulmamalıdır. Bu noktada bolca dua edildikten sonra Felak Suresi ve Nas Suresi okunmalıdır.

Kişinin Üzerinde Büyü Olduğunu Gösteren İşaretler

Büyülü bir insan nasıl davranır sorusuna verilecek cevaplar incelendiğinde önemli konu başlıklarının göze çarptığı görülmektedir.

 • Öncelikle bazı duaların sıkça ve kesintisiz olarak okunması durumunda kişinin aniden karşılaştığı bedensel olumsuzluklar kişinin üzerinde büyü olduğunu göstermektedir.
 • Kadınların hamile kalamama durumu ya da ceninin oluşmasını engelleyen özel durumları kişinin üzerinde büyü olduğunu gösteren bir diğer durumdur.
 • Nişanlılık ve hamilelik döneminde nedensiz bir şekilde sıkça ağlanması ve duyulan huzursuzluğun uzun bir süre devam etmesi ve bayılma gibi olumsuzlukların yanında hiç rüya göremediği halde gece sürekli kâbus görmek kişinin üzerinde büyü olduğuna delalettir.
 • Kadınların loğusa döneminde ortaya çıkan bayılma, boğulma hissi ve anlamsız irkilmeleri üzerinde büyü olduğuna işarettir.
 • Bir ilişkisi olan ya da evli bireylerin nedensizce başa birisine bağlanması, bunun hiçbir şekilde anlamlandırılmaması büyü olarak nitelendirilebilir. Ancak özellikle karı koca arasında meydana gelebilecek bu tür problemlerin birçoğunda en ufak bir büyü etkisi görülmediği de bilinmektedir. Burada ayrım hiçbir neden yokken davranış değişikliğinin ortaya çıkmasıdır.
 • Bekarların evlilik niyetlerinin olmasına rağmen bir türlü yuva kuramamaları
 • Kasların istem dışı kasılması, sık olarak yaşanan karıncalanmalar, sürekli esneme hali, baş dönmesinin çok sık hale gelmesi büyü yapılmış insan nasıl olur sorusuna verilecek diğer cevaplardandır.

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2018, 01:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sevda aren
Sevda aren - 5 yıl Önce

Hocam bazen geceleri kabus goruyom ve uyaniyom baş ağrısı oluyor aşırı sinir oluşuyor bunun nedenleri nedir acil cevap hocam

dogan töreli
dogan töreli - 5 yıl Önce

eşimden ve çocuklarımda sogudum neden acaba yardımcı olurmusunuz

Mahym Bâjiewa
Mahym Bâjiewa - 5 yıl Önce

Kojamin metresesinden cok cekyorum ne yapabilirim nerelere baryp būyùù yapdyrdygni bile bilyarum ama gic bisey ýapamaýorum lutfan ALLAH rzasi ücin ýardam edin tel numoram 99361825662

Medyum - Aşk büyüsü