Gerçek Canbar Aşk Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır?

Canbar Aşk Büyüsü en etkili aşk büyülerinden biridir. Gerçek Canbar büyüsü nasıl Yapılır? Yapanlar, yaptıranlar ve yorumları. Canbar büyüsü kaç günde etki eder?

Gerçek Canbar Aşk Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır?

Gerçek Canbar Büyüsü ile sevdiğini kendine aşık etmek mümkün mü? En iyi medyumlar tarafından denenmiş ve tecrübe edilmiş, en etkili aşk büyüsü yöntemlerinden biri olarak bilinir. Canbar büyüsü etkileri nedir? yapılırsa ne zaman tutar ve kimlere yapılır ve yapıldığında neler olur? Merak ettiğiniz Tüm sorularınızın cevabını, etraflıca araştırarak ledünni ve gizli ilimler hazinesinden sizler için derledik. Canbar aşk büyüsünün ne anlama geldiği ve nasıl yapıldığı aşık etme büyüleri ile ilgilenen kişiler tarafından özellikle son dönemlerde oldukça merak edilen bir konu olmakla beraber, büyüyle ilgili tüm ayrıntıların aynı şekilde takip edildiği de görülmektedir. Medyum Hocaların tavsiye ettiği bu büyülü yöntem, Canbar aşk büyüsü oldukça tesirli bir büyü olduğu için büyü hakkında detaylı bilgi sahibi olmak da oldukça önem kazanmaktadır.

Canbar Büyüsü Tanımı

Canbar aşk büyüsü ya da canbar büyüsü nedir? sorusu son dönemde oldukça sık sorulmakla birlikte büyünün yüzyıllardır Asya’nın içlerinde kullanıldığı ve tesirinin de oldukça kuvvetli olduğunun belirtilmesi gerekmektedir. Asya bölgesinde kullanılan Canbar aşk büyüsü çiftleri ayırmaktan çok ayrılan çiftlerin tekrar bir araya gelmesi için kullanılmaktaydı. Ayrıca canbar büyüsü sayesinde tekrar bir araya gelen çiftler bu kez daha güçlü bir şekilde birbirlerine bağlanırlardı.

Canbar Büyüsü İçin Yapılan Önemli Uyarılar

Canbar büyüsü ya da canbar aşk büyüsü önemli bir ruhsal enerjidir. Bu nedenle oldukça dikkatli uygulanmalı, büyüyle ilgili tüm ayrıntılar masaya yatırılmalıdır. Ayrıntıların özenle ve hassasiyetle ele alınması, canbar büyüsünün tüm detaylarının tam anlamıyla öğrenilmesi de oldukça önemlidir. Bu sayede yapılan aşk büyüsü doğru ve tesirli olması kaçınılmaz olacaktır.

Canbar Büyüsü Yapılan Kişinin Özellikleri

Canbar büyüsünün en önemli özellikleri arasında gösterilen özelliğine göre kendisin canbar büyüsü yapılan kişi asla bunun farkına varmaz. Yani diğer birçok büyüde olduğu gibi kişinin ruh hali, günlük yaşamı ya da bedensel özelliklerinde herhangi bir değişim olmamakla birlikte sadece kişinin karşısındakine tam ve keskin bir şekilde bağlandığı görülmektedir. Bu durumda büyü yapılan kişi bağlandığı kişinin fiziksel özellikleri başta olmak üzere hiçbir özelliğini umursamazken, olumsuz durumların aşk durumunu hiçbir şekilde değiştirmediğinden de söz edilebilir. Canbar büyüsü yapılan kişinin çevresindekiler bir süre sonra durumun farkına varmış olsalar da kişinin büyünün etkisinden kurtarılması da gayet zor ve çetin bir süreçtir.

Canbar Büyüsü

Büyü Yapmadan Aşık Etmek Mümkün mü?

Sevdiğini büyü yapmadan kendinize bağlamanız elbette mümkün. Dualar eşliğinde yapılan uygulamar sayesinde birini kendinize aşık edebilirsiniz. Eğer bekarsanız Aşık etmek istediğiniz kişi, evlilik niyeti taşıdığınız kişi olmak zorunda! Çevirgel duası sayesinde, ayrılan eşleri, sözlü, nişanlı, dini nikahlı kimseleri bir birine bağlamak ve döngel duvası yani çevirgel duası sayesinde aşık etmek mümkün olur.

Canbar Büyüsü Yapılan Kişiye Nasıl Bir Etki Eder?

Aşk büyüleri hususunda oldukça ön plana çıkan hatta kara aşk büyülerinden biri olarak kabul edilen canbar büyüsünün etkileri de oldukça kuvvetli ve tesirlidir. Bu yönde canbar aşk büyüsünün etkilerinden söz etmek gerekirse;

 • Tüm aşık olma büyüleri içerisinde en çok tesir eden büyülerden biri olan canbar büyüsü karşıdaki kişiye koşulsuz şartsız bağlanılmasını sağlayan önemli bir büyüdür.
 • Canbar aşk büyüsü yapılan kişi karşısındaki kişiye karşı geçmişte yaşadığı tüm kırgınlık ve kızgınlıkları aniden unutarak, çevresindekilerin bu hatırlatmalarına karşı da umursamaz bir tavır sakınır.
 • Canbar aşk büyüsü dışarıdan en zor belli olan büyülerden biri olmakla beraber, büyü yapılan kişinin farkına varmasının da oldukça güç olduğu bir büyüdür.
 • Canbar aşk büyüsü yapılırken ebced hesabı (genellikle eski ozanların yaptığı biçimde ebced dizgesinden yararlanmak koşuluyla bir kelimenin rakama çevrilmesi, dize ve kelimelerle önemli bir olayın tarihinin gösterilmesi) mutlaka yapılmalı, hesabın doğru yapılmasına da azami gayret gösterilmelidir.
 • Çok etkili olan canbar büyüsü aynı oranda da tehlikelidir.

Canbar Aşk Büyüsü Özellikleri Nelerdir?

Canbar aşk büyüsü özellikle son on yıldır her geçen gün daha çok dikkat çeken bir büyüdür. Bu noktada büyünün etkileri gözle görüldükçe ya da ortaya çıktıkça halk arasında yayılarak oldukça popüler bir duruma gelmeyi başarmıştır. Aynı zamanda canbar büyüsü tek çeşit bir büyü olmayıp farklı çeşitlerinin olduğundan da bahsedilmesi gerekmektedir.

Canbar aşk büyüsü özellikleri nelerdir?

 • Canbar büyüsü genellikle ceylan derisi kullanılarak hazırlandığı gibi, canbar büyüsü için geyik derisi kullanan kişiler de vardır.
 • Canbar büyüsü özellikle ceylan derisi ya da geyik derisi üzerine bazı değişik , sihirli ve gizemli sembollerin çizilmesiyle yapılan bir büyüdür.
 • Büyüden sonuç alma süresi 7-14 gündür.
 • Canbar büyüsünün daha tesirli olabilmesi için büyüyü yaptıran kişilerin büyünün sonuçları konusunda kuşkuya düşmemeleri gerekmektedir. Yani büyüyü yaptırdıktan sonra acaba büyü başarılı olur mu diye düşünüldüğünde büyünün başarılı olma şansı azalmaktadır. Bu nedenle büyü yaptırdıktan sonra kişilerin büyünün tutacağına gönülden inanmaları çok önemlidir. İnanç bu noktada çok önemli bir mevhumdur.
 • Canbar aşk büyüsü profesyonel ellerde yapıldığında tüm tehlikesine rağmen yapılışı oldukça kolay bir büyü olmanın yanında bozulması da oldukça zor olan bir büyüdür.

Gerçek Canbar Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Canbar aşk büyüsü nasıl yapılır sorusu büyünün özelliklerinin tam anlamıyla öğrenildikten sonra tam anlamıyla nasıl uygulanacağı hakkında önemli noktalar içermektedir. Bu yönde;

 • Canbar aşk büyüsü yapmak için öncelikle gusül abdesti alınıp dört rekât hacet namazı kılınması gerekmektedir.
 • Abdest ve namaz ifa edildikten sonra 999 kez “Ya Şedidel Batşi” esması okunmalıdır. Burada “Ya Şedidel Batşi” esması yanında “Ya Vedûd İsm-i Şerifi” dile getirilmesi önerilse de tek başına “Ya Şedidel Batşi” esması da yeterli olacaktır.
 • Canbar aşk büyüsünde fotoğrafın kullanılması kesinlikle yanlıştır. Bu noktada ya elle çizilen bir resim ya da heykel gereklidir. Canbar aşk büyüsü emek gerektiren doğal objelerden gücünü almaktadır.
 • Bu nedenle kişiye aşık olmasını istenen kişinin resmini çizmek yeterli olacaktır. Bu noktada resmin birebir aynı olması hatta benzemesi bile gerekmese de resmin kişiyi temsil etmesi dahi yeterli olacaktır.
 • Balmumu ya da çamur kullanılarak aşık olmasını istediği kişinin temsili bir figürü yapılması da yeterli olabilir. Heykel ya da balmumu çok iddialı olmasa da kişiyi simgelemesi yeterlidir. Bu noktada hem kişinin kendi resmi hem de aşık olması istenen kişinin resmi olmalıdır.

Canbar Aşk Büyüsü Uygulanması

Gerçek Canbar Aşk Büyüsü Uygulanması

Yukarıdaki ayrıntılar tamamlandığında büyünün uygulama aşamasına geçilmektedir. Gerçek Aşk büyüsü nasıl yapılır? ile alakalı uygulama aşamasına geçilecek olursa;

 • Aşık olunmasını istenen kişinin resminin ortasına bir daire çizildikten sonra bu dairenin üstüne de kişinin ve annesinin isimleri sırayla yazılmalıdır.
 • Sonra kişi kendi resmi ortasına bir daire çizip kendi ismini ve annesinin ismini yazmalıdır.
 • Ardından euzu besmele çekilmeli ve 1000 defa “Ya Vedûd” ismi şerifi okunmalıdır. Burada “Ya Vedûd” isminin okunması Allah’ın isimleri arasında sevda ve aşkı en iyi anlatan isim olmasıdır. “Ya Vedûd” yanında “Ya Habib” esması okunması da önemli bir fayda sağlamaktadır.
 • 1000 adet besmele çekildikten sonra 1000 adet “Ya Vedûd” okunmalı ve sıcak nefesle karşıdaki resim ya da heykele 99 kere üflenmelidir.
 • Son olarak da “ilan-ı aşk” denilen ve bir kâğıt parçasına "Ey Allah'ın her çeşit mahluku! Bilin ki şu iki insan birbirine yazgılıdır. Bu iki kişi birbirine ölümsüz bir aşkla bağlanmış ve kenetlenmiştir. Böyle biline ve öylece hareket edile! Bu bilginin aksine hareket edenler lanetlenir” yazılarak yazıyı, resim ve heykelleri evin görünen bir yerine asmak yeterli olacaktır.

Canbar büyüsü kaç günde etkisini gösterir?

 • Bir hafta ile iki hafta arasında büyü etkisini göstermeye başlayacaktır. 

Canbar Büyüsü Ne zaman yapılmalı?

 • Hicri takvime bakılmalı, Herhangi bir arabi ayın ilk pazar gecesi yapılması münasip görülmüştür.

Canbar Büyüsü Kimlere yapılır?

 • Eşler, Sözlü, Nişanlı, Sevgili, Ayrılan iki erkek arasına, İki kişinin bir araya gelmesi için yapılır.

Canbar Büyüsü Yaptıranların Yorumları Mevcuttur

 • Bu sayfanın altına yorum yazarak bilgi alabilirsiniz. Canbar büyüsünün Uygulamasını yapanların deneyimlerini okuyabilirsiniz. 

Medyumlara Yaptırsam Olur mu?

 • Gerçek ve İşinin ehli bir medyum bulursanız, yaptırmanız da bir sakınca yoktur. Bir medyum tarafından yapılması daha garantili olacaktır.

Canbar Büyüsü yapmak veya yaptırmada Niyet Çok Önemli

Her türlü büyüde olduğu gibi canbar aşk büyüsünde niyet de oldukça önemlidir. Canbar büyüsü aşık eden büyüler arasında en çok tercih edilen bağlama yöntemi olarak kullanılır. Bu noktada büyünün başarıya ulaşacağına içtenlikle inanılmalı, en ufak bir olumsuz düşünce akla gelmemelidir. Sevdiğiniz kişiyi düşünün ve onu neden istediğinizi kalbinizden geçirin, aşk ve muhabbet için ise size bağlanması kaçınılmaz olacaktır.

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2018, 01:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ramazan Kurumlu
Ramazan Kurumlu - 5 yıl Önce

Hocam ben evliyim fakat geçen sene bir azerbaycanlı bayanla tanışıp sevgili olduk bir müddet oda bendeailelerimize belli etmeden birlikte olduk 6 ay önce ayrıldık kötü ve kırıcı olarak fakat ben kendisini aşırı derecede çok seviyorum tekrar bir araya gelmek istiyorum fakat telefonumu dahi engelledi numarasını degiştirdi biz 45 yaşlarındayız onun oglu ona biraz baskı yapıyor buna canbar büyüsü etki edermi

Mehmet uzuntok
Mehmet uzuntok - 5 yıl Önce

Slm Ben uç yıl birlikte yaşadığım kız arkadaşımdan ayrıldım yaklaşık 3 yıl oluyor ve bir ay önce konuşmaya tekrar başladık öyle bir şey olsunki bana bağlı kalsın istiyorum ne yapmalıyım saygılar iyi günler

Medyum - Aşk büyüsü